0 oy
263 göst.
Diğer kategorisinde (241 puan) tarafından
Depremi hisseden herkese gecmiş olsun  yaralılara Rabbim sifa versin mahsur kalanlara yardım etsin elimden su an dua etmekten baska bişey gelmiyor umarım bir daha yasanmaz

9 Cevaplar

0 oy
(423 puan) tarafından
Dua ediyoruz depremi fiziken değil ama sabahtan beri ruhen hissediyoruz yandık kül olduk o haberleri gördükçe biz belki üçte birini gördük Rabbim oradaki insanlara dayanma gücü versin 
(241 puan) tarafından
Aminn cok uzgunum cok keske elimden bişey gelse Rabbim yardım etsin
-Reklam-
0 oy
(13,887 puan) tarafından
Benimde öyle dua ediyorum canım Ülkemiz çok zor durumda 
(241 puan) tarafından
Aynen canım bende dua ediyorum
0 oy
tarafından

Sabahtan beri dua etmekten başka bir şey gelmiyor elimizden yüreğimiz yanıyor :( Rabbım korusun birdaha yaşatmasın inşallah 

(241 puan) tarafından
Aminn aynen bende cok uzgunum
0 oy
(2,651 puan) tarafından
Deprem ülkesindeyiz keşke evleri yolları daha sağlam yapsalarda bunlar yaşanmasa yıllardır deprem oluyo canlar gidiyo ama ahlamalardan öteye geçilmiyo Japonya da 9siddetinde deprem videosu var besik gibi sallanıyo bi yapı bile zarar görmüyo adamlar en kaliteli demir vs kullanıyo yapılarında bizimkilerde nerden kâr edersek derdinde daha çok kayıp verilir bu kafayla Allah enkazdan kurtarılmayı bekleyenlerin bu soğukta evsiz kalanların yardımcısı olsun 
(241 puan) tarafından
Aminn hepsi işini duzgun yapmayan mutteahitlerin yuzunden oluyor Rabbim onların cezasını bu dunyada da obur dunyada da versin inşallah
0 oy
(970 puan) tarafından
Yüreğimde hissediyorum. Bizde dua ediyoruzelimizden bişey gelmiyo kahrolmaktan başka
(241 puan) tarafından
Canım bende sabahtan beridir haberlere bakıyorum en cok cocuklara uzuluyorum benimde elimden dua etmekten baska bişey gelmiyor
(970 puan) tarafından
Azönce gördüm Bi çocuk çıkardılar 5 yaşında Zehra adı elleri titriyor soğuktan. Allahım yaa ne büyük Bi acı
(241 puan) tarafından
Kıyamam ya cok uzuldum :(
0 oy
(194 puan) tarafından
Sağol canım bizde yıkıntı olmadı erzurumdayim ben ama sallandik iki defa çok kötüyüm bende piskolojim bozuldu hamileyim bide 7 aylık evde duramıyorum bilmiyorm ne yapacaz Allah yardım etsin insallah
(241 puan) tarafından
Evde tek misin canım esiniz falan yok mu
(241 puan) tarafından
Ya da yakında bir tanıdıgın falan
(194 puan) tarafından
Sabah gidip akşam geliyor eşim ama piskoloji olarak çok kötüyüm yemek yiyemiyorum uyuyamıyorum. Allah'ım yardım etsin
0 oy
(1,175 puan) tarafından
Lütfen dua edin bizim saat 4 ten beri dışarıdayiz çoluk çocuk 
(6,253 puan) tarafından
Allah yardımcınız olsun kuzum içimiz parçalanıyor:(((
(241 puan) tarafından
Ediyorum canım Rabbim yardımcınız olsun
0 oy
(1,278 puan) tarafından
Hissetmek mi iliklerimize kadar yasadik
(241 puan) tarafından
Geçmiş olsun Rabbim bir daha yasatmasın
0 oy
tarafından
O ölülerin sayisini gorunce bizlerin derdimiz bile yokmus allahim koru tum muslumanlari
(241 puan) tarafından
Aminn Rabbim yardım etsin inşallah

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 512 göst.
13 Şubat 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+3 oy
8 cevap 500 göst.
13 Şubat 2023 Diğer kategorisinde biri_iste (75 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 460 göst.
1 Şubat 2021 Diğer kategorisinde Asenat_m Hersey (538 puan) tarafından soruldu