0 oy
301 göst.
Aile kategorisinde tarafından

Nolur bilen duyan bu çocukların ailelerini tanıyanlar hastaneye ulaşsın 

image

6 Cevaplar

0 oy
(7,466 puan) tarafından
Ah kuzularım benimmm halerine bakk inşallah bulunur inşallah yaşıyorlardir 
tarafından
İnşallah inşallah
-Reklam-
0 oy
(1,937 puan) tarafından
Ayy Allahım az önce gördüm bende Rabb'im sen büyüksün sen hayırlı kapılar aç 
tarafından
Aminnnnn inşallah
0 oy
tarafından
Allahım yardımcıları olsn inşallah
tarafından
Amin inşallah
0 oy
(11,638 puan) tarafından
Ah kıyamam ya onlar için ne büyük travma birçoğu ömür boyu unutamayacak bir acı 
tarafından
Hemde nasıll
0 oy
(2,687 puan) tarafından
Allahim sen yardim et nolursun bitsin bu kabus 
tarafından
Adana’ya bidaha bekleniyormuş. Hatay ve Adana şuan çok riskliymiş asla apartmanlara yaklaşamıyoruz
(2,687 puan) tarafından
Allahim sen buyuksun rabbim yar ve yardimciniz olsun allahim esirgesin hepinizi uzulmekten baska care gelmiyo elden biz etkilendigimiz halde kendimize gelemedik sizleri dusunemiyorum bile keske yakin olsakta yardimlariniza kossak allahim sen yardim et
tarafından
Teşekkür ederiz canım her an sallanıyoruz gibiyiz artık geçmiyor bütün gece kızımın elini tuttum bavul hazırladım montları kapıya koydum hava çok çok kötü resmen havadan inleme sesi geliyor kahrolduk inşallah geçer dua edin bize nolur
(2,687 puan) tarafından
Allahim allahimm keske elden bisey gelsede herkese yetebilsek ahh bu acilar nasil.unutulur dualarimiz hep sizinle canim rabbim.korusun hepinizi uzulup kahroluyoruz oyle tv basindayiz burda boyle harap olduk sizler mahvoldunuz allahim tez zamanda bitsjn gitsin
tarafından
Amin canım inşallah
0 oy
(1,125 puan) tarafından
Kurban olurum size yaa Allah'ım tez zamanda analara babalara ulastirsin inşallah nasıl korkmuslardir yavrularım küçücük yaşta neler yaşadılar yanıyor içimiz:((
tarafından
Sen bize sor yaşayan ölü gibiyiz tanıdıklarımız göçük altında kurtarılma bekliyor kahroldukkk
(1,125 puan) tarafından
Rabbim yardımcınız olsun inşallah tez zamanda kavuşursunuz ccanim

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 52 göst.
0 oy
1 cevap 60 göst.
10 Eylül 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Fadik63 (209 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 52 göst.
29 Mayıs 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Malefiz (306 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 87 göst.
19 Ekim 2021 Diğer kategorisinde Gamzeli00022 (291 puan) tarafından soruldu

384,909 soru

11,512,764 cevap

35,173 kullanıcı

...