0 oy
512 göst.
Aile kategorisinde (749 puan) tarafından
Görümenin bu 5 evligimi ne bu kocasİnsan 3 kızı var diğerlerinden yok şimdi boşanma davası açmış kocası bikere bile dövmemiştir çok sever karısını görümcem boşanmak için dava açmış nafaka falan tazminat taleb etmiş adam ne adatmis nede dövmüş bişey alamazsın diyoruz eşimde kızdı bundan sonra ablam yok sildim seni dedi 1 değil 2 değil 3 değil bu kaçıncı kocan dedi ne karımı nede beni ara evimde gelme dedi gorümcemde mesaj atip duruyor kocam cevap verirsen silerim dedi haklı kocam dimi kızlar napiyim 

10 Cevaplar

0 oy
tarafından
niye boşanmak istıyor pekı
(749 puan) tarafından
Görümcem çalışıyor eniştem de  yani kocası öğlende yemek yerken adamlarla aynı yere oturma kıskanıyorum demiş gorümcemde sen beni rezil ediyon diye aralarında böyle bir olay olmuş
-Reklam-
0 oy
(2,934 puan) tarafından
Allah allah hadi bi iki üc kotuydu digerleri ne ? Bence kendinde sorun var. Konusma diyosa konusma zarar gelecegini dusunuyo demekki 
(749 puan) tarafından
Yani kuzum kocamla aramı bozmak istemiyorum bn engellerim
0 oy
(5,436 puan) tarafından
Kocan haksız olsa dahi sözünü dinlemelisin. Ki haklı canım 
(749 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım yorumun için
(1,424 puan) tarafından
Hakli kocan onu dinle sonra boşanıp size yerleşmesin
(749 puan) tarafından
Kabul etmemki hele benimki hiç etmez
0 oy
(266 puan) tarafından
Tabiki kocan hakliii allah korusun yani gorumcen okadar evlenip bosanmissa artikk diyecek birsey bulamiyorum rabbim islah etsin bence hic konusma sonra kotu olan sen olursun belki konustugu biri vardir die bosaniyordur
(749 puan) tarafından
Bizde sorduk öyle biseymi var diye kimse bişey bilmiyor diye kendini savundu 3 tane kızı var onların geleceğini yakıyor
0 oy
(199 puan) tarafından
Cidden mı 5 cı evliliği neden peki niye sürekli boşanıp evleniyor ki 
(749 puan) tarafından
Geçmişini bilmiyorum kuzum 3 sene oldu ben evleneli bu adamla 16 yıldır evli
(199 puan) tarafından
Anladım canım ama birı kötü olur ikisi kötü olur hepsi mı kötü olur yani biraz insan kendinde de hatayı aramalı Allah ıslah eylesin sende eşini dinle canım uzak dur
(749 puan) tarafından
Tm canim yorumun için teşekkür ederim
0 oy
tarafından
Eşin istemiyorsa konuşma kuzum evinin huzurunu bozma bosver
(749 puan) tarafından
Saqollasin kuzum yorumun için
0 oy
(5,519 puan) tarafından
Alismisa demeki birakip evleeye
(749 puan) tarafından
Orasini bilemiyorum artık
0 oy
(7,935 puan) tarafından
Kocan haklı canım çorap değişir gibi koca değiştirilmez. Belki verdiği tepki aklını başına getirir. Birgün öyle birine denk gelir adamın zoruna gider çeker vurur sebepsiz yere adam mı boşanır ya 
(749 puan) tarafından
Bilmediğimiz şeyler varmış bizim neyse artık o soylemiyorda kendi bilir valla konuşmam bn kocamı dinlerim
0 oy
(2,674 puan) tarafından

Hahaahh kiz biz birini idare edemiyoz 5 kere evlenmek nedir yahu :D bu arada esin hakli sakin konusma o kadinla zaten suç kadinda esi ne demiski erkek bu kiskanir oturma baska erkeklerle demis bosanmak nedir ya bi masadan obur masaya gecmek cokmu zor gorumcen bahane aryo bence

(749 puan) tarafından
Gül gibi yaşıyordu altında arabası o rahatı zor bulur
0 oy
(638 puan) tarafından
Kocası bi kere bile dövmemiş ne denek ya, enteresan bi cümle. Belki mutlu değildir kadın, belki farklı bi hayat tarzı vardır boşver. Kocan ne derse onu yap, napıcam öyle kadınla konuşup 
(749 puan) tarafından
Hani kocam beni dövüyor boşanıyor desek dovmuyor diyor bişey mi yaptı diyoruz yok e o zaman eşim azına geleni saydı ablasına valla hi

İlgili bir soru bulunamadı

397,320 soru

11,883,460 cevap

36,003 kullanıcı

...