0 oy
849 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Adanadayim kızlar. Evim müstakil ama korkuyorum. 2 katlı alt kattayim. O depremi hissettim hala başım dönüyor elim ayağım titriyo. Çocukları bile sağlam yere yatırdım. Yani deprem olsa söyle söyle olur şuraya beton yığılır falan diye yatak hazırladım . Rabbim bir daha göstermesin çok fena idi çok :'( ilk defa hissettim felaket bişe. Allah'ım yardımcımız olsun 

image

Dua edin kızlar. 3. Dalga bekleniyor. 

Gece kapıdan çıkmaya çalışırken kapı kasıyor açılmıyordu. Zorla açtık :'(

Duaniza ihtiyacimiz var lütfen dua edin. Namaz kılın tövbe edelim hep beraber :'(

17 Cevaplar

0 oy
tarafından

En İyi Cevap

Dualarımız sizinle Rabbım yar ve yardımcınız olsun inşallah :(

tarafından
Aaammmiiinnn aamiiin diline sağlık:(
-Reklam-
0 oy
(1,170 puan) tarafından
bugun mu bekleniyor canim rabbim yardimcimiz olsun 
tarafından
Belli değil canım. Ama çok sarsıntılı olacakmış. İlk 7.7 idi sonraki 7.6 bu da 8 ve daha fazlası bekleniyor. Hazır kitadayiz iste
(3,186 puan) tarafından
Kim dedi canım
(1,170 puan) tarafından
hangi bolge adana icin mi soylendi o belli mi peki allah korusun ya
tarafından
Bilmiyorum canım ama bekleniyormus 3. Dalga
0 oy
(1,279 puan) tarafından
Bende mersindeyim şimdi hazirlayacm çantamı canm rabbim bidaha yaşatmasın korkudan oğlumu yanımdan ayiramiyorum bende uyku yok akşam 10 civarlarında gene artçı oldu burda avizem sallandı korkuyorum 
tarafından
Benim sürekli başım dönüyor artik anlayamıyorum. Gözüm avize de
(1,279 puan) tarafından
O bende de oldu malesef sürekli baş donmesi sallaniyo hissi ve istemsizce avizeye bakma rabbim korusun ümmeti Muhammedi bizide insallah
0 oy
(12,861 puan) tarafından
Allah hepimizin yardımcısı olsun canım

Bende Eskişehirdeyim buna rağmen deprem çantası hazırladık çocukların ikisini de odamızda yatırmaya başladık iki gündür biz bile tetirginiz :( 
tarafından
Offff çok kötü ccokkkkk :(
0 oy
(2,301 puan) tarafından
Rabbim tekrar yaşatmasın beterinden korusun inşallah canım bende hazırladım arabaya koydum herşeyi çıkarken zor olur falan diye ama inşallah yaşamayız aynı şeyleri 
(1,572 puan) tarafından
Bende izmirdeyim buda bana fikir olsun bende arabaya eşya koyayım bari sağol canım
0 oy
(795 puan) tarafından
Rabbim yaşatmasın tekrar 
tarafından
Amin amin amin amin amin inşallah
0 oy
(6,512 puan) tarafından
İnşallah bişey olmaz canım 3 üncü dalga gelecek diye Kendini korkutma piskolojin bozulur dua ederek yat şehadet getirerek uyu rabbim herkesi korusun kurban olduğum bizde Kayseri'deyiz evimize gidemiyoruz annemde kalıyorum nasıl olacak ne yapacağız bilmiyorum 
tarafından
Bende annemde kaldım dün gece. Arabada kaldık hatta. Yinede insan korkuyor. Bugün evimdeyim
(3,205 puan) tarafından
Niye gittiniz eve 1 hafta uzaklasmak iyi olurdu canim ya
tarafından
Eşim durmak istemedi canım ya. Olacak olan her yerde olur diyo
0 oy
(2,266 puan) tarafından
Gaziantepteyim sürekli sallantı oluyor fabrikayadayız girişte üstümüzde 2 kat var evimize göre güvenli bir yer ama çocuklarım için çok korkuyorum yanımda uyuyorlar. Lütfen dua edin arkadaşlar gerçekten çok korkuyorum yanımızdaki polat sitesi yerle bir oldu 24 saati geçti hala enkazda insanlar var lütfen duanızı esirgemeyin 
(13,111 puan) tarafından
Evde hasar varsa içeride durmayın lütfen toplanma alanına gidin lütfen
tarafından
Yok canım hasar şükür :(
0 oy
(7,990 puan) tarafından
Dün bizdede deprem olunca aşağıya koştuk o sogukta yağmurda bekledik oğlum astım bina çok eski annem aradı çabuk gel dedi onlarin evi müstakil bir katlı bahçeli dünden beri babamlardayim yarın evime gidecem çok korkuyorum bina eski diye ama yapacak bir şey yok eve gitmem lzm oğlum babasını gitmediği için susmuyo agliyo sürekli gidelim diyo oyuncak yok oyanlansa bizde Allah'a emanetiz bizede dua edin
tarafından
Ooyy guzum benim :=(
0 oy
(3,919 puan) tarafından
Ben corumdayım hatta osmancık icesinde . Evim bu sene yapıldı  mustakil dubleks ama ona ragmen cok korkuyorum  3 cocuğum var en cok da onlar icin. Rabbim bilinen bilinmeyen görünen  görünmeyen  belalardan kazalardan bizleri muhafaza eyle. Erenler evliyalar minik sabiler secdeye kapanan alınlar hürmetine  
tarafından
Amin canım aminn
0 oy
(1,356 puan) tarafından
Rabbim yar ve yardımcınız olsun dualarımız sizinle canım 
tarafından
Sağol kuzummmm :=(
0 oy
(1,937 puan) tarafından
Bende Adana'dayım senin gibi yaptım canım kapıda bekliyor Rabb'im muhafaza eylesin çok zor 
tarafından
Sarıçamda pek yıkılan yok ama çatlamış falan var. Kalınmayacak halde var. TOKİ de falan. Buruk Akkuyu falan
(1,937 puan) tarafından
Seyhandayım amcamlarım üç katlı evi çatladı bizim ev eski çatlak birazcık açıldı annemlerin evinin balkonu bayağı çatladı
0 oy
(15,304 puan) tarafından
3. Dalga bekleniyor diye kim dedi
0 oy
(99 puan) tarafından
Dualarımız sizinle Rabb'im yâr ve yardımcınız olsun dikkat edin kendinize 
0 oy
(2,835 puan) tarafından

Dualarımız sizinle Rabb'im yar ve yardımcınız olsun Allahım tekrar yaşatmasın :(

0 oy
(13,834 puan) tarafından
Rabbim yar ve yardımcınız olsun ☹️ Rabbim yaşatmasın tekrar ..hepimiz perişan ve korku içindeyiz 
0 oy
(3,101 puan) tarafından
Psikoloji kalmadi gozum surekli avizede.atik olmak icin uyuyamiyorum  uyumadigim icinde surekli beynim sallaniyor deprem saniyorum..allah  korusun hepimizi.yardim etsin insallah 

İlgili bir soru bulunamadı

381,309 soru

11,414,798 cevap

34,964 kullanıcı

...