0 oy
1,034 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

image

Asla ırkçılık yapmam asla . Hep kötü gözle bakıldı bize . Hep terörist gözüyle bakildi . Biz düşman değiliz . Vatanımı seviyorum . Canımı da veririm.  Kahramanmaraş Malatya Adıyaman Antep inanin insanları düşünürken Kürt mu türk mü düşünmüyorum bile . O kadar üzülüyorum ki canımdan bir parça koparcasina . Allah yar ve yardımcimiz olsun . Yazıklar olsun sizin gibi insanlara.  Kürdüm evet ama türk vatandasiyim . 

31 Cevaplar

0 oy
(10,472 puan) tarafından
Bunlara bakmayın, bunlar insan değil. Sağ sol ayıran Türk Kürt ayıran kimse insan değil. Böcek deyin bunlara böcek bunlar. Allah katında hangi insan yaratılırken farklı şekilde yaratılmış ki bu itler ayıracak kudrette olsun. Bunların beyni yok deyin geçin. 
-Reklam-
0 oy
(2,297 puan) tarafından
Hangi şehirde deprem olmuyor ki her yerde oluyor bu insanlar iyi deyil bence ap.tallar ırkçılık yapma günü mü  kıyamet kopsa hepimiz ölecez bunlar tek kalmayacak 
0 oy
(3,590 puan) tarafından
Canim bunu yazanlarin Türk oldugunu bile dusunmuyorum tamamen bolucu zihniyetli dusmanlar is basinda ben dogulu bir turkum ama dogunun hepsi canim cigerim dogup buyudugum okudugum adim adim gezdigim ilcelerin illerin hepsi yerle bir oldu o verilen adreslerin cogunu adim adim biliyorum ogrenciyken kaldigim ev ..arkadaslarimin  akrabalarimin ev adresleri beynim agriyor bu nasil bir kabus bilmiyorum :(
0 oy
(10,411 puan) tarafından
İtin dölü bunlar kanı bozuk sütü bozuk ulan sizin gibilerin türklere ne faydası var ki türklükten konuşuyorsunuz adam olsanız gider yardım edersiniz yavşaklaaaaar
0 oy
(299 puan) tarafından
Biri de depremin olduğu gün tüm 112leri meşgul edin kürtler ölsün hdpye oy vericek kimse kalmasın demiş

Bir yabancı instagram hesabında Türkiyede deprem oluyor kazanıyoruz tüm kötüler ölüyor diyor 

Biri depremde geberin diye hesaplar açıyor 

Ölenlerin arasında bebekler yokmuşçasına

Böyle bir durumda bile ırkçılık olayı siyasete dökmeler var kendi insanımdan utanıyorum çok şükür ki allah yerle bir etmiyor daha dünyayı zihniyetsiz mahluklar ne kadar kötü bir dünya olmuşuz haberimiz yok kendi vatanlarında insanlara düşman oluyorlar başka yerdeki düşmanın gelmesine ne acet
0 oy
tarafından
Canim bunu paylaşan insan değildir keşke bunu paylaşan en kaz altında kalsaydı biz Türk Kürt Arap hepimiz kardeşiz böyle kisilere kulak asma bu durumda bile ülkeyi birbirlerine koyan insanlar var ya 
0 oy
(664 puan) tarafından
Bu şerefsizler de PKK lı değilse bende bişey bilmiyorum zaten dağda Mehmetçiklr savaşan acımadan kurşun sıkanlar o kadar eminim ki vicdan sahibi kimse böyle düşünmez ülkücüler hiç düşünmez provakatör bunlar bilerek yapıyorlar
0 oy
(402 puan) tarafından
canim hic bir gercek solcunun asla bu zamandayi birka normal zamanda bile boyle aptalca paylasim yaptigini dusunme.bizler boyle egitimsiz ***** insanlar degiliz. solcular her zaman humanizmi savunur.bu tur hainlik cakalliklar hile hurdalar bizden cikmaz.allah yardimciniz olsun 3 gundur yiyemiyorum uyuyamiyorum canimizsiniz
0 oy
(13,397 puan) tarafından
Bunlar Türk değil zaten asıl devleti yıkma amaci olan grup bunun içinde kutuplaşma yaratıp kardeşi kardeşe kırdırmaya çalışan fitneciler. Allah onları ıslah etsin 
0 oy
(3,823 puan) tarafından
Bunlar sahte hesaplar canım insanları galeyana getirmek istiyorlar. İnanmayın bunlara. Hepimiz kardeşiz hepimiz biriz. Ne kürdü ne türkü herkes için içimiz anı yanıyor. 
0 oy
tarafından
Bunlar ne kürt ne turk bunlar sadece ortalığı karıştırmak isteyen soyu sopu belli olmayan pis.likler o yüzden hiç üzülmeye takılmaya değmez şuan 85 milyon tek yürek tek millet 

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 253 göst.
21 Kasım 2023 Diğer kategorisinde sebnem77 (1,010 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 304 göst.
31 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Aşkı❤evladı⚘ (2,129 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 350 göst.
13 Haziran 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
37 cevap 1,374 göst.