0 oy
714 göst.
Diğer kategorisinde (1,125 puan) tarafından
Kardeşim Instagramdan bişey gösterdi iki tane kadın keşke bidaha olsa iyce sallanin heryer yıkılsa diyerek güldüler hahahaha şimdi ağlarlar falan diyorlar bide nasıl dalga geciyorlar ya insan değil bunlar sinirim bozuldu elim ayağım titredi görünce ah ah elime verseler disimle tırnağımla yolarım etlerini didik didik ederim insan değil bunlar hayvanlara kurban olsun Allahim keşke verseler o depremzedelerin ellerine utanmaz arlanmazlar..

14 Cevaplar

+5 oy
(1,048 puan) tarafından
Burası adiyaman şu an evimde 5 kişilik Bi aileden kurtulan 12 yaşinda Bi çoçuk var neden beni kurtardınız diyor biraksaydınız bende onlarla ölseydim diyen çoçuğun ahı üzerlerine olsun 
(13,821 puan) tarafından
Ahhh☹️☹️☹️amin
(1,125 puan) tarafından
Ahh yavrum benim kurban olurum yaa Allah'ım küçücük evlatlarımız nelerle sınandi..
İnşallah olur ahi tutsun :(
-Reklam-
+1 oy
(872 puan) tarafından
Enkaz altındaki bir adama dalga geçip telefonla konuşanı duyduktan sonra, ekmek fiyatıni iki kat zam yapanları duyduktan sonra hiç şaşırmıyorum. Allah herşeyi görüyor.
(1,125 puan) tarafından
Yaa varya yemin ederim versinler bıraksınlar sokağa onları hak ediyor onlara gelmiyor bela küçücük bebeklere masumlar geliyor
0 oy
tarafından
Rabbimin laneti ve azabı üzerlerine olsun 
(1,125 puan) tarafından
Amin ya bir görsen telefonu fırlattım sinirden
(7,121 puan) tarafından
Elif sen iyi misin ben seni hiç bir yerde göremedim nerdesiniz bebeğin iyi mi
tarafından
Kuzum özelden yazdım. Buraya 3 gündür pek girmiyorum okudukça içim çıkıyor ağlamaktan
0 oy
tarafından

Allahim ne hale.geldik yarabbim dünya yıkılmasın mi başımıza canim bu ne demek nasıl dalga geçilir Allahim aklımı kaybedecem artık gerçekten Allah onları bildiği gibi yapsın inşallah :(

tarafından
Böyle bir durumda dalga geçecek kadar alçak insanlar işte ne diyelim canım Allah onlara vicdan merhamet versin
(1,125 puan) tarafından
Bela versin bol bol bela versin sakat dilsiz kalsınlar gülecek durumda olmasınlar inşallah
tarafından
Amin aminnnn insanlıktan nasibini almamış onlar kahru perişan olsunlar inşallah
(1,125 puan) tarafından
****** bile üzülüyor görüyoruz başlarında bekliyor sesleri çıkmadan bakıyor onlar hayvanlar kadar olamazlar
tarafından
Ahhh kurban olsunlar o hayvanlara keşke onlar kadar olsalar
0 oy
(438 puan) tarafından
İzledim malesef bende eşime gösterdim az önce :( bide ellerini açıp dua eder gibi yine depremi nasıp et gibi biseyler söylüyor orospular.... Diğerleri tutuklandı inşallah sıra bunlarda. 
(438 puan) tarafından
Şimdide başka biri çıktı bı kız enkaz altında babam var Allah'ın rahmetine kavuşmuştur inşallah diyip falan gülüyor arkadaşlarıyla ondan bana kalan araba  var araba sürmeyi öğretecek erkekler bana ulaşsın diyor Allahım yarabbim inşallah babasına bişey olmamıştirda o enkazın altına sokar o kızı.. Biz tanımadığımız insanlara kaç gündür üzülüp ağlıyoruz şunların yaptığına bak tek tek hesabını sorsunlar depremin üzüntüsü yetmiyomuş gibi bide bunlarla uğraşıyoruz
(438 puan) tarafından
Aynen inşallah bu kızlarda tek tek çıkar alirlar hücreye o hücrede depremi yaşarlar inşallah ki kurtaracak kimseleri olmasın ki acı çeke çeke geberdinler orada.
(11,257 puan) tarafından
Biz burda tanımadığımız insanlar için üzülürken bizzat çocuğunun bunu söylemesi ne kadar aci
(438 puan) tarafından
Aynen ya eşimle izledim bugün o güldükce çıldırdım zaten saçından tutup suruyesim geldi inşallah o baba olmemistirde ......
(1,125 puan) tarafından
Ayy inanmıyorum insan kendi babasına nasıl der ya bunlara ne yedirip ne iciriyorlar ben anlamıyorum neyin kafasını yaşıyorlar ya Allah'ım versin cezasını hepsinin utanmaz serfszler
0 oy
(671 puan) tarafından
Allah onları bildiği gibi yapsın yazıklar olsun vicdan yoksunları 
(1,125 puan) tarafından
Amin canım
0 oy
(13,887 puan) tarafından
Gördüm o adileri Allah belalarını versin insAllah 
(1,125 puan) tarafından
Cokkkkkkkkk aminn inşallah
0 oy
(1,405 puan) tarafından
o kadar zor durumdayiz o kadar kötü Bi durum ki insan onlarda yaşasın bile diyemiyor. dememeli. evim un ufak görseniz 5 katlı bina değilde Bi kamyon beton. dua edin Rabbım yüzüme baksın 
(1,125 puan) tarafından
Rabbim yardımcıniz olsun inşallah kuzum dualrimiz sizinle acınız acımız
0 oy
tarafından
(1,125 puan) tarafından
Canları cehenneme
0 oy
(15,976 puan) tarafından
Böylelerini alacaksın hasarlı evlere atacaksın depremj de beklemeden bir kepçeyle o evi başlarına yıkacaksın kalsin çürüsün orda pis mahlukatlar
(1,125 puan) tarafından
Aynen öyle valla ne yapsak az gerçekten ne desek az aklıma gelen bütün küfür hakaretleri beddualari ediyorum akşamdan beri insanlar neler yaşıyor onlar neler yapıyor
0 oy
(660 puan) tarafından
Bunlar dağda Mehmetçiği acımadan kurşun sıkanlar değilse bende bişey bilmiyorum zaten bunlar aramızda 
(1,125 puan) tarafından
Hepsi aynı b.o.k ya birileri cikio onlar kurt ölsün diyor birileri iyi olmuş diyor İzmir depreminde azdilar iyi olmuş dediler yabancılar bile acıyor yardıma geliyor içimizdeki köpekler neler diyor neler yapıyor Allah'ın gazabi öyle insanlara olsun bacim
0 oy
tarafından
Yaşattıklarını yaşamadan gebermezler inşallah
(1,125 puan) tarafından
Çok amin canım daha beterini yaşasınlar inşallah
0 oy
(3,794 puan) tarafından
Bunlar gibiler yüzünden başımızdan felaket eksik olurmu.  Allah'ım hidayet versin herkese 
(1,125 puan) tarafından
Olmuyor zaten canim kac gün oldu yürekler yandı halada devam ediyor.
Amin inşallah
0 oy
(3,274 puan) tarafından
Canım birşey diyeyimmi bunlar kendine bile Hayri olmayan zavvallilar uçuk akıllı bunlar bunları insan yerine koyup bence ciddiye bile almayın kendinizi üzmeyin. Ama şunu soylemek istiyorum bu tarz yapanları terör eylemi diye yargılamalilar. Ön kapıdan alıp arka kapıdan çıkarmadılar çünkü bu zihniyetten ölene kadar fayda gelmez 
(1,125 puan) tarafından
Valla o kadar haklısın ki bu tiplerden ne köy olur ne kasaba

İlgili sorular

0 oy
29 cevap 471 göst.
0 oy
7 cevap 387 göst.
1 Haziran 2020 Diğer kategorisinde UTKU-UTKU (670 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 1,450 göst.
30 Mayıs 2019 Aile kategorisinde Ftmaaa (2,931 puan) tarafından soruldu
0 oy