0 oy
180 göst.
Diğer kategorisinde (1,405 puan) tarafından
nolur olumsuz felaket postlari paylaşmayın instgram olsun bura olsun hiç iyi değiliz. arabalarda bile duramaz olduk her yer kıyamet. evimden sağ çıktığımda sevenemiyitum çok korkuyoruz dua edin. yardım edin. 

3 Cevaplar

0 oy
(176 puan) tarafından
Sana katılıyorum kardesim paylasılmamalı
-Reklam-
0 oy
(3,550 puan) tarafından
Lutfen guclu olun yardimlar geliyo insallah en kisa zamanda ulasir size topsogut tarafindayim demistiniz galiba oralarda da yikim cok mu yesiltepe civari nasil
(1,405 puan) tarafından
benim evim çarşıda yıkıldı beklemeye buraya getirildik ben Akpınar da oturuyordum.
(3,550 puan) tarafından
Akpinar da hasar cokmus :( Rabbim yardimciniz olsun canimiz aciyo uzaktan bir sey yapamiyoruz memleketimiz akrabalarimiz ne halde
(1,405 puan) tarafından
Akpınar kalmadı. nasıl kurtulduk inanamıyorum evim un ufak nasıl sagiz bilmiyorum Rabbım herkese yardım eli uzatsın inşallah. dua edin
(3,550 puan) tarafından
İnsallah canim guclu olun insallah gececek
0 oy
(133 puan) tarafından
Allah yardımcınız olsun. Izmirde yaşıyorum 37 haftalik hamileyim biz burda bu kadar stres üzüntü kaygı içindeyken sizi hiç düşünemiyorum hele ordaki hamileleri. Karnindaki yanındaki evlatlarini mi düşünecekler canlarini mi yoksa akrabalarinimi. Gördükçe üzülüp ağlıyorum birde habire çıkıp izmirde istanbulda da deprem olacakmış demeleri yokmu. Olacak evet ama ne diye şu zamanda dile getirilir ki bu deprem bolgesindeyiz turkiyeyi boşaltalım komple o zaman. Insanları paniğe sokmaktan yalan yanlış haber yapmaktan başka bir şey yaptıkları yok 

İlgili sorular

+3 oy
22 cevap 1,096 göst.
31 Mart 2024 Diğer kategorisinde 05060708 (163 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 321 göst.
+3 oy
18 cevap 669 göst.
26 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Nare88 (120 puan) tarafından soruldu
+1 oy
22 cevap 543 göst.
5 Mart 2022 Diğer kategorisinde Umutherzamanvar (194 puan) tarafından soruldu