+1 oy
120 göst.
Diğer kategorisinde (3,794 puan) tarafından
Otoban evden görünüyor . Sayamadim ama kepçeler yakacak odunlar  üstü kapalı tirlar korna çalarak geçti . Hem sevindim hem üzüldüm . Sadece dua ettim yolları açık olsun tez vakitte ulaşsinlar sağsalim . Hem umut doldu içim hem utandım. 

4 Cevaplar

0 oy
(1,551 puan) tarafından
Bende almanyadayim..burdan da o kadar malzeme toplandi ki. Herkes elinde ne var ne yok verdi. Insallah hayirlisiyla ve de hakkiyla yerine ulasir. Rabbim insanlarin iyi niyetini kotuye kullananlara firsat vermesin insallah
(3,794 puan) tarafından
Allah'ım bu zor zamanda herkesin yardimcisi olsun .
(1,551 puan) tarafından
Aminnn
-Reklam-
0 oy
tarafından
Isallah en kisa zamanda ulasir
(3,794 puan) tarafından
İnşaallah
0 oy
(2,687 puan) tarafından
Hatay reyhanlida akrabalarimiz var ekmek yok su yok diyolar yardimlarin hic biri daha ulasamamis allahim sen yardim et 
(7,291 puan) tarafından
Kuzum biyerde çadırlar kurulmuş haberlerde söylüyor acaba haberlerini yok
(3,794 puan) tarafından
Yakinlarda görevli varsa onlar yonlendirir. Çok şükür sağ kalmışlar Allah'ım yardım etsin
(6,221 puan) tarafından
Canım oralarda şu an yıkım ve Yollar kötü olduğu için Ulaşamıyorlar ve hep bir yere toplanmış oraya çadırlar kurmuşlar bütün tırlar orada ve insanları oraya getirmeye çalışıyorlar Çünkü tırlar giremiyor şu an küçük arabalar dahi O yollardan geçemezken Sırların geçmesi mümkün değil o yüzden dolayı bir toplama alanı belirliyorlar şu an bütün insanları oraya getirmeye çalışıyorlar ki her şehirde bir yer belirliyorlar ki Hem rahat ve güvenli olsun hem de hep bir arada bulunsunlar diye
(2,687 puan) tarafından
Fatma canim yollar hep yikilmis yar.ilmis gececek gidecek yer yokmus afadla gorustuk bi kac kisiye ulastik hatta yarim saatlik yoldalarmis ama on dk lik yere dahi gidemediler henuz hic bi yardim ulasmamis ellerine sabah afad bi corba dagittik o kadar dedi elimizde yok diyo yemek dagitim yerleri var ama ulasim yok kiminin benzin bitmis ne tarafa donecegimizi sasirdik yayin yasagi var diyo tas ustunde tas kalmamis bir dikili bina kalmamis heryerden cenaze cikariyok diyolar mahvolduk
0 oy
(7,291 puan) tarafından
Dün gece Antalya'dan da çıktı busuru tır itfaiye sağ salim ulaşsınlar inşallah 
(3,794 puan) tarafından
İnşaallah tez vakitte  kimi bölgelerde yardımlar yapiliyo guzel şekilde ama kimi bölgeler hâlâ ne halde Allah yardım etsin

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 258 göst.
+1 oy
6 cevap 205 göst.
15 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Hicrannn (1,075 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 181 göst.
15 Mart 2023 Diğer kategorisinde ryaaygt (246 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 247 göst.
12 Mart 2023 Diğer kategorisinde Eda-HiraNur (404 puan) tarafından soruldu