+1 oy
144 göst.
Diğer kategorisinde (2,369 puan) tarafından
Kız erkek karışım montlar battaniyeler Yorgan yelekler kız suveterleri patikler oğlan çocuğu için ayakkabılar yolladım Allah kabul etsin eşim kıyafet koydu bir Siri kalın kışlık 

Para yardımı da yaptık afata 

Kızlar bilgi için paylaştım lekesiz temiz bir iki defa giyilmiş tertemiz bebek kıyafetleri oluyormuş en çok bebekler usuyomus çok üzüldüm ceyizimi tüm yolladım taze hırkaları bebek hırkaları 

4 Cevaplar

0 oy
(6,441 puan) tarafından
Allah kabul etsin iyi yapmışsın canım vandaki kuzenim giden yardımı paylaşmış spor salonunda nasıl seviniyorlar hızlı hızlı ayırıyorlar giymek için bazı dengesizler tişörttte yollamış ama olsun atlet niyetine içinden giysin
(2,369 puan) tarafından
Ay ne tişörtü kız saha vardı atarlar diye yolluyamadim ama evladima alır gibi tertemiz yolladım oy kuzularim dayanamam
(6,441 puan) tarafından
Eşim gilde bir tır çıkardı arkadaşlarıyla 90bine dolmuş bi tır 10 bin gibi para kalmış onada ekmek su alacaklar galiba rabbim yardım etsin elektrik sobası battaniye yorgan bunları aldılar İnşallah ulaşır yollar kötüymüş çok
(2,369 puan) tarafından
Allah kabul etsin inşallah bacım
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bende yolladım Bir tane potum vardı onu bile yolladım benim şuan o kadar ihtiyacım Yok ordakilerin daha çok ihtiyacı var paramız yok göndermedim keşke olsada bende göndersem şuan herşeye çok ihtiyaçları var
(2,369 puan) tarafından
Olsun kuzum az çok demeden yollamak gerekiyor Allah kabul etsin
tarafından
Amin Allah yardımcımız olsun
0 oy
(11,264 puan) tarafından
Allah kabul etsin canım hayrinizi inşallah bende kızımın bi kac biseyjni yolladim sıfır olacak dendiği için ilk etap kullanmadiklarindan gönderdim 2 de battaniye koydum bebek için en çok kadınların ve çocukların ihtiyacı var Allah onların yardımcıları olsun
(2,369 puan) tarafından
Yazma da aklıma geldi ama eşim bebek için daha çok köy dedi
(11,264 puan) tarafından
Bebekler daha çok üsüyorlar kuzum bakalım olmadı bi koli daha yaparım bende hep yenidogan var kızım küçük henüz hepsi de yeni alinacaksa yollarim
(2,369 puan) tarafından
Aynen kuzum bendede dolu yeni Doğan'dan altı aya kadar
(11,264 puan) tarafından
Allah kimseye yaşatmasın bir daha
(2,369 puan) tarafından
Amin bacım
0 oy
(11,217 puan) tarafından
Allah razi olsun. Ama bazilari resmen copunu gondermis instada gordum. 

Bizdede ( isvecten) tyh ucak kaldiracakmis ama burdaki yardim edecekler karar aldik sifir olucak hersey. Belli kisilere bagisimizi yaptik hepsi gerekli olanlari alip baskentte depoda toplicak cumartesi ucaga yukliyecekler.
(2,369 puan) tarafından
Hayır yapacaksan temiz yap yazık günah oğlumun iki kere anca giydiği montunu koydum sıfır g
Hiç giyilmemiş kiz montu üç babbaniye yani onlarda insan

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 263 göst.
4 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Elemmm (1,480 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 418 göst.
7 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Kbranur (185 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 257 göst.
14 Ekim 2022 Diğer kategorisinde busekrm (74 puan) tarafından soruldu
0 oy