0 oy
409 göst.
Aile kategorisinde (3,163 puan) tarafından
O kadar üzülüyorum ki eşim de öyle. İş yeri 40 kişiyi hataya gönderdi. Eşim kepçe operatörü. Yalvardı resmen ben gideyim benim ehliyetim var orda kepçe kullanırım diye sen burda lazımsın diye gondermediler . Eşim diyor ne kadar boş insan varsa o gitti diyor en azından işi bilen kişiler gitse daha iyi olmaz mıydı uyuyamıyorum sobayı yakmaya utanıyorum yemek yemeye utanıyorum aksi gibi kızım da hasta ne yapacağımı şaşırdım. 

9 Cevaplar

0 oy
(13,825 puan) tarafından
Çok üzücü gercekten şimdi haber aldım vinç kullanacak insan olmadığından çalışmayı durdurmuslar ben bir mahalle söylemiştim Hatay'da dün çalışma başladı diye sevindim bu haberle yine paramparcayim☹️
(3,163 puan) tarafından
Ya işte eşim gitseydi birini o kullanırdı. Ama işte işe yaramayan ortada kmgezen insanlar gitti heo diyor. Yani ehliyeti var daha ne istiyorlar bilmiyom
(13,825 puan) tarafından
Çok üzücü çok çaresizlikten insanlarin ölmesi ☹️25 yaşında öğretmen bir genç kızdan haber beklerken ve daha nicesinden  bunu duymak beni daha da yaktı ☹️üçüncü gün ve hiçbir şey gelmiyor elden
-Reklam-
0 oy
(13,887 puan) tarafından
Nasip canm üzülmeyin 
0 oy
(3,823 puan) tarafından
Ahbap derneğiyle iletişime geçin canım onlar iş yerinden eşini aldırırlar emin ol 
(3,163 puan) tarafından
Ciddimisin hemen gecivem eşim şimdi yardım toplama merkezinde gelsin de
0 oy
tarafından
Vinç operatörü listesi paylaşıldı gönüllü baya fazlalar. İnsallah bir faydaları olur.
(3,163 puan) tarafından
İnşallah ya
0 oy
(2,055 puan) tarafından
Oysaki hataya  operatör  lazımdı:((
(3,163 puan) tarafından
Ne yazikki burda lazımsın deyip yollamadilar
(2,055 puan) tarafından
Böyle bir zamanda  bile Allahım  YaRabbim ya
0 oy
(185 puan) tarafından
Bırakın bılenler gıtsın bılmeyenı ne diye yolluyorlar can kurtarılıyor sonucta allah akıl versın boşu boşuna yollamışlar ozaman . Keşke bırksaydılarda gitseymış eşin 
(57 puan) tarafından
Cnm televizyondan  izlediğin  gibi asla değil o kadar göçük  altında sağ insan var ki kurtarilmaya  asla kimse gitmiyor  soğukdan   vefat edenler  sayısı daha çok oldu  millet yardım bekliyor    hiçbir    âlet kullanılamıyor  millet bunu görüp artik biz gidelim diyorlar bu sekil gidenler kaç kişiyi kurtardi
(185 puan) tarafından
Allahım yardım etsin gercekten acımız cok büyük rabbım tez zamnda o karanlıktakı canları aydınlıga cıkarsın duadan başka yapacak bişimiz yok. Yeni düşük yaptım gercekten böyle kötü olmasydım bende gidersim herkes bi elle yardım etsedı cok can kurtarılırdı
(57 puan) tarafından
Vallah bende gitmekte isterdim   yeminle
0 oy
(7,053 puan) tarafından
Yaa önceden iğneyi kendine çuvaldızı başkasına batır dertlerdi atalarimiz şimdi iğne yerine bıçagi başkasına batiriyoruz kendimize dokunmuyoruz bile herkes önce kendini dudunuyo eli iş tutan adamı tabi gondermezler fabrikaları daha önemli nerden para kazancaklar yoksa göçük altındaki canların hiç bi önemi yok Allah'ımmm sonumuzu hayır et 
0 oy
(57 puan) tarafından
Benim eşim öğretmen  saglik bilgisi de var daha önce van  erciş depreminde  gönüllü  çalıştı   bu sefer ne ettiler  kabul etmediler
0 oy
(4,061 puan) tarafından
Orada şuan operatör arkadaşlar okadr lazim ki abimler operatör erzak yardımına gittiler yardım yapıp şuan şoförlük yapıyorlar 3 gün boyunca orada olacaklar ki daha 15 den fazla arkadaşımızı topladık hem erzak giyim gidecek hemde şoförler . Keşke esinde gidebilseymis 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 225 göst.
9 Nisan 2024 Aile kategorisinde Hayal1907 (272 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 379 göst.
4 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Ebru Sahiin (14 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 1,003 göst.

380,276 soru

11,385,640 cevap

34,885 kullanıcı