0 oy
735 göst.
Diğer kategorisinde (801 puan) tarafından
Bilmiyorum gördünüz mü Adana'da bir müteahhit iskelenin tepesine çıkarmış bir işçi binanin hasarini sivayla kapatmaya çalışıyor bunu gören muhabir sıva catlamis onu kapatiyoruz diyor bide pişkin pişkin ya onca ölen insan hicmi ders olmadi hicmi acimadiniz ulan yemin ederim parcalayasim geldi herşey paramı ya belki kimse gormese birkac gün SONRA o eve taşınan olacaktı ufak bir depremle yerle bir olacaktı Allah'tan şikayet ettiler de bina ağır hasarlı olarak tespit edilip mühürlendi 

10 Cevaplar

0 oy
(6,177 puan) tarafından
Alacaksın onu o göçüğün altına koyacaksın 30 saat ellemeyeceksin bak bakiyim bi daha dalga geçebiliyo mu Allah kahretsin hepsini köpek soyları 
(801 puan) tarafından
Hiç sorma yemin ederim az kalsın sinirden televizyonu kiriyordum ya o insanların canı bukadar ucuz mu
-Reklam-
0 oy
(27,351 puan) tarafından

Haram zıkkım olsun aldığı para 

0 oy
(663 puan) tarafından
Depremde yıkılan binaların müteahhitlerini ve hangi şirketin yaptığını tek tek paylaşmak gerek. Herkes bilsin bu katilleri.
(8,908 puan) tarafından
Bilse nolcak zaten herkes herseyi biliyor ceza yok bisey yok 2 hafta sonra hersey unutulup yine bu o.... cocugu mutehaitler yine baslayacak insaatlarina herkes cebini doldurma derdinde elin ateist Japonyasinda yılda 2 3 deprem oluyor 8 ve üzeri o koca koca binalar ne hikmetse hiç yıkılmıyor aksine zarar bile görmüyor bizde ise fitratta var allahin taktiri diyerek gecistiriliyor elin ateist japonyasi için Allahı taktiri değil heralde
0 oy
(1,391 puan) tarafından
Oha diyorum Allah yaptikalrini cezasını hem burda hem öbür tarafta çıkarsın onların karşısına 
0 oy
tarafından
Yani şu durumda bile hala millet para düşünüyor  ya ben su içerken bile utanıyorum rabbim sen aklimiza vicdanımıza ruhumuza sahip çık şaşırma rabbim  bizleri 
0 oy
tarafından
Ne diyeyim ki yemki Allahindan bulsunlar.simdi o mutehitin  soruşturma açılır  inşallah biranonce  yaptıkları inşaati ucuza getirmek isterken insanların hayatıyla oynuyorlar.arkadasin Mahallesi'nde yeni bina yapıyorlarmış gormuşler demirleri incecik diyor en kalitesiz malseme getiriyor diyor
0 oy
(3,794 puan) tarafından
Bunlar yüzünden bunlar gibiler yüzünden onca can öldü.  Zerre vicdanları yokmu bunlarin kendi aileleri akrabaları otursa o evde içine sinermi gerçekten ne deyim bilemiyorum gerçekten 
0 oy
(1,554 puan) tarafından
Evleri tirilyonlara satıp ucuz malzeme kullanan tüm sorumlulukların Allah belasını versin başka bişey demiyorum 
0 oy
(48,668 puan) tarafından
bide o evleri satabileceğini saniyo 

İlgili sorular

0 oy
20 cevap 1,014 göst.
10 Şubat 2021 Diğer kategorisinde ❤Esra❤Mustafa❤Eren❤ (6,136 puan) tarafından soruldu
+1 oy
4 cevap 592 göst.
24 Aralık 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 375 göst.
4 Ocak 2020 Aile kategorisinde Küçük anne❤❤❤ (64 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 242 göst.
12 Haziran 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

379,607 soru

11,363,858 cevap

34,841 kullanıcı