0 oy
455 göst.
Diğer kategorisinde (501 puan) tarafından
Ailesi ölen çocuklar için bulunduğunuz ilin aile bakanlığına başvurup çocukları misafir edebilirsiniz demiş sizce de bu korkunç bisi değil mi ya bir sürücocuk istismarı var . Tanidigimin tanıdığı bir avukat aracılığıyla işini hallettirmis 2 kız çocuğu getirtecekmis  . Kendisi alacakmış gidip daha doğrusu. 

Simdi okumuş bir sürü pedofili insanlar da var eminim buna nasıl göz yumulur bu saçmalık değil mi nasıl olacak bu iş ya .

12 Cevaplar

0 oy
(501 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap

image

insAllah yalandır fake hesaptir
-Reklam-
0 oy
(501 puan) tarafından
Akrabaları yok mu bu çocukların onu bari araştırın ya ne demek başka aileye vermek
0 oy
(3,794 puan) tarafından
Allah'ım korusun . Bu ihtimali düşünmek bile istemiyorum. Belki gerçekten iyi niyetli olanda vardir ama kimseye güven olmaz 
(501 puan) tarafından
Nerden bilmez iyi mi kötü mü ya insAllah yalandir
0 oy
(11,257 puan) tarafından
Rabbim o masumları korusun kötü insanlardan uzak tutsun insallah
(501 puan) tarafından
Amin Allahim sen koru kimsesizlerin kimsesi
(11,257 puan) tarafından
Amin canim
0 oy
(802 puan) tarafından
Böyle birsey yapmazlar ya devlet korumasina alirlar. Arastirmadan etmeden insallah yalandir 
(501 puan) tarafından
InsAllah yalandır adam almaya gidecekmiş işte bilmiyorum ki insAllah öyle bisi yoktur resmi açıklama bile yok ama foto var instagramdan inanmak istemiyorum
0 oy
(7,249 puan) tarafından
Umarim yapmazlar böyle birseyi nasil göze alabilirlerki
(501 puan) tarafından
InsAllah doğru degildir
0 oy
(66 puan) tarafından
Şuan 400 tane çocuk, çocuk esirgeme kurumuna geliyor. Hastaneye gelen cocuklar var. Ama hastaneye gelenlerin hepsinin refaketcisi var zaten daha da gelecekmiş. Ama oyle bir haber yok. Sanmiyorum vereceklerini akrabası çıkması ihtimaline karşı bence hemen başkasına vermezler.
(501 puan) tarafından
InsAllah vermezler ve böyle bir şeyin söz konusu bile değildir inşallah.
Saçma sapan . Şimdiden orda UNICEF ölü çocuklar çok diye başlık atmış ölü çocuklara kadar göz dikmişler orada geziyorlarmis ortalık karisikken böyle bir saçmalık yapmazlar insAllah
(66 puan) tarafından
Tabiki de vermezler de unicef le problemin ne anlamadim canim
(501 puan) tarafından
Deprem bolgesi için binlerce çocuk ölü olabilir demişler sanki sadece çocuk var gibi. Cansız bedenlerine bile göz koymuşlar. Orda boş boş dolasiyorlsrmis haberlerde de dediler ama UNICEF demediler. Çocuk kaçakçılığı için yani. Allah korusun. Bolgedelermis
(66 puan) tarafından
Allah korusun canim o kadar çocuk ölü sağ var ki gerçekleri ne yazik ki göstermiyorlar. Devlet hepsini sağ salim getirmeye çalışıyor ama suan cok kotu oralar.. Allah boyle insanlardan uzak tutsun. Boyle zamanda bile yapacaklarından geri kalmiyorlar
(501 puan) tarafından
Evet malesef. Allaha emanet olsunlar küçücük bedenleri. Meleklerini kol kanat etsin inşallah. Geri kalkıyorlar göz kulakları burda her an fırsat kolluyorlar. Allah bütün planlarını başlarına çevirsin.
0 oy
(583 puan) tarafından
Çok yanlış bişey bence herşey olabilir istismar kaçırma organ mafyası Allah korusun neler var çok yanlış bence şaşırdım açıkçası çocukları darmadağın yapacaklar alıp kuruma koysunlar ailesi iyilesen akrabası olan gelir belki sonra ama bu şekilde nereye gideceği belli değil onlarda kedi yavrusu değil ki annesi babası öldü alın teyzesi dayısı halası illa biri çıkar böyle dağılırlar küçük birini düşün kimseyi tanımıyor biri alır o çocuğun bambaşka hayatı olur 
(501 puan) tarafından
Aynen öyle ark söyleyince deli oldum ya bunun doğrusunu nerden ogrencez ya Allahim insAllah yalandır.  Adam almaya gitmiş ya istemiyorum böyle bisi ailesiz çocuk misafir etmelerini istemiyorum çok kötü insanlar var . InsAalah yalandir
(583 puan) tarafından
İnşallah canım kötü bişey bence bu ben karşıyım
(1,046 puan) tarafından
Bu haber doğru haberler kadın soyledi
0 oy
(3,046 puan) tarafından
Doğru canım bu haberlerde de çıktı. Ama öyle hemen her isteyene verilmeyecek. Aile incelenecek önce ona göre karar verilecek. Tabi bu karmaşa da gözden kaçan durumlar elbette olacaktir. İnşallah normal zamanlarda gösterdikleri özeni bu durumda da gösterirler. 
(501 puan) tarafından
Yine e belki olmaz niye böyle bisi yaptılar akrabalarida mi yok bu çocukların bana saçma geldi.
(3,046 puan) tarafından
Canım şuan akrabalarının da bakacak durumda olduğunu sanmıyorum. Onları da anlamak lazım çocuklar en azindan rahat edecekleri yerde olsun diye yapılıyordur. Bide çocuklar temelli mi verilecek belli değil bence. Benim anladığım kadarıyla geçici süre misafir edilecektir. Yoksa direk temelli evlat edindirilmeleri için çok erken. Anne babası akrabası olup  tedavi görenler vardir bu süre zarfında cocuklar aile ortaminda sıcak yuvada olsun diye yapılıyordur bence.
(501 puan) tarafından
Yine de büyük risk
0 oy
(76 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
183 ü aradım koruyucu aile olmak için doğru alt yazı olarakda kanallarda geçiyor 
(501 puan) tarafından
Allahı Yarabbim çocukları korusun Allah
0 oy
tarafından
Vallahi delircem şöyle saçma sapan haberleri görünce aile bakanı kendi dedi çocuklar bizim refakatimizde araştırmadan komşusunun akrabasıyım asla teslim edilmeyecek desi kadın kaç kere her duyduğunuzu yazmayın lütfen ya zaten her taraf karman çorman 
(501 puan) tarafından
Haberlerde de çıkmış
0 oy
(12,856 puan) tarafından
Sanmıyorum vermezler devletimizin o kadar çocuk esirgeme kurumu varken kimseye teslim edilmez koruyucu aile olmak için bile bir sürü prosedür var 
(501 puan) tarafından
Varmış malesef haberlerde de çıkmış

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 292 göst.
19 Şubat 2023 Diğer kategorisinde 1995 (1,399 puan) tarafından soruldu
+1 oy
10 cevap 382 göst.
14 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Bayanelmas (3 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 165 göst.
10 Şubat 2023 Aile kategorisinde bbsradrkk (1,634 puan) tarafından soruldu