+1 oy
488 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Lanet ediyorm gerçekten lanet ediyorum artık benim çatladı giremiyorum 3 gündür arabada orda burda idare ediyorz yardımlar başladı dün gidip bir ekmek bile almiyoruz ki insanlar muhtaç açlıktan ölmesinler evi sapasağlam adam gidip yardımdan Bot alıyor mont alıyor battaniye alıyor ya millet sokakta donuyor o gidip battaniye alıyor ben ne kelime kullanacağımı bilmiyorum bu bencil pislikleré evleri yagmaliyorlar AFAT kıyafeti giyip 3 tane de kadın evlerin kapısını çalışıyor biri varsa yardım topluyoruz diyor yoksa girip eve çalıyorlar altın para ya bu nasıl birsey deliriyorum artik biz tuvalete gidemiyoruz gidince duvara izliyorum acaba sallanıyor mu diye biz böyle kafayı yerken bu pisliklerı nasıl yapabiliyor bu insan dişı yaratıklar adamlar ölmüş enkazda bir tas kaldıracağını gelmiş eskiciler eşya topluyor Allah sizi helak etsin ya tükendim artık gerçek iblis bunlar gerçek kıyamet bu bu kadar ölmüş iman bitmiş iman !

10 Cevaplar

+1 oy
(909 puan) tarafından

Bide böyle şerefsizler var 

image

-Reklam-
0 oy
(48,529 puan) tarafından
Allah korkusu yok yaratiklarda
0 oy
(2,687 puan) tarafından
Allah belalarini versin 
tarafından
Amin amin
0 oy
tarafından
Böyle insanlar yüzünden deprem oldu ibret olsun diye ama boş ya valah
tarafından
Asıl bunlar helak olmali
0 oy
tarafından

Birisi de boş apartmana girmis. Hırsızlık yapmış. Çıkarken yakalanmış. Bir güzel dovmusler. 

Keşke idam gelse ya böylelerine.

Yıkılan binaların üzerinde Suriyeli gençler geziyor altın para vs bulalım diye. Birisi görüyor sonradan kovuyor. Tahta alıp yakacaktik diyo. Ben burada sıcacık yatağımda duramıyorum onlar ne düşünüyor :( 

tarafından
Allah onların cezasını versin
0 oy
tarafından
O üc kadını bulup gebertesip var
tarafından
Elime gecseler
0 oy
(15,041 puan) tarafından
Allah sorar hesabini. 
0 oy
(2,988 puan) tarafından
Ya o evlere girerken üstlerine yıkılsada kurtulsqk şu naletler pisliklerden valla ne kötü ne fırsqtçı milletti bunlar ya Allahım ya
tarafından
Hiç iyi durumda değiliz sağ çıktık ama diken üstündeyiz bide bu hırsızlık için anonsları duyunca ya gerçekse diye delirmek üzereyim
(2,988 puan) tarafından
Rabbim yardım etsin canm dayanma gücü versin sizlere
tarafından
Amin inşallah
0 oy
tarafından
Hala da akıllanmiyorlar Allahim yarabbim neyin kafasindalar
0 oy
(2,467 puan) tarafından
Bunları hic polise ste yakaliyip oracikta gebertecen o kargasada arada kaynar onlar bari memleket olarak bu zihni bozuk mahluklardan kurtuluruz 
tarafından
Gebrrsin pislikler

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 169 göst.
27 Kasım 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 864 göst.
21 Aralık 2021 Diğer kategorisinde kayrammm (426 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 254 göst.
6 Ekim 2022 Diğer kategorisinde elif2011 (279 puan) tarafından soruldu