0 oy
91 göst.
Diğer kategorisinde (554 puan) tarafından
Başlığa ne yazacam bilemedim. Günlerdir maddi yönden yardımlar yapıyoruz kızlar elimden gelenın fazlasını. 

Memleketim diyarbakır o kadar üzgünüm ki anlatamam. 

Kocaeli derince yenikent mahallesinde eşim ve 2 yaşında kızımla yaşıyorum. Evim çok büyük yataklı misafir odam da var gelmek isteyeni misafir ederim başımın üstünde yerı var. Havaalanından eşim aracıyla gidip alabilir bilmiyorum daha başka ne yapabilirim çok üzgün bir haldeyiz. 99 depremini yasamıs bizler çok iyi anlarız sizi

3 Cevaplar

0 oy
(6,546 puan) tarafından
Allah razı olsun inşallah 
(554 puan) tarafından
Hepimizden canım
-Reklam-
0 oy
(8,041 puan) tarafından
Allah razı olsun canım

Biz de bugün eşimle konuştuk. 2+1 evimiz var, Konya'dayım. Ben demeyi düşünüyordum, bir anda kendisi dedi. Göçler olacak buraya. Öyle bir durumda biz de evimize birilerini davet edelim mi? Sana sormadan hiçbir şey yapmam ama senin cevabın önemli benim için dedi. Tabi ki dedim. Bir kere daha sevdim eşimi. Ne kadar doğru bir eş seçtiğimi anladım tekrardan, Allah'a şükürler olsun. 
(554 puan) tarafından
Ne güzel canım Rabbim böyle insanların ömrünü uzatsın. Çok üzgünüm günlerdir eşim izne ayrıldı iş yerinde. Yardım malzemeleri topluyoruz elimizden başka ne gelir bilmiyorum.
0 oy
(1,377 puan) tarafından
Rabbim gönlünüze göre versin insallh görenler olur canım 
(554 puan) tarafından
İnşaallah canım evim çok müsait burda kendı dükkanımız da var yerımız müsait her yönden inşallah her şey iyi olur
(1,377 puan) tarafından
İnşallah canım insallah

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 201 göst.
7 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Gamze amar (93 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 440 göst.
6 Şubat 2023 Aile kategorisinde Hazirankizi (174 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 63 göst.
1 gün önce Diğer kategorisinde ...... (831 puan) tarafından soruldu