0 oy
872 göst.
Diğer kategorisinde (3,590 puan) tarafından
Dünyanın en büyük savaş gemisine sahip olan ABD gemisini hataya 'yardima' yolluyor

Şimdi dün gece araştırma yaptım biraz 2002 millenium challenge yani 2002 de ABD bir tatbikat yapıyor.icergini siz izleyin çok uzun kısacası Türkiye'yi büyük bir depremden 96 saat sonra işgal ediyorlar yardım adı altında 

Birde burdaki arkadaslarda yanlışım varsa düzeltsin peygamber efendimiz sav in bir hadisi şerifi var 3. Dünya savaşı amik ovası (Hatay)dan baslayacak atların diz kapaklarına kadar kan olacak bu ovada ordumuz muzaffer olacak diye 

Bütün parçaları birleştirin 

Bir hadisi şerif daha var her felaket bir sonrakinden daha zor olacaktır diye artık ahir zamandayiz 

Bunları korkutmak değil bilinçlendirmek için yazıyorum haarp gemisinde gerçek teknoloji bizim aklımızın alamayacağı kadar gelişmiş durumda 

Mesela biden veya başka bir yönetici suratlarinda maske var o videolara denk geldiniz mi bilmiyorum ama bunlar komplo değil gerçek 

18 Cevaplar

0 oy
(11,217 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Anlamiyanlar icin özet gecim gemi deprem yapti yapicak demiyoruz. 11 sehrin yikildigi ulkede krizi firsatta cevirecek bir kaos ortami olusturup guya baris sulh goturcez ayagina asker cikartabilir. Butun ortadoguyu karistirip baris getirecez ayagina yok ettigi gibi bunu kullanicak. Amerikadan dost olmaz o hic bir yere cikari olmadan gitmez. O yuzden ne gemisini ne yardimini istemiyoruz. En kotu yonetim en kotu hizmet amerikaya muhtac olmaktan iyidir. Biz kenetlendik 71 il ayakta Allahin izniyle bunuda atlatiriz kurd kuzu postuna burunuyor caresizlikten onlari dost gormiyelim
-Reklam-
+7 oy
(4,217 puan) tarafından
1 tane gemiyle mi ulkeyi isgal edecekler ? Hemde Hatay i mi ? Adamlar yardimda mi etmesin. Netten biseyler okuyup burada teori uretmeyin. Ayrica ulkede deprem olmus durum cok kotu, Abd boyle bi ortamda isgali goze alabilir mi . Dunyanin oteki ulkeleri ile olan iliskileri dusunun. Uluslararasi topluluklar vs anlasmalar var. Su ortamda tek gemiyle bu mumkun gozukmuyo.
(4,217 puan) tarafından
Depremi de o gemi yapmistir demi ?
Ever geminin icinde ki hastane,yemekhane,erzak depolari,kurtarma timleri hersey lazim.
Abd bi ucak gemisi gonderiyosa bu onlar tarafindan en ust seviye yardim karari alinmis demektir.
Ulkede 4.,seviye alarm verildi. Uluslarasi yardim istiyoruz demek. Turkiye Nato uyesi, Abd de bir Nato ulkesine yardim gonderiyo.
Ayrica isgal edecek olsa bile gemiyi limana neden yanastirsinlar ?
Ulkenin cogu askeri birlikleri o bolgede , kolay mi tek bi gemiyle isgal etmek?
Hem de yakininda Rusya İran var. Risk almislar yollamislar.
(3,590 puan) tarafından
Neye istiyorsaniz ona inananabilirsinix
(7,118 puan) tarafından
Ben depremle ilgili bir sey yazmadım. Sadece bir gemi olarak gördüğün şeyin görünenden ibaret olmadığını anlaman için yazdım. Araştırma yok, bir sey yok ezberden konusuyorsunuz sadece.
(4,217 puan) tarafından
Siz yazmadiniz ama bunu dusunenler olacagi icin yazdim ki yaniltmadi da beni zaten .
Ben ezberden konusuyorum ,siz aciklama yapin yorumlayinda bilgilensin herkes.
(7,118 puan) tarafından
Bilgi sahibi olmak isteyen arastırma yapar zaten.
+1 oy
(265 puan) tarafından
Allah aşkına böyle şeyler paylaşmayın, delisi akıllısı ortaya bir şey atıyor duyan duymayana anlatıyor. Bizler deprem bölgesinde zaten çok zor durumdayız, bir de bunları duydukça daha kötü oluyor toparlanamıyoruz. Lütfen bunlar bize zarar veriyor
0 oy
tarafından
Asla iyi niyet aramıyorum. Hersey gelir onlardan
0 oy
(12,979 puan) tarafından
Geceden beri bu gemiyi düşünüyorum ben inandım açıkçası onların oyunu olabilir 
(11,217 puan) tarafından
Devlet hukumet izin vermemeli onlar sahaya inmemeli kim bilir neler yapicaklar. Allahim bende bunun icin dua ediyorum. O gemilere belki de cocuklari yukleyip goturecekler 99 da binlerce cocuk sag ciktigi halde ortadan kayboldu.
(12,979 puan) tarafından
Maalesef Zelal bunun için çok geç sanırım kabul ettiler yani zaten kendi ülkemizde çocuk kaçırma pedofili vs. Çok fazla var bide bunlar gelecekler :/
(11,217 puan) tarafından
Belki hukumetler arasi bir gerekliliktir yardim teklifi olarak lanse edilmistir. Mecbur kabul edilmistir. Halk bunu bilmeli ve oyunlarina gelmemeli.
(7,281 puan) tarafından
https://twitter.com/prof2run/status/1623260898734342147?s=20&t=5Ey4TPfVhnBcRCR4tF0XFw
Bak Twitter da ne buldum Zelal hiç birşey görüldüğü gibi deyil bence
(11,217 puan) tarafından
Ya ne sekilde olursa olsun Rabbim izin vermeden olmazdi. Hersey bir sebebe baglidir. Bundan sonrasi icin dik durmaliyiz. Kimse bunu firsat bilip bizi yikmamali. Dedigim gibi en kotu yonetimi hizmeti bile kotu niyetli dusmana tercih ederim.
0 oy
(3,274 puan) tarafından
O konuyu biliyorum Allah korusun inşallah öyle bir durum değildir. Herkesten herşey beklenir artik
0 oy
(7,118 puan) tarafından
Rabbim kötü planları olanları helak etsin inşaAllah.
0 oy
(2,837 puan) tarafından
Bu depremi de onlar yaptılar diye soyleti var ben artık herşeye inanıyorum bazı şeytanlaşmis insanlar hersey 

yapabilirler suni deprem daha önce yapılmıştı ama.gizleniyor yalanliyorlar sakliyorlar H.A.A.R.P SAVAS GEMİSİ  depremden bir gün önce İstanbul bogazina demir atmisti ve sabahında deprem oldu  araştırın 
(11,217 puan) tarafından
Belkide bunu harekete gecirip yaptilar, simdide ortaligi karstiracak sonrda baris getircem sulh getrcem diyip ulkeye girecek. Amerikanin her ortadogu ulkesine yaptigi her zmn bu oldu. Karistir bol parcala. O yuzden yardimini gemisini istemiyoruz.
(2,837 puan) tarafından
Çocuklar büyük tehlike altında lutfen her yerde paylaşım çocukları sadeceturkiye güçlerine verin  Gölcük depreminde yüzlerce çocuk kaçırıldı şimdi de öyle bir planları var ve denylerde kullanılabilir bu gerçek birşey yalan yanlış degil adrenochrome  deneylerde  çocuk bebek kanlarıyla yapılıyor bir uzman konuştu lütfen çocuklara dikkat edin dış iuljelrden boş gemi ve araçlar çok bunlarla goturulebilirler diye açıklama yapmış  herşey kasıtlı yapılmış olma ihtimali yüksek fakat devlet büyükleri bunu yalanlayip saklıyorlar Allahım bizi şeytanlaşmis insanlardan korusun
0 oy
tarafından
Ne dedigini anlamadim.  Ozetle anlatrmsn
0 oy
(133 puan) tarafından
Maske olayına katılıyorum evet bir çok sitede bu teorilerin ispatları var. Haarp konusunda da dünya bilinçli teknoloji bakımından çok fazla gelişmiş durumda ama turkiyede kimseye laf anlatamiyoruz. Abd gemisi sularımızda gölcük depreminde de aynı durumdaydi sularımıza yaklastiktan belirli bir süre sonra o deprem yaşandı şimdi de bu. Geçen hafta perşembe günü de bir abdli şiddetine ve yerine kadar işaretlemiş tweet atmış deprem olacak diye. Ama atladığımız bir konu var. 2 3 yıl öncesinden de bizim profesörlerimiz uyardı bu bölgede bir deprem olacak diye.

Gönderilen yardim gemisiyle hicbir bilgim yok yorum yapamiycam.
0 oy
(2,297 puan) tarafından
Yok nuh un  gemisi korkutmayın bizi ya
0 oy
(3,590 puan) tarafından
Kızlar afedersiniz sizleri korkutmak değildi amacım keza bende korkuyorum işin gerçek yüzünü görmek göstermek birazcikta olsa anlatabilmek için yazmıştım ama yanlış anlaşılma ihtimalini unutmuşum haklarınızı helal ediniz
0 oy
tarafından
Yahu Allah aşkına biraz empati kurun zaten koca bir yıkımdan çıktık birde kafanıza göre teoriler üretmeyi bırakın 
0 oy
(127 puan) tarafından
Truvadan örnek alin olunmayacak birsey yokk gözünüzü açın ya açın tarih oncesinden beri adanoluyu isteye isteye bi kaldılar cahil kalmayin ne olur ne olmaz tedbirli olalim yaparlar guvenmeyelim
0 oy
(1,577 puan) tarafından
Ben tarihçiyim ve böyle bir şey olması mümkün değil. Hiçbir ülke tek başına Türkiye'yi işgal edemez. Çünkü Türkiye jeopolitik olarak çok önemli bir nokta Asya ve Avrupa kıtaların birbirine bağlaması ve Boğazları ile ticarete katkı sağlaması, kalpgah konumunda olması vs vs ve böyle bir konuma tüm ülkeler sahip olmak ister. O bakımdan ne tek başına ABD'ye yedirirler bizi ne Birleşik Krallık 'a ne de başka bir ülkeye. Osmanlı döneminde olduğu gibi paylaşarak top yekün gelirlerse o zaman korkun. Ama tek ülke bizi işgale gelmez en başta diğer ülkeler izin vermez. 
0 oy
(127 puan) tarafından
İnanmayanlara soyluyorum onlar vicdan yapmis ha daha dun suriyede ve diger musluman ülkelerinde bebek katliamlari yapıyorlardı onlarda yardım edicek vicdan mi var ya cikardir yada arkadasin dediği gibi savasdir sav peygamber efendimizin dediği de cikabilir ozaman rus bizden yana olucakmis japon rus geri kalan Avrupa Amerika bize hucum edicekmis sonrada mehti bunlar suan olur mu bilemiyorum Allah bilir fakat olucak peygamber efendimizin dedigi gibi fakat şöyle bisey var yabanci devlet baskanlarina güvenmiyorum bizim tek dostumuz Azerbaycan gerisi fasa fuso inşallah olmaz Allah bize merhamet etsin depremzedelerimize merhamet etsin 
0 oy
(127 puan) tarafından
Yapay zeka var maske var teknolojileri cok geliskin ve gostermiyorlar ben sana katılıyorum 

İlgili sorular

0 oy
34 cevap 1,792 göst.
0 oy
26 cevap 557 göst.
0 oy
9 cevap 566 göst.
28 Ocak 2020 Diğer kategorisinde Burcu miray (181 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 205 göst.
12 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Baldananne (289 puan) tarafından soruldu

379,226 soru