0 oy
289 göst.
Diğer kategorisinde (135 puan) tarafından

Depreme çok üzüldük ulkece. Ekimizden geleni yaptık. Rabbim yardim etsin bu soğukta enkaz altında olan herkese. 

Ama benim başka bir sorum var. 2 yaşında bebeğim kulağını tutarak ağladı 1 saat boyunca gözleri ağlamaktan şişti. Eşimle sağlık ocağı yakın arabamız yok diye oraya götürdük. Sağlık ocağı doktoru 2 yaşındaki bebekte maske olmadığı gerekçesiyle bizi muayene odasına alamayacağını söyledi. Eşimde de bende de maske vardı ama bebeğim huysuz olduğu için o taktırmadi. Bu şekilde de doktor bey muayene edemem dedi. Bizde muayene kaydını silmesini istedik hastaneye giturecegimizi söyledik . Silemeyecegini muayeneyi bizim reddettigimizi söyledi. Bende biz reddetmiyoruz siz muayene etmek istemiyorsunuz 2 yaşında ağlayan ve huysuz olan bir bebeğe maske takma şartı koyuyorsunuz dedim. Şimdi hastanedeyiz bu doktoru şikayet etme hakkımız var mı   2 yaşındaki bebeğin maske takması zorunlu mu?

Vaktiniz aldım kusura bakmayın. 
Depremzeler hep dualardasiniz

20 Cevaplar

+2 oy
(13,030 puan) tarafından
Şikayet edin Maske takma zorunluluğu yok ki ne hakla bakmıyor 
(135 puan) tarafından
Ben edeceğim ama haklı olabilir mi diye buraya sormak istedim.
(13,030 puan) tarafından
Bizde gidiyoruz sağlık ocağına kimse de maske yok
Birde resmen siz iptal ettiniz diye suçlu çıkarıyor sizi
-Reklam-
0 oy
(9,228 puan) tarafından
Ne alakası varmıs ya şimdi hastanelerde doktorlar hemşireler bile takmıyor maske. Resmen sizi başından savmış gıcıklık etmiş. Şikayet edin lütfen
(135 puan) tarafından
Ben şikayet edeceğim ama haklı olma durumu var mı diye sormak istedim buraya
0 oy
(6,441 puan) tarafından
2 yaşa yok diye biliyorum canım ben ayrıca ne alaka inan beni hemşire almadı kendininkide kolunda takılı nefes darlığı varmış sen tak sonra ben takarım ülkede o yasak kalktı dedim doktora girdim laf ediyordu bağırdım doktora herkes sizlerde takın o zaman dedim yada buraya maske koyun dedim ben bebeğimi bırakıp nereye maske almaya gidebilirim dedim doktor bakmıştı ama sonra o kadın gitti son oldu o kavgalar biri şikayet etti galiba
0 oy
(7,741 puan) tarafından
Çok saçma bence şikayet edin
0 oy
(1,016 puan) tarafından
Sağlık ocağındaki Dr lar daha bı havli valla şuan zorunluluk yok ama hastane geneli Dr odaya maskesiz almıyor Dr kalmış bişey çocuğu maskeli maskesiz muayene etmez sağlık bakanlığı da sikayat etsen bieey ifade etmiyor ki canm ilgil nxez diyolar salgın covid zmni yani haklı cikar Dr tavri yanlış sadece altı üstü kulağına bakıp damla yazacak büyük ihtimalle senin bebek boğazda intihap var kulağa vuruyor ben soylim antibiyotik verirler 
0 oy
tarafından
Hadsize bak ya insanı sinir ediyor böyleleri iyi dayanmışsınız ben olsam tutamazdım herhalde kendimi küçücük çocuk ne maskesi 
0 oy
(2,223 puan) tarafından
Bebeklere maske takılmıyor tehlikeli diye biliyorum bence şikayet edin
0 oy
(2,545 puan) tarafından
Şikayet edin iki yaşındaki bebek maskeyi taktırır mı Allah aşkına ne saçma. İsimde verin. Bizde bir kere gittik kulakta sıvı kaçmıs dedi doktor. Ve bebeğim yeri göğü inletti geceden sabaha. Gece verdimiz ilaç sabah etki gösterdi. O kadar ağrı oluyor ki başka yere götürün direk.
0 oy
(133 puan) tarafından
Maske yasagi kalkti Sizin bile zorunluluğunuz yok kaldı ki çocuk. Şikayet edin e nabiz dan normalde görünüyor ama muayene olmadığınız için gorulmemis olabilir. 
0 oy
tarafından
Maske zorunluluğu yokki . Doktorunuz ne aksiymiş
0 oy
(10,963 puan) tarafından
Bırak iki yaşını ,sunan bize bile takma zorunluluğu yok.basindan savmis.cimere ve sağlık bakanlığına şikayet ederseniz hemen ilgileneceklerdir
0 oy
(282 puan) tarafından
Bu kadar büyük saçmalık olmaz sağlık bakanlığını arayın doktorun sağlık ocağının ismini söyleyin direk olarak işlem başlatılar buna hakkı yok böyle bisey yapamaz
0 oy
(5,347 puan) tarafından
3 yaşındaki çocuğuma daha hiçbir doktor maske takın demedi hatta KBB doktoru agzına kulağına baktı iyice. Doktor kendine taksın maskeyi siperligi çocuk nasıl laf dinlesin . Hadi büyükleri anlarımda çocuğa tak diyeni ilk defa duydum 
0 oy
(1,634 puan) tarafından
Maske takma zorunluluğu mu var yada o küçücük çocuktan ne gelicek yani Allah görüyor 
0 oy
(9,626 puan) tarafından
Bizim burda hastanelerde sağlık kurumlarında zorunlu,kapılara yazı asmışlar mecbur maskeyle giriyoruz 
0 oy
(4,259 puan) tarafından
2 gun once kızımı muayaene ettirdim bize maske taktirdilar ama kizima taktırmadilar kizim 2.5.yasinda 
0 oy
tarafından
Şikayet et kesinlikle hakkın var şikayete ben hiç maske takmıyorum hastanede muayene etmiyoruz diye bir şey hiç denmedi
0 oy
(15,231 puan) tarafından
2 yaşındaki çocuk maskeden ne anlar. Et şikayetini. 
0 oy
(2,194 puan) tarafından
Şikayet edin canım cimere yazın iki yaşındaki bebek nasıl maske takar ki yüzünde durdurmaz ,anlamıyor  bebek o sonuçta benimde bebeğim 17 aylık ne zaman gitsek öyle muayne ettiler hem hastane hem sağlık ocağı kimse sorun yapmadı , bence şikayet edin bu soğukta insanları yoruyor hastaneye gönderiyor ,kendi maske takıp muayne edebilirdi 
0 oy
(2,835 puan) tarafından
Maske takma zorunluluğu kalktı şikayet edin ne demek maskesi yok muayyene edemem ya

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 278 göst.
22 Haziran 2020 Diğer kategorisinde Ftm (610 puan) tarafından soruldu
0 oy
32 cevap 369 göst.
7 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Ozlem52 (105 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 211 göst.
5 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Minik1mucize_ (383 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 661 göst.