0 oy
479 göst.
Aile kategorisinde (1,618 puan) tarafından
Ağlayarak yazıyorum...

Babam uyuşturucu bağımlısı. Annemler dairede oturuyor ben müstakil evde. Depremden dolayı bana geldiler kaldılar. Kız kardeşim gizlice babam uyuşturucu kullandığı zaman büyük abdestini altına kaçırıyor dedi şok oldum. Neyse bi gece kaldılar Kız kardeşimle annem sabah burdan hastaneye gittiler. Babama da kahvaltı verdim ilaçlarını verdim uyuyakaldı. Önceden kendini pisletmiş diye tahmin ettim Evi acayip bir koku sarmış sular donmuş. Başım ağrımaya başladı düşündükçe kötü oldum kahvaltı yapamadım. Gittim geldim gizlice ağladım. Kız kardeşim aradi taksi çağır da babamı eve gönder dedi. Çağırdım gönderdim bi insan kendine neden bunu yapar psikolojim çok kötü olmuştu bu deprem olayından sonra. Bide üstüne bu gelince cinnet geçirecektim az kalsın. Çok üzülüyorum dua ediyorum inşallah iyi olur Gün gelecek ki evlat anadan babadan ana baba da evlattan kaçacak diye ayet vardı o günlere geldik sanırım çok kötüyüm 

10 Cevaplar

0 oy
(15,823 puan) tarafından
Allah yardımcınız olsunn ınsallahh nefretını verır Rabbim 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Allah yardımcınız olsn . Tedavi olmayı denedimi
(1,618 puan) tarafından
İlaç tedavisi görüyor şimdi
0 oy
(1,140 puan) tarafından
Çok üzücü gerçekten.benimmbabam uyuşturucu değil ama alkolikti.o da çok içince büyük tuvaletoni altına yapardı.

Normal zamanlarda da zaten hep perişan halde gezip dururdu..keşke bulasmasalar hiç ama işte..perişan hale getiriyor insanları 
(1,618 puan) tarafından
Vefat mi etti
(1,140 puan) tarafından
Yo boşandılar annemle kendi de aynı devam ediyor
0 oy
(7,605 puan) tarafından
Herkesin var bir sınavı Rabbim islah etsin inşallah.
0 oy
(3,582 puan) tarafından
Çok üzücü Allah bir an önce bu illetten kurtarsın Allah kır kardeşine ve annene de sabır versin çok zor bir durum 
(1,618 puan) tarafından
Çok sağol canım benim Allah razı olsun
0 oy
(4,889 puan) tarafından
Rabbim yardımcınız olsun. Baban kullandığı zaman kaçırıyormuş ya en son ne zaman nerden bulmuş ki bu durumda 
(1,618 puan) tarafından
Hiçbir fikrim yok canım
0 oy
(368 puan) tarafından
Kuzum o ayet kıyamet gunu için gecerli. Kimse anasından kacöaz enkazda bile ana kuzusunu emzırıp hayatta tutmus. Evlat once annemi cıkarsın der. 

Sızın durum cok farklı baban allahın haram kıldığı yolda oldugu için sen onu bir pislik olarak gordun ve uzaklasmak istedin ki bence cok haklısın. Babanda olsa bir yanlıs yoldaysa onu uyarmak ona kızmak onunla yollarını ayırmak zorundasın. Zira sen yanlısı zinayı haramı gorup de susarsan. Benı ilgilendirmez dersen sende  cok gunahkar olursun. Tepkini koy. Belkı baban tepki koydun diye sana kızacak. Ama sen Allah katında ıyı olacaksın. Onemı var mı babanın.allah seni sevecek o yeter. Uyarın bu yanlıstan. Haramdan  
0 oy
(770 puan) tarafından
Rabbim yardimciniz olsun tekrar mi icmis sizin evde baban yoksa bnmi ynlis anladim bide ictiyse nasil bulmuski sizdeykn
(1,618 puan) tarafından
Bize gelmeden önce içmiş altına kaçırmış bize gelmiş
(770 puan) tarafından
Anladim canim Rabbim tez vakitte kurtarsin
0 oy
(15,212 puan) tarafından
Tedavi olmazsa bırakması zor malesef. Allah kurtarsın. Çok kötü bir illet. Her kötülüğün anası.
0 oy
(2,194 puan) tarafından
Herkesin sınavı farklı canım ,inşallah kurtulur bir an önce o illetten 

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 679 göst.
23 Mayıs 2022 Aile kategorisinde Annelikguzel (1,618 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 153 göst.
28 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Kelebekbursa16 (726 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 270 göst.
8 Kasım 2023 Diğer kategorisinde ozgecangursoybursa (10,925 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 185 göst.

379,875 soru

11,371,721 cevap

34,854 kullanıcı

...