0 oy
253 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Dünden beri Konya ya gelen depremzedeler var yer yok diyor bikaç kişi eşimle konuştuk anlaştık ama bi yetkilide bizden haber gelmeden hareket etmeyin diyor o kadar art niyetli pis vatan haini insanlar dolu ki ortalık yardım etmek için can atıyorum ama iki çocuğum içinde endişeleniyorum nankör Suriyeliler mi ararsın çocuk kaçıranlar mı yağmacılar hırsızlar mı depremzedelere sevinen iğrenç insanlar mı malesef malesef üzülerek düşünüyorum ama güvenemiyorum yetkililer haber vermeden bütün otellere yurtlara yerlştirdiler nasıl yer yok diyorum bi yandan bi tarafım bu kadar gözünü kuşağını kapama diyor ne yapayım ben böyle de durduğum yerde duramıyorum koruyucu aile olmak için başvurumu e devletten yaptım o yönden içim rahat sadece of Allahım nasıl geçicek bu günler 

3 Cevaplar

0 oy
(57 puan) tarafından
Benim arkadaşım biri kabul etmiş yüzüğünü  çalmışlar  artik ne kadar doğru yalan onu da   Allah bilir ben yabancı  yerine  sadece tanıdık  cevremde birinin  akrabasini  kabul ederim
tarafından
Gerçekten mi ya iyi niyetimizi bile gösteremiyoruz nolucak böyle :(
(57 puan) tarafından
Vallah cnm öyle  bir devirdeyiz ki kim gerçek kim yalan belli degil
-Reklam-
0 oy
(11,094 puan) tarafından
Bu düşünceler bende de var maalesef koruyucu aile de olmak isterim aile de ağırlamak ama ikisi de büyük sorumluluk 9 aylık kızım zaten zor koruyucu aile olsam baş edebilir miyim bilmiyorum misafir alsam güven olur mu dediğin gibi art niyetli kötü insanlar fırsat biliyor artık kafam çok dolu cok
tarafından
Aynılarını düşünüyoruz çok büyük sorumluluk
(11,094 puan) tarafından
Aynen canım maalesef
0 oy
(1,943 puan) tarafından
En azindan uzaktan bile olsa bir tanidik yada onlarin tanidigi falan olmali bence. Her sey olabilir malesef

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 514 göst.
7 Şubat 2023 Diğer kategorisinde First (54 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 154 göst.
17 Mayıs 2023 Aile kategorisinde Arslanannesi (40 puan) tarafından soruldu
+2 oy
33 cevap 587 göst.
17 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Nur ay_ (2,845 puan) tarafından soruldu

374,704 soru

11,208,203 cevap