0 oy
192 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Lütfen paylaşır mısınız  Adıyaman Kahta da 10.000 kişilik yer kalıcak yer ve yemek ayarlandı ihtiyacı olanlar +90 541 341 92 02. Teyit edildi. 

Milletçe geçmiş olsun ve başımız sağolsun. Twitter'da gördüm kızlar inşallah gören faydalanan olur.

3 Cevaplar

0 oy
tarafından
Adıyaman menzil için atıp tutuyorlardi dün . Gavs bişey yapmıyor diye hani çorbaları bitmiyordu . Çorba yapsınlar depremzedelere . Bu sosyal medya . Dinden siyasetten vuranlar a Allah fırsat vermesin
tarafından
Amiin amiin canım şu zamanda olacak şeyler mi konuşulacak sözler mi bunlar Allah ıslah etsin merhamet versin .
tarafından
Amin amin
(613 puan) tarafından
Doğru söylüyorlar içinde yanlış yok.. Allah ile yarıştılar kendilerini ilahlastirdilar...
tarafından
Ben bu sene gittim gördüm . Mekke de olmayan yasaklar var . İbadet etmek istiyoruz kısıtlama var istediği saatte ziyarete gidemiyosun herkes saldırıyor . Çalışmalar var o kadar lükse gerek yok ya . Bilmiyorum eski menzil yoktu gittigimde
-Reklam-
0 oy
tarafından

Menzil köyü ❤❤❤

image

(613 puan) tarafından
Bende o ilahlasmis putu Allah'a havale ediyorum.
tarafından
Cevapvermebana işte senin gibiler yüzünden Rabbimin gazabı bu kadar ağır.. Rabbim seni islah etsin, nasipsizin tekisin, gerçekten cevap vermeye bile değmezsin defol git lütfen
(1,133 puan) tarafından
Sana cevap bile vermeye tenezzül etmem Allah hidayet versin
(613 puan) tarafından
Allah'ı birledigim için mi?
Sizin seyhinize laf edince Allah azap mi ediyor.

Ne Mekke musriklerinden ne eski dönem kavimlerinden hiç bir farkınız yok.
tarafından
Allah zaten birdir biz buna inanır ve iman ederiz. Senin gibi Lut kavminden değiliz elhamdülillah. Rezilsin. Nasipsizsin.
0 oy
tarafından
Post ciksin...

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 384 göst.
6 Şubat 2023 Diğer kategorisinde DilrubaNuR (154 puan) tarafından soruldu
+1 oy
7 cevap 292 göst.
6 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Sgb (2,014 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 225 göst.