0 oy
216 göst.
Diğer kategorisinde (1,663 puan) tarafından
İnternette görüyomusınuz bilmem evlere girip değerli eşya çalan şerefsizler tırları durdurup yağmalayanlar  bunlar insan değil bunlar ihtiyaçları oldukları için yapmıyorlar bunların kalpleri kararmış depremden sağ çıktık diye şükretmek yerine çalıp satiyim nasıl olsa çok diye düşünüyorlar elimize para geçsin peşindeler insanımız akıllanmıyoruz ıslah olmuyor ya oradaki bebek bezini koca koca adamlar ne yapacak 

ALLAH aşkına götürüp daha fazla fiyata satacak cezaevlerindeki pisliklerin kadınlara yaptıkları yahu ölüyorsun nasıl olsa cehenneme gidicem bir günah daha işlesem ne olacak diye mi düşünüyorlar bunlar nasıl zihniyet 

2 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ben cezaevlerindeki tecavüz olayına inanmıyorum.

Kim ne derse desin böyle birşey olmaz yani.

O insanların aileleri orda o durumda o insanlar onumu düşünecek 
(7,292 puan) tarafından
Banada gelmiyor aşko okadar düşmemiştirler bence ya
(1,663 puan) tarafından
İnşallah doğru değildir ama geri kalanı hayatımızın gerçeği gözler önünde adam resmen maarketten fırın çalıyor evin yok başını sokacak fırını napcan sen ya valla iyi insanlar yüzü suyu hürmetine dünya dönüyor
tarafından
Başka gönderi yorumlarında tecavüz olayının gerçek olduğu yazılmış yazan kişinin arkadaşı gardiyanmış. Bazı insanlar başına gelen olaylardan hiç ders almıyor
(1,663 puan) tarafından
Benim eniştemde polis oda gerçek dedi hatta vur emri verildi ohal ilan edildiği için polis tam yetkili ama göz görmeyince bir ihtimal o kadarda olmamıştır diyoruz ama bir o kadarda yapılıyor
tarafından
☹️☹️☹️☹️ gerçek bu haberler beni iyice yıkıyor
-Reklam-
0 oy
tarafından
Sabah hala orda olan bir komşum attı benim evimede girmişler nasıl ne cesaret aklım almiyor Allah ıslah etsin 
(1,663 puan) tarafından
Allahım ya Rabbim niye ıslah olmuyorlar ya ihtiyaç için değil değerli eşya bulurum modundalar

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 330 göst.
7 Şubat 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
6 cevap 167 göst.

379,740 soru

11,368,019 cevap

34,849 kullanıcı

...