0 oy
812 göst.
Diğer kategorisinde (1 puan) tarafından
Merhaba hanimlar. Benim oglumun ismi harun. Simdide diger oglana hamileyim. Amma isim bulamiyoruz. Lutfen bana H harfiyle baslayan ve harun ismine yakin uyumlu bir isim soylermisiniz ?

20 Cevaplar

0 oy
(11,257 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Hasan uyumlu geldi bana
(1 puan) tarafından
Bencede evet harun hasan cok tewekkur ederim ♥️
(11,257 puan) tarafından
Rica ederim adıyla yaşasın inşallah ♡
-Reklam-
+4 oy
tarafından
Ne kadar çabuk normal hayata dönmüşuz be☹️
tarafından
Selda Allah aşkına ya birşey yap. Ya işine bak. İnsan içinde sürekli i*tdalaşına girip durma benimle. Rica ediyorum. Tamam mı. Banu arkadaşıma katılıyorum. Herkes hüznünü aynı şekilde yaşamak zorunda değil. Neticede ortada bir saygısızlık yok. Hamile bir hanımı da kırmaya gerek yok
(12,856 puan) tarafından
Gözde mina biraz önce de yazdım post başlığında konu içeriği yazıyor normal post görmek istemeyen girmesin yorum yapmasın diyorum bunda haksız değilim
İki oğlum da hasta dün gecenin bir yarısı hastaneye gittim eşim deprem bölgesinde günlerdir büyük oğlum pazartesi günü ameliyat olucak ona yetiseceği bile belli değil sürekli enkaz çalışmalarını takip ediyorum kendi çapımda maddi yardım topluyorum çocuklarım etkilenmesin diye boğazımda kalıyor ağlamalarım yani benim de normal hayatıma döndüğüm yok
(1 puan) tarafından
Efendim. Bende diyorumki anlamsizca soru verdim.
Kimse benim suan nasil kotu oldugumu anlayamaz. İnsAllah canimiz turkiyemiz bu kotu durumlari atlatar.
(8,908 puan) tarafından
Eceyle seldaya noldu hayırdır
tarafından
Şu eceli Dünya herkesle bir kavga etme peşinde gerçekten. Hazırda bekliyor
+1 oy
(1,022 puan) tarafından
Goggleden bakabilirsin. 
(3,678 puan) tarafından
Olur mu? Neden baksın ki burada linç yiyip insanların sinirleri ile oynayıp sıcacık evinde yorum okumak varken. H harfi ile erkek isim yazmak zor kardeşim zor.
(1 puan) tarafından
Efendim. Dogru diyorsunuz anlamsizca soru sordum haklisiniz. Amma bu benim insan olmadigim anlamina gelmez.
(230 puan) tarafından
Milletin sinirlerine oynamak ne alakaya hamile kadın isim sormuş tamam acımız büyük ama bu şekilde insanları tersleyerek mı yaş tutuyorsunuz siz burası bir bebek bakımı uygulaması bu tür sorular görmek istemiyorsan burada ne işin var sonuçta deprem yardım uygulaması değil herkes üzülüyor günlerdir ağlıyoruz tabikide çok üzülüyoruz ama insanları kırmanın da âlemi yok
0 oy
tarafından
Haluk 

Hüseyin
0 oy
(4,224 puan) tarafından
Hamit

Hasan 

Harun 

Halis 

Huseyin 

Hakan 

Hulusi 

Hikmet 

Himmet 

Haydar 

Haldun 

Han 
(847 puan) tarafından
Halil
Haluk
Hamdi
0 oy
(8,999 puan) tarafından
Hamza hakkı hasan Hüseyin hikmet Hilmi 
(1 puan) tarafından
Tewekkur ederim harun hasan cok uyumlu oldu )♥️
0 oy
(13,887 puan) tarafından
Hasan 

Hüseyin 
0 oy
(3,794 puan) tarafından
Başlığı okur okumaz ilk harun geldi aklıma. Harun dicektim baktim harun var . Hakan güzel uyumlu bence. 
0 oy
(119,287 puan) tarafından
haktan geldik hakka gidecegiz
0 oy
(2,883 puan) tarafından
Hamza haluk...
0 oy
tarafından
Harun diyecektim bende abimin ismi :))
0 oy
(118 puan) tarafından
Harun Hamza 
0 oy
(1,103 puan) tarafından
Han oğlum olursa koymayı düşünüyorum 
0 oy
tarafından
Hamza olur güzel olur 
0 oy
(7,379 puan) tarafından
Eşim ismini söyleyen ben hüseyin
0 oy
(1,271 puan) tarafından
Hakkı 

Haluk

Hamdi

Hayri
0 oy
(982 puan) tarafından
Hamza koyduk oğlumun adını belki bu videoyu izlersen ismin bir fikir olur biz bu niyetimiz ile koyduk oğlum çok uslu 1yasinsa 
(3,419 puan) tarafından
Benim komşumun oğlunun adı aşırı huysuz herşeye ağlıyor her bebek de başka etki bırakıyor isimler demekki
(982 puan) tarafından
Bilemiyorum anne karnında iken koyduk oğlumun ismini 10aylik cinsiyeti belli oldu hemen eşim bu videoyu izletti adı hamza dedi oğlumuzun ve oğluma anne karnında 7.24 dua dinlettim huysuz olduğu an dua ile sakinlesiyor cnm bugün kelimeyi tevkif getirerek uyuttum inşirah süresi ile uyuyor hatta biberonu ağzına alıp yatak odasına gidip yatağına yatıp kendi uyuyor beni hiç yormuyor çok şükür
0 oy
(444 puan) tarafından
haktan 

hasan
0 oy
(448 puan) tarafından
Halil güzel isim bence

İlgili sorular

+1 oy
55 cevap 624 göst.
0 oy
5 cevap 114 göst.
0 oy
24 cevap 383 göst.
23 Ağustos 2020 Aile kategorisinde Sarikizzz (159 puan) tarafından soruldu
0 oy
26 cevap 728 göst.
14 Ağustos 2020 Diğer kategorisinde Ikiz anne adayi (1,113 puan) tarafından soruldu

379,618 soru

11,364,026 cevap

34,841 kullanıcı

...