+3 oy
839 göst.
Aile kategorisinde (18 puan) tarafından
Adiyamanin köyünde oturuyorum depremzedeyim arkadaşlar 3 aylık bebeğimle çıkamadım ikinci katli evimiz esim o an iki kızımı alıp kucağına koşarken bende oğlum kucağımda iniyordum odadan çıktım oda yıkıldı tam merdivenlerde inerken merdivenler yıkıldı altında kaldım kucağımda oğlum o anları hatırladıkça ağlamaktan beter oluyorum ama çok şükür ki sıyrıklarla atlattık köylüler sağolsun çıkardılar bizi çok şükür iyiyiz ama şehrimiz yok oldu deprem olan 10 ilimiz artık eski halini ne zaman alır bilinmez adiyamanda hala enkaz altında olanlar var bizler arazilerde tarladatiz çadırda soba yok gelmedi daha ısıtıcı açıyoruz isinabilmek için . yardımlarınız için Allah hepinizden razı olsun oğluma kızıma sıcacık kıyafetler çoraplar geldi bir verdiyseniz Allah bin versin inşallah eviniz huzur bereket dolsun başınızın gözünüzün sadakasi olsun  gönderen elleriniz dert görmesin hepimizin başı sağolsun inşallah bu günlerde geçecek can kaybımiz çok Allah hepimize sabır ve dayanma gücü versin 

22 Cevaplar

0 oy
(1,565 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun bu vatan tek yürek birimiz hepimiz için herşey feda olsun yeterki herkes iyi olsun çocuklar iyi olsun çok kayıp var içimiz yanıyor rabbim beterinden korusun rabbim cümlemize sabırlar versin can sağlığı versin inşallah geride kalanlar dahada iyi olur Rabbimin izniyle 
(18 puan) tarafından
İnşallah canım durum çok vahim Adıyaman'da enkaz altında olan hala gidilmemis evler var kokudan yaklaşamiyor kimse
(1,565 puan) tarafından
Çok yer var öyle cnm ekipler canla başla çalışıyor o kadar saatler sonra bir can kurtarıyo bir yeri bırakıp öbür tarafa geçemiyolar yetişemiyorlar heryer o kadar feciki rabbim sabırlar versin dayanma gücü versin
-Reklam-
0 oy
(4,584 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun. Allah bir daha yaşatmasın. Rabbim geride kalanlara sabır versin...
(18 puan) tarafından
Amin inşallah canım rabbim yaşatmasın bı daha
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Ah canım benim Allah bi daha böyle acılar yaşatmasın hiç birimize 

Allahım geride kalanlara dayanma gücü versin
(18 puan) tarafından
Canım öyle kötü anlardı ki oğlum kucağımda tek korkum ya ona bişey olursa diye saatlerce kimildamadim ben olurda canına bı zarar gelir diye ama Allah'ın hikmeti işte saatlerce açtı ama uyanıp aglamadi bile farkına varamadi yavrum
0 oy
(7,673 puan) tarafından
Geçmiş olsun canım Allah yardımcınız olsun inşallah 
(18 puan) tarafından
Allah razı olsun canım
0 oy
tarafından
Çok geçmiş olsun canım. Rabbim bir daha yaşatmasın.

Gelenler helali hoş olsun hepimiz kardeşiz. Baza altında kalıp bir fayda sağlamayacakti o kıyafetler. Siz ısındınız bizde ısındık.

Rabbim bu günleri biran önce hayırlısı ile atlatmayı nasip etsin. 
(18 puan) tarafından
Amin inşallah canım başımızı sogacagimiz bir ev ayarlasak yeterdi herkes sokaklarda donmak üzereyken çok şükür çadır geldi
tarafından
Oda olur inşallah canım. Sabredin herkes seferber oldu. En kısa zamanda evlere de geçersiniz Allah'ın izniyle
0 oy
(360 puan) tarafından
Rabbim sizi evlatlariniza evlatlarinizi size bagislasin Allah yardimciniz olsun keske yaralar kiyafetle sarilabilse cok insan evladindan oldu evlat acisi yasadi yasiyor cok evlat öksüz yetim kaldi rabbim bir daha yasatmasin :(
(18 puan) tarafından
Amin inşallah canım bir daha yaşatmasın rabbim binlerce anne baba ciğer acısı yaşıyor yavrular anasız babasız kaldi
0 oy
(2,369 puan) tarafından
Ay ağlıyorum çok üzüldüm yazına güle güle giy kuzum
(18 puan) tarafından
Sizin gibi yüreği güzel insanlar sayesinde canım
(2,369 puan) tarafından
Ay kuzum Rabbim dahabiyi etsin biz sadece vesileyiz
0 oy
(2,885 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun rabbim bir dha kimseye yasatmsn
(18 puan) tarafından
Amin inşallah canım
0 oy
(5,826 puan) tarafından
Rabbim can sağlığı versin gerisini el birliği ile hallederiz. Birdaha deprem yaşamayalım inşallah 
(18 puan) tarafından
İnşallah canım ama artcılar devam ediyor sabah yine oldu gece 12de tekrar oldu
(5,826 puan) tarafından
Allahım yardımcınız olsun tüm ailem Diyarbakırda aklım onlarda gitmek istedim izin vermediler bebeğin küçük gelme ne olur ne olmaz diye
0 oy
(6,512 puan) tarafından
Oyyy Allahım keşke elimden fazlası gelse keşke herkesin her ihtiyaçına kosabilsem sizderden böyle postlar okuyunca içimiz biraz da olsun rahat ediyor ☹️
(18 puan) tarafından
Çok sağolun
0 oy
(13,821 puan) tarafından
Rabbim sabır versin güç versin hepimizin başı sga olsunಥ⁠‿⁠ಥRabbim tekrar yasatmasin
(18 puan) tarafından
Amin inslalah bir daha yaşamayız böyle biseyi
(13,821 puan) tarafından
Aminnnnn
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Keşke elimizden daha da fazlası gelme imkanınız varsa istanbula gelin yemin ederim evimi açarım istediğin kadar kal. 
(18 puan) tarafından
Allah razı olsun canım benim söylemen düşünmen bile yeter sizin gibileri cogaltsin rabbim inşallah
(25,224 puan) tarafından
Allah senden de razı olsun canım benim keşke bişey yapabilsek keşke
0 oy
tarafından
Çok geçmiş olsun canım Rabbım birdaha yaşatmasın inşallah keşke elimizden fazlasi gelse de yapsak 
(18 puan) tarafından
Herşey zamanla düzelecek inşallah canım ama bu halde bile evine bişey olmamış insanlar herşeyi yağmalıyorlar ihtiyacı olmadığı halde pusuda bekliyorlar resmen
0 oy
(44,603 puan) tarafından

Çok çok geçmiş olsun rabbim birdaha yaşatmasın inşallah :'(

(18 puan) tarafından
Amin inşallah
0 oy
(914 puan) tarafından
Rabbim beterinden saklasın İnşaAllâh rabbim ülkemizin yâr ve yardımcısı olsun inşaAllâh.
(18 puan) tarafından
İnsllah canım inşallah
0 oy
(5,134 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun rabbim bir daha kimseye yaşatmasın çok zor 
(18 puan) tarafından
Hem de nasıl zor enkaz altındakileri tanımakta zorluk çekiyor herkes asrın felaketi
0 oy
(240 puan) tarafından
Elhamdülillah çok şükür aile berabersiniz soğukta olsa acta kalsanizda demin bı post ta arkadaş hem eşinin hem annesinin öldüğünü 3 yaşındaki oğlunun da yoğun bakımda olduğunu yazmış vallahi içim yandı Rabb'im yar ve yardımcınız olsun inşallah 
(18 puan) tarafından
Çok zor canım çok zor burda bı arkadasim var 30 kişilik aileden sadece arkadaşım kurtuldu anne baba kardeşler kuzenler evlatlarını herşeyimi kaybetti tek başına kaldı psikolojisi bozulmuş intihara kalkisiyor sürekli ama çok zor çok
(240 puan) tarafından
Allah şeytana ve nefsine fırsat vermesin inşirah farahligi versin yüreğine inşallah kelimelerle anlatılamayacak kadar zor çünkü
0 oy
tarafından
rabbim hepinizi korusun insallah gocuk altinda.kalanlarinda seslerini duyursun insLlah
(18 puan) tarafından
Amin inşallah canım
0 oy
(962 puan) tarafından
Allah cc senden de razı olsun Rabbim güç kuvvet versin inşaallah en kısa zamanda devlet evleri yaparsa kendi evşnezde normal hayata dönersiniz.. Rabbim hep iyi insanlarla karşılaştırsın
(18 puan) tarafından
Bizim yine durumumuz iyi çok şükür canım ortalık bı düzelsin hemen tek katlı ev yapicaz inşallah tövbe bı daha iki katlı ev dahi olsa girmem
(962 puan) tarafından
İnşaallah Mevlam herkesin yardımcısı olsun
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Biz ne güzzel kardeşlerim aslında bölücülük yapılmasa siyasiler aramıza girmese insanca ne güzel yeteriz birbirimize .. feda olsun hepinize gönül isterdi elimizi uzatıp ynlarımıxa cekelim sizleri elden gelen biziim dua. Allah sizlerş evlatlarımıza bağıslasın .
(18 puan) tarafından
Amin inşallah canım Allah sizin gibi iyi yürekli insanların sayısını arttirsin

İlgili sorular

+1 oy
19 cevap 796 göst.
14 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+5 oy
25 cevap 533 göst.
8 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Mucizelerim... (4,983 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 131 göst.
29 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde Selcanttt (2,366 puan) tarafından soruldu