0 oy
309 göst.
Diğer kategorisinde (10,963 puan) tarafından
Artık sıkıntıdan tırnaklarımı koparmaya başladım resmen kanatiyorum.6 gündür ağlarken gözümde yaş kalamadı.tv kapatınca sanki arkamı donmusum gibi hissediyordum.elimden gelen yardımı yaptım ama sanki hala az yapmism gibi geliyor.icimde çocuğunu ağlarken gören birşey yapamayan bir annenin hissiyatı var.gece çökünce uykum kaçıyor.ruyalarimda gönderdiğim şeyleri bana veriyorlar yardım diye.depremzede olduğumu görüyorum gönderdiğim şeyleri bana veriyorlar yardım diye.ulasmadimi acaba diye kendimi yiyorum.birde üstüne anneme sıkılıyorum.gene kardeşime durduk yere beddular etmiş evden kovmus. O kadar komik bir sebepten ki anlatamam.bana gel diyorum kardeşime onunda sözlüsü askere gidecek çok yakın zamanda.onu ugurlayip geleceğim sana diyor.eve girmeyeceğim bag evinde kalacağım diyor.bag evi de sozlusunun ailesine ait.yapma laf verme kaynananın ağzına diyorum ona anlatamıyorum.arada kaldım.kafqyi yemek üzereyim artık.

4 Cevaplar

0 oy
(418 puan) tarafından

Bol bol dua edeceğiz kuzum maalesef ki elimizden başka hiç birşey gelmiyor. Keşke gelse keşke bizde o beton parçalarını kenara atabilsek.. Bol bol tesbih, dua ayet dinle Rabbim hepimizi selamete çıkarsın inşallah :ermm:

(10,963 puan) tarafından
Artık kaldıramıyorum gerçekten
-Reklam-
0 oy
(28 puan) tarafından
Eşin kabul ediyorsa sen de kalsin.  Gercekten laf vermesin.  Insallah yardimlarin ulaşmiştir. 
(10,963 puan) tarafından
Bana gel diyorum ben zaten yanlızım.
0 oy
(176 puan) tarafından
İçim yanıyo kardes içim dermanım ALLHATAN İÇİM PARAMPARCA
(10,963 puan) tarafından
Dayanılarak gibi değil ki .
(176 puan) tarafından
Kalbim sıkısıyo ALLHIM BU NASİL İMTAHAN ALLAHA DEGİL İSYANIM AMA İÇİM PARCA PARCA
(10,963 puan) tarafından
Ben böyle biri olduğumu 6 gün önce öğrendim .hep derdim ki çok drayetli bir insanım.bosanirken bile en ufak gözümden yaş gelmedi.eskiden hastahanede ölü teşhis ve teslimde çalıştım o kadar ölü gördüm elledim o ailelerin aglamasini gördüm fakat TV de gördüklerimi kaldiramiyorum
(176 puan) tarafından
Ah kardessss imtahan bu onlar öldürler  mekanları cenenet olsun geriye bizim gibi insalrı bıraktılar ah kardesim içim parca parca
0 oy
(3,019 puan) tarafından
Bende o annesiz babasız bütün ailesi vefat edip tek çocuk kalanlara çok üzülüyorum yaaa 
(10,963 puan) tarafından
Artık onların ailesi de kardeşleri de biziz

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 350 göst.
18 Eylül 2023 Aile kategorisinde Pamuk şekeri (1,301 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 272 göst.
25 Haziran 2023 Aile kategorisinde Prensannesi26 (224 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 55 göst.
28 Kasım 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 63 göst.
14 Kasım 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Oznur_2244 (16 puan) tarafından soruldu

380,165 soru

11,380,762 cevap

34,871 kullanıcı

...