0 oy
221 göst.
Diğer kategorisinde (2,955 puan) tarafından
Hanımlar depremzede tanıdığınız vs. Kişiler var ise evimde ağırlamak isterim. Elimizden geldiğince ev eşya iş ayarlamaya çalışırız ozamana kadar da evimizde misafir etmek isteriz Ankara da ikamet ediyorum bu arada. Eşim ile konuştuk seve seve ağırlarım ev iş ayarlamaya çalışırım dedi. 

3 Cevaplar

0 oy
(11,170 puan) tarafından
Bir yer varmış haberlere çıktı oraya basvurmak gerekiyormuş.ankara zaten proje sehirmis şu an.biylece gerçekten depremzede bir aile olduğu da kesin olur
(2,955 puan) tarafından
Neresi acaba biliyormusun ben hiç görmedim eğer bulabilirsen lütfen paylaş benim ile
(11,170 puan) tarafından
Vallaha haberlerde çıktı ama dur bulursam atayim
(2,955 puan) tarafından
Teşekkür ederim
(11,170 puan) tarafından
Şimdi baktım fakat birşey yok sen yarın direk Ankara büyük şehir beyaz masayı ara orası bağlar bence hemen.
(2,955 puan) tarafından
Tamam teşekkür ederim
-Reklam-
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Allahım hepsini feraha çıkarsın tez vakitte
(2,955 puan) tarafından
Amin inşallah
0 oy
tarafından
Ben 2 aile aldım evime fakat annemle babam el koydu misafirlerime kendi evlerine aldilar kimse ordan kendi rızasıyla gelmiyor ne yazık ki ordan bulup direkt ikna edip tutup elinden getirmek gerekiyor bu 2 aile harici kaç defa depremzede insanlarımıza rica ettim evimi açtım kimse ailesini enkazını memleketini bırakıp gelmek istemedi ne yazık ki
(2,955 puan) tarafından
Eşim bu sabah geldi şuan orada bir akrabamız yok çalışan. Ekipçe gidip ekipçe geri geldiler
(829 puan) tarafından
Kız kardeşim de Hatay Kırıkhan da hamile eşiyle görüştük gelin buraya diye kabul etmediler evimiz yıkılmadı yagmacilar çok eşim ile oğlum da gelse kimse kalmayacak yanımda tek başıma kafayı yerim diye gelmedi etrafınzda sağ kurtulan aileleri de alın gelin ya biz gelip alalım dedik kimse kabul rtmedi ne yazık ki
(2,955 puan) tarafından
Anneannem ve ailemden bir kaç kişi ağırlıyorlar misafir. Keşke bende onlar gibi bulabilsem. Evet yağmacı çok fakat ben orada üşüyorlar neler yapıyorlar diye düşünüyorum çok üzülüyorum
(829 puan) tarafından
Valla annem her gün ağlıyor ne yiyip içiyorlar odunları bitince ne yapacaklar bebeği iki buçuk yaşında ve hamile kız kardeşim ses gelince bebeği çığlık çığlığa ağlıyormus  doğumu nasıl olacak bez biterse nasıl alacaklar diye helak oldu bizde burda derdimizle uğraşıyoruz esimde yatalak oldu yoksa ben kendim zorla gider getirirdim
(2,955 puan) tarafından
Rabbim yardımcınız olsun. Rabb'im herkesin yardımcısı olsun

İlgili sorular

+1 oy
30 cevap 702 göst.
1 Ağustos 2024 Diğer kategorisinde Masal Gibi (69 puan) tarafından soruldu
0 oy
25 cevap 334 göst.
25 Şubat 2024 Aile kategorisinde ❤️Aşk-ı Mucizem❤️ (210 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 216 göst.
27 Ekim 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 279 göst.
14 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

399,432 soru

11,947,647 cevap

36,102 kullanıcı

...