+2 oy
443 göst.
Diğer kategorisinde (215 puan) tarafından

işini ahlaklı şekilde şekilde yapmanın karşılığı da bu işte. aslında bu tarz twitleri daha çok görünür yapmamız lazım; çünkü şimdiden bu deprem çok büyüktü, bilmem kaç atom bombasına denkti demeye başladılar.

depremin büyüklüğünü kimse inkar etmiyor. peki öfkemiz neye? binaların yönetmeliğe uygun yapılmamasına. uzmanların dinlenilmemesine. deprem öncesi ve deprem sonrası hiçbir hazırlığın olmamasına. sürecin kötü yönetilmesine. düzgün işleyen bir sistem olmamasına.

deprem bu ülkenin gerçeği. depremler olacak. sen ona göre hazırlık yaptın mı? yok. neden bu büyüklüğe rağmen sapasağlam ayakta duran binalar mevcut? oluyormuş demek ki. suçu başka yerlere atmayın.

image

4 Cevaplar

+1 oy
(119,237 puan) tarafından
malesef artik oyle saglam yapan yok olsada aaa otopoark yok asansor yok merduven cikamam diyenler almaz zateb
(1,351 puan) tarafından
Vallahi haklısın sevdos
(1,351 puan) tarafından
+++++
(119,237 puan) tarafından
bende dahil eski tip evlere bakan yok aaa otopark yok ama kisiye özel olmali asansorsuz aslaa diyenlere bende dahildim ama bosmus hersey saglam.olsun yeterki
-Reklam-
0 oy
(48,628 puan) tarafından
şimdi hic temel kazmiyorlar ki
0 oy
tarafından
Helal olsn adama bak yapılabiliyomş demekki
0 oy
(9,200 puan) tarafından
Hatay'da bi ilçe de tek bina bile yıkılmamıs. Belediye baskanı sağlam olmayan hic bir binaya onay vermedim diyor. Hatta kendi kardesinin yaptığı binaya bile onay vermemis. Bu ihmal değil de ne?
(13,824 puan) tarafından
Evet biri durum yapmisti ozaman bana tek doğrucu sen misin demişlerdi hicbir şekilde izin vermedim vicdanım rahat diye
(9,200 puan) tarafından
Aynen oyle videosu bile var kendisi anlatıyor. Simdi anlıyordur iste o tek doğrucu sen misin diyenler işin ciddiyetini...
(13,824 puan) tarafından
Rabbim sorsun ....

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 156 göst.
5 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Oglumalis (1,089 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 51 göst.
6 Kasım 2023 Kültür-Sanat kategorisinde ...... (643 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 149 göst.
14 Eylül 2021 Diğer kategorisinde Esmosum (7,701 puan) tarafından soruldu