+1 oy
295 göst.
Diğer kategorisinde (4,061 puan) tarafından
Arkadaşlar her deprem olduğunda yazmayon gözünüzü sevim depremi hissettiniz mi deyince insan korkuyor büyük oldu sanıyor 1.5 1.3 deprem oldu sallandık hissettiniz mi bu hayatımızda sürekli olan sarsıntılar büyük deprem sonrası hepimizin gözüne batıyor ki  ben yıllardır hergun takıl eden biri olarak lütfen artık korkutmayin hamile olanlar var panik atagi olanlar var insanlar olur olmaz korkuyor zatn bir panik havası korku insanlar kötü durumda daha fazla yaraya tuz basmaya gerek yok lütfen büyük depremler harcı deprem oldu yazmayın ki zatn büyük olduğunda herkes hissetmiş oluyor yazıyor allahim hepimizi korusun gereksiz paniğe gerek yok nenolir bunu kendi adıma diyorum yanlış anlamasın kimse ben korkuyorum şahsen gece damla uykum yok hamileyim her deprem oldu yazısını gördüğüm an kasilmalarim oluyor ne olur duyarlı olalım 

6 Cevaplar

0 oy
(65 puan) tarafından
Hangi şehirdesin canım 
(4,061 puan) tarafından
Şuan bile yazarken ağlaya ağlaya yazıyorum eşimi 2 saat zor görünüyorum deprem için hazırlık yardım topla vs vs yani kızımla bisi olsa kendimi affedemem ya bu yükler çok ağır geldi bu ara bana
(65 puan) tarafından
Canım çok kafanı verme Allah korusun aklını kaybedersin dua et bol bol
(4,061 puan) tarafından
Zatn kafa normal değil bide ilaçları bıraktım bebek için en ufak şeye takılıyorsun istem dışı mübarek buda takilmicak gibi değil artık kuran okuyorum tüm boş zamanımda yoksa daha kötü olucam biliyorum
(65 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun canım
(4,061 puan) tarafından
Amin canim
-Reklam-
0 oy
tarafından
Al benden de o kadar şuan evin bütün ışıkları açık ve oturuyorum hala uyku desen sıfır deli gibi oldum iyice panik oldum
tarafından
Amin canım amin bir de sen hamilesin dikkat et aman Allah korusun evet yaa bir de gelip tarih ve saati belirliyorlar da Allahim sen yardım et yarabbim
(4,061 puan) tarafından
Amin canım düşük tehlikeli var stres yasak dedikçe maşallah başımıza gelmeyen kalmadı napicaz böyle bilmiyorum nekadr sürede düzelecek bizdeki bu durum hiç bilmiyorum insanlar hiç bisi yok gibi devam ediyor ama ben edemedim edemiyorum
(13,821 puan) tarafından
Dikkat et kendine bebeğini düşün ಥ⁠‿⁠ಥhepimiz aynıyız uykuyu unuttuk duadan başka çaremiz yok zor zamanlardan geciyoruz
(4,061 puan) tarafından
Ewet canim allahim herkese dayanma gücü versin ins
(13,821 puan) tarafından
Amin insallah
0 oy
(3,009 puan) tarafından
Admin deprem postlarınına bişey açsa onun altında yazsalar
(4,061 puan) tarafından
Valla ben artık deprem poslarina girmeme kararı aldım kendi kendime yoksa akıl sağlığım kalmicak
0 oy
(914 puan) tarafından
Yâ hû ol zaman bakmayın öyle postlara algida seçicilik yapıyorsunuz şuan resmen gözünüz öyle postlari arıyor.
(4,061 puan) tarafından
Başlıkta deprem oldu hissetmeniz mi yazsa mecbur girip bakıyorsun gene nerde oldu allahim bisi mi oldu diye yanlış düşünüyorsun valla ben artık bakmama kararı aldım isteyen yazsin ben hissedersem yazarım o yoksa bakmicam zatn olursa büyük deprem haberler düşüyor bende bitti srtik tahmul kalmadi bid ebi çoğuna girmeden son dk depremden bakıyorum sonra kızıp girip yazıyorum.
0 oy
(547 puan) tarafından
Katılıyorum canım bende hamileyim stres üzüntüden bugün hastanelik oldum artık 
(4,061 puan) tarafından
Benim sonum az kaldı yani geçmiş olsun canım sNa sa
0 oy
tarafından
Bende sana hak veriyorum canım  bir haftadır gözüme uyku girmiyor tüm gün duayla geçiyor cidden kardeşlerimiz için gece eşim ve oğlum uyurken buraya giriyorum diyorum ki belki biraz kafam dağılır felan ama hissettiniz mi diye postlar görünce insan ister istemez korkuyor. Benim kapalı alan fobim var. Her zmn duamdir yarabbim beni enkaz altında ve asansör de bırakma diye. Aklım çıkıyor birde son zamanlarda kalbim ağrıyordu bı ay öncesi kardiyoloji ye felan gittim psikolojik dedi nefes alamıyorum. İlaç verdi ama bende almadım. Uyku yapıyormuş ve bebeğim var nasıl gecicek bilmiyorum bunlar. Rabbim hepimizin yardımcısı olsun..
(4,061 puan) tarafından
Amin canım bende karanlıktan korkmaya başladım ışıkları kapayamaz oldum ne olacak böyle bilmiyorum

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 140 göst.
0 oy
12 cevap 805 göst.
12 Şubat 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 333 göst.
18 Aralık 2021 Yemek-Tarifler kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 194 göst.
18 Mayıs 2021 Aile kategorisinde ezgili (2 puan) tarafından soruldu