0 oy
172 göst.
Diğer kategorisinde (1 puan) tarafından
1 yaşın  da kızım  var az önce su  içim  dedim bir baktım ses geldi ağlamaya  başladı  anlını  masaya vurmuş  morardı  ve şişti Allah korusun birey olurmu uyuyor şimdi korkuyorum 

6 Cevaplar

0 oy
(522 puan) tarafından
Kusma ateş gibi durumlar olmadıysa korkma Allah'ın izniyle bişi olmaz 
(1 puan) tarafından
İnşallah  çok uykusu vardı uyudu nasıl  yapsam uyursa. Fark etmesem diye korkuyorum
(124 puan) tarafından
Uyutma
-Reklam-
0 oy
tarafından
Uyutma şişlik ve morarma varsa uyandır tehlikeli uyuması 2 saat uyutma.gozlemle buz koy alnına 
(1 puan) tarafından
Bırakmadı  buz koymami uyuyor şimdi çok  uykusu vardı uyandırıyımi   bilemedim ki
tarafından
Bence uyandır ne olur ne olmaz hafif çarpma olsa neryse de başı şişmiş morarmış
0 oy
(2,019 puan) tarafından
Hemen mi uyudu? Genelde hemen uyumasınlar göz kayması kusması var mı dikkat edin diyorlar.
0 oy
(7,118 puan) tarafından
Takip et canım, kusma, hareketlerde değişiklik olursa hastaneye götürün. Böyle durumlar da bir süre uyutmamak en iyisi aslında. Allah'ın izini ile bir sey olmaz.
0 oy
(65 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun kıyamam ya bişey olmaz annesi Allahın izniyle 
0 oy
(1,022 puan) tarafından
Daha iki gun once acile gittik . Kizim da bir yasinda bulasik makinasi acikken kapak kenarina vurdu alni para kadar sisti morardi uyutmayin uc saat dedi kusma gozlerde kayma ekstra bi durum olursa getirin dedi yurumesime demgesine falan bakti oyle canim 
(1,022 puan) tarafından
Gece uykusuna yatinca da uzun uzun uyumasin iki saatte bir uyandirin dedi aksam oldu bizim

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 38 göst.
9 Kasım 2023 Diğer kategorisinde fadimegacar (3 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 65 göst.
0 oy
0 cevap 22 göst.
0 oy
4 cevap 216 göst.