0 oy
225 göst.
Diğer kategorisinde (743 puan) tarafından
Kızlar selamün aleyküm.. 

Bugün öğle vaktini bekliyorum namaza başlicam inşallah.. Rabbim kabul etsin ..

Ben kiliyordum aslında hamilelik doğum çocuklardan baya ara verdim pek bilmiyorum kendime sesli hoca indirdim playstoreden alışana kadar o şekilde kılmak istiyorum . Bir de bazı süreleri bilmiyorum kunut vs . Sizce o şekilde olur mu kabul ? Bir de bana önerileriniz nelerdir namaz ile ilgili ?

6 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Allah'ım seni bu yolda muvaffak etsin inşallah.

Sorunu doğru anlamak adına soruyorum.

Namaza durdugun an indirdigin uygulama nin sesi ile mi namaz kılacak sin yani o okuyacak sen tekrar edeceksin öyle mi.

Eğer öyle ise kesinlikle olmuyor canım.

Geçen aynısı soruldu malesef bilmeyen bir çok kişi olur demişti.

Şimdilik bildiğin ne varsa onları okuyarak kıl ama bilmediklerini ezberlemeyi de ihmal etme.
tarafından
Öyle olmaz canım sakin sakin yavaşça kıl.
Sürelerin hepsini biliyorsan şöyle yap 4 rekatli bir sünnet te
Fil
Kureyş
Maun
Kevser böyle sıralama yaparsan karıştirmazsin canım
(743 puan) tarafından
Maalesef hepsini bilmiyorum canım ama ezberlicem Allah'ın izniyle. Hep bildiğim duaları sırayla okusam olmuyor mu canım az önce öyle kıldım .
tarafından
Çikolata canavarı son yorumumu o bir anne için yazmıştım.
Sen de tabi ki bildiğin süreleri sırasıyla okuyabilirsin. Ama ölene kadar öğrenmek farzdır neyi bilmiyorsak onu öğrenmeliyiz. Sende bilmediklerini öğrenmeye gayret et canım
(743 puan) tarafından
Tamam Allah razı olsun canım
tarafından
Senden de Allah razı olsun ❤️
-Reklam-
0 oy
(3,457 puan) tarafından
Namaz nasil kılınır cnm orda sureler  de  var ezberlesin  netten  bak  rabbim kabul etsin 
(743 puan) tarafından
İndirdim uygulama canım namaz kılmayı bizzat gösteriyor dualar sürelerle . Açıp sesini duyarak kilsam bir şey olur mu acaba alışana kadar. Allah razı olsun inşallah canım
(3,457 puan) tarafından
Birşey olmaz cnm rabbim her türlü kabul eder
0 oy
(970 puan) tarafından
Olur canım kunıt duasının yerine Rabbena atina duasını okursun onu da ezbere bilmiyorsan kunıt dualarını ezberleyen kadar "Allahümmeğfirli 3 kez diyorsun".... Namazdan sonra dua et herkes için ve kendin için namazı terk etmemek için kolaylık iste istikrar iste. Ve şuna dikkat et namazın bizi kötülüklerden alıkoyması lazım o denli güzel Bi namaz kılmaya çalış... Rabbim şimdiden kabul etsin i
(743 puan) tarafından
Allah razı olsun canım bilgiler için çok sağol .. amin canım inşallah Rabbim niyetimi daim eylesin inşallah
(970 puan) tarafından
Sende sağol canım Allah cc senden de razı olsun. Rabbim cümlemizi kendine layık kul eylesin
(743 puan) tarafından
Amin Allah razi olsun güzel duan için sağol canım
(970 puan) tarafından
❤️❤️❤️❤️❤️
0 oy
(12 puan) tarafından
Selamün aleyküm canım ezan vakti adlı program var ordan ve olay Store'dan sorularla İslamiyet diye bir uygulama var herşeyi ogrenibilirsin Canım benim bende hamd olsun 3 aydır tam yapiyorum
(743 puan) tarafından
Allah razı olsun canım hemen bakıyorum . Namaz vakti indirdim sadece birde sesli hoca onu silicem bu dediğine bakicam çok sağol
0 oy
(5,013 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Dışarıdan namaza müdahale olursa o namaz bozulur.  O yüzden önce hocayi dinle nasil kılıyor, sonra sen kılarsın
0 oy
(13,887 puan) tarafından
Hangi duayı biliyorsan onunla kıl canm ses dinlemeyle olmuyor maalesef bende başta çoğu sureyi bilmiyordum sonradan öğrenmeye çalıstim sende insAllah 40 gün kıldınmi artik birakamazsin 
(106 puan) tarafından
Ya canım bende başlayıp bırakıyorum diyorlarki kırk gün kılarsan artık istesende  bırakamazsın diye ama illaki daha kırk gün dolmadan regl oluyosun  kırk günü nasil doldurucaz ben kılıyorum regl oluyorum bitiyo  ama sonra ben biraz aksatıyorum bi türlü kirki dolduramadim

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 121 göst.
1 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde garipkus9 (132 puan) tarafından soruldu
+3 oy
5 cevap 211 göst.
12 Nisan 2021 Diğer kategorisinde Hudam (660 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 239 göst.
6 Ocak 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+4 oy
17 cevap 344 göst.