0 oy
214 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
tarafından kapalı

Kızlar watsapta bayanlara özel dini bir gurup açıyorum katılmak isterseniz özelden numaranızı atarsanız eklerim.sınırlı sayıda katılımcı alacam :) Kuran'ı öğretmek ve ilerde arapca öğretmek amaclı

notu ile kapatıldı: Yasak post

7 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Kızlar yanlış anlamayın ama ortam kötü nasıl güvenip numara veriyorsunuz birbirinize tamam kötü bir niyet amaç  için yapılan birşey değildir keza sizlerde öyle kötü insanlar art niyetli insanlar değilsinizdir ama ne biliyim ben olsam güvenemezdim  dünyanın bin bir türlü hali var dikkatli olun lütfen. Burası öyle bir platform ki bayan zamanında post açmış sonra o post dönüyor dolaşıyor yüzüne vuruluyor. Tekrar söylüyorum dikkat edin. Instagramda takip ettiğim bir kaç sayfa var dua üzerine din üzerine isterseniz onların isimlerini verebilirim.
(3,297 puan) tarafından
Ben de anlamadım nasıl güvendiklerini
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ben katılmak istiyorum canım ☺️❤️
tarafından
Özelden numara at canim
tarafından
atıyorum canım burdan bi arkadaşım daha var oda katılmak ister umarım görür postunu
0 oy
(267 puan) tarafından
Bende vereyim.
0 oy
(12 puan) tarafından
Bende istiyorum 
0 oy
(3,297 puan) tarafından
Hoca mısınız Kuran öğretmek yazmışsınız ama. İnternetten whatsapp üzerinden bunu nasıl yapacaksınız merak ettim. Harfler çıkış yerleri mahreçler talim tecvid bunlara hakim misiniz. Arapça da gramer mi emsile bina maksud şeklinde mi 
tarafından
Hayir canim bende yeni başladım zaten mayısta tekrar açılacak
(3,297 puan) tarafından
E nasıl öğreteceksiniz
tarafından
Canim uygulamalarda kuran öğretiliyor ben bilemediklerini yerleri anlatacam mayısta zaten hocamız tekrar gurup acacak
0 oy
(10 puan) tarafından
Canım istersen bende katılabilirim babam imam bilmediğimiz konuları ona danışıp paylasabilirim 
tarafından
Tabiri de canim numaranı verirsen kayıt yaparım
tarafından
Canim  gurubunu kurduk gerek istersen numaranı özelden at
0 oy
(12 puan) tarafından
Grup için numaramı özelden attim

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 505 göst.
3 Eylül 2022 Aile kategorisinde Syma (660 puan) tarafından soruldu
+1 oy