0 oy
187 göst.
Diğer kategorisinde (32 puan) tarafından
tarafından kapalı
Selam sabahtan beri temizlik yapıyorum kızlar yoruldum baya 17 haftalık gebeyım belim cok agrıyor su gibi beyaz akıntım var korktum bısey olurmu acaba canlar
notu ile kapatıldı: Soru başlığı sorunuzu kısaca özetleyecek şekilde belirlenmelidir. Bu tarz soru başlıkları platform kullanışlılığını azalttığı için soru kapatılmıştır.

4 Cevaplar

0 oy
(17,768 puan) tarafından
Nasıl bi akıntı çok mu az mı?
(32 puan) tarafından
Az canım beyaz
-Reklam-
0 oy
(985 puan) tarafından
Ağır kaldır mamalısın 5-6 aya kadar dikkat et bence yok mu akraban veya eşin yardım etmiyor mu yoksa sende ben gibi gurbette misin
(32 puan) tarafından
Değilim ama kımseye minnet etmek istemiyorum basıma kakıcaklar sonra
0 oy
(8,931 puan) tarafından
Ağır kaldırma çok eğilip kalkma bu dönem sirt ve bel ağrıları baslayacak gün boyu kivranirsin yoksa ağır işleri eşine pasla gerisini sen hallet akıntın normal korkulacak bisey yok 17den sonra siklasiyor akinti
(32 puan) tarafından
Evet cok var sırt bel bacak arası ağrım normal mi bukadsr yürünmücek kadar nerdeyse koca evi temizledim kendi kendime bişey olmaz deme yarın yatarım aksama kadar
(8,931 puan) tarafından
Normal cnm ben 25+1im aşırı eğilip kalkmamda gün boyu kıvranıyorum pazar günleri temizlik günümdur tüm evi kaldiririm o gün temizliği bittiğinde gece yatana kadar mutlaka kivranirim ağır kaldirmam sadece eğilip kalktığım için ama ben yapmazsam kim yapacak o yüzden ilk öncelik ağır kaldirmamak günlük temizlikte durumun varsa eşine robot süpürge aldır 1 günlük ağrı çekilir zorda olsa ama her gün ağlarsın yoksa hem bebegede yazık bu dönem sirt bel bacak boyun vs ne yaparsan yap agriyacak bünyen alışana kadar ağrılara biraz dayanacaksin mutlaka sirt üstü uzan ve beline yumuşak yastık koy bacakların yüksekte olsun rahatlatır esinde masaj yapsın mutlaka alışma dönemindesin çünkü
(32 puan) tarafından
Çok saol canım benim
0 oy
(3,393 puan) tarafından
Bende  çok beyaz akinti var kokusuz cnm yeni  17 harfta da oldu

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 56 göst.
8 Nisan 2024 Diğer kategorisinde nurcvhr (1 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 302 göst.
31 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu