0 oy
332 göst.
Diğer kategorisinde (331 puan) tarafından

Bebeğim 6 aylık kocaman bir araba var bende sürmek çok zor bundan almak istiyorum ama 6 aylık bebeğe olur mu sizce desteksiz oturamıyor daha çünkü,birde bunun kolları çok ince sanki kırılacakmış gibi  duruyor alsam mı?

image

13 Cevaplar

0 oy
(3,141 puan) tarafından
Bence 6 aylık bebek bunda duramaz kayar. Bı arkadaşım kendininkini bize verdi böyle baston araba benimki 20 aylık benimki bile kayıyor.
(331 puan) tarafından
Rahat değilmi diyorsun ama çok ağır benimki ya
(3,141 puan) tarafından
Anne için çok rahat hafif ama küçük bebeklere uygun değil bence
-Reklam-
0 oy
(13,887 puan) tarafından
1 yaşındayken rahat biner ama şuan buna  binemez bence daha erken 
0 oy
(826 puan) tarafından
Ben bunlara güvenmiyorum çok yalandan geliyor çocuk düşecek gibi sanki

Ablamda var kullanımını sevmedim ben . Bende tek elle katlanan 3 tekerlekli bir araba var çok güzel hafif . Baby2go markası 
0 oy
(15,827 puan) tarafından
Rahat edemez kı cocuk bunda canım ya ben sevemedim bu bastonları
(331 puan) tarafından
Ama hep görüyorum 5-6 yaşındaki çocuklar bile sığıyor
(15,827 puan) tarafından
Bende goruyorum  2_3 yas ama senınkı kucuk canım ondan dedımm  sıgmaya sıgarda  rahat edemez
0 oy
(3,385 puan) tarafından
Bu değilde yine baston ama yatma kademesi olanlar var onlara bakabilirsiniz 
(331 puan) tarafından
Yatıyor zaten yatmayan almamki
tarafından
E yatiyorsa niye kayarmi diye soruyorsunki
(3,385 puan) tarafından
Yatıyor ise çocuk kendini tam tutana kadar yatar pozisyonda kullanırsın canım
0 oy
(4,290 puan) tarafından
Prava marka oneririm hem tentesi tam kapaniyor hemde tam yatar pozisyona gelebiliyor tavsiye ederim
0 oy
(10,079 puan) tarafından
Bunun yatisi yok canim kullanamazsin uzun sure. Uyur cunku ki suanda oturamiyor bile
0 oy
(9,651 puan) tarafından
Hiç rahat görünmüyor bu bebeğimi buna koymam ben
(331 puan) tarafından
Araba çok ağır ne alayım o zaman
0 oy
tarafından

Canım bundan alma 

image Ben bu baston bebek arabasından kullanıyorum. 2 aylıkken kullanmaya başladım. Kızım şuan 9 aylık halada kullanıyoruz çok rahat çok kullanisli ve hafif , kaldırımda merdivende hiç sorun olmuyor 

(3,385 puan) tarafından
Bende bu tarz yatan dedim ama yatıyormus bayanın attığı resimde ki araba ben onların yatma özelliği yok diye biliyorum ama bilemedim
0 oy
(712 puan) tarafından
Onun yerine kabin boy bebek arabalari var hem katlanınca çok yer kaplamıyor hemde onlar da hafif. Bu 6 aylık için daha olmaz uyuya kalır kayar fln omuriliğine zarar yavrunun
0 oy
(915 puan) tarafından
Hayr çok kucuk daha bunda Kayar 
0 oy
(671 puan) tarafından
Bunlar çok ince ben hiç sevmiyorum bende komşumun tertemiz kullandığını 600 aldım ondan demirleri çok kalın kaliteli hemde böyle değil küçük ama iki büklüm olmuyor 
0 oy
(983 puan) tarafından
Canim bu yazin kullanmak icin bebek arabasi niyetine sadece bu kullanilmaz ve cocuk 1.5 2 yasina gelmeli daha kucugunu bindireni hic gormedim daha.agirini begenmiyosun ama 4yasina kadar binen cocuk var saglam demekki bunu kullanmana daha cok var

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 145 göst.
26 Eylül 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde Arya455 (175 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 246 göst.
12 Eylül 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde Dilekk (1,094 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 105 göst.
12 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Lasyamm 21- (158 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 87 göst.
3 Haziran 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde misafir tarafından soruldu

381,120 soru

11,409,774 cevap

34,946 kullanıcı

...