0 oy
240 göst.
Aile kategorisinde (496 puan) tarafından
İyi geceler arkadaşlar. Ben düşük yapmıştım iki sene önce. Düşükten sonra rüyamda bir bebek mevludune gidiyordum erkek bebek ismi de miracti. Rüyayı gördüğümde hamileymisim ama haberim yoktu. Eşime tekrar hamile kalırsam oğlumuz olursa Miraç koyalım dedim o da kabul etti. Oğlumuz oldu ve Miraç koyduk. Şuan bebek dusunmuyoruz ve sonrada düşüneceğimizi sanmıyorum. Ama geçen gece rüyamda hamileydim kızımız olucakmis ve ismini yusra koyacakmisiz. Ve bu ay eşimle aramızda kaza oldu ertesi gün hapı kullandım. Böyle bir şey yaşayan var mı ? Ve ertesi gün hapı yüzde yüz etki ediyor mu

7 Cevaplar

0 oy
(4,584 puan) tarafından
Ertesi gün hapı %100 etkili değil de %75-80 etkili. Tabii etkili olması için de ilk üç gün içinde kullanmak gerekiyor. İlk 12 saat kullanmak daha da etkiliymiş. 

Birde çok kilolu kadınlarda pek fayda etmeyebiliyormuş maalesef.
-Reklam-
0 oy
tarafından
Burada Rahime abla vardı ertesi gün happı içmesine rağmen hamile kalmıştı hatta doğurdu oğlu da baya büyüdü. Kısmet canım herşey 
0 oy
(331 puan) tarafından
Sen müneccimmisinde herşeyi biliyorsun acaba..öyle denk gelmiştir
(215 puan) tarafından
Kadın bişey dememiş ki hemen münecimmisin demişsin. Sırf yazmak için yazıyorlar ya. Belki münecim nerede biliyorsun. Beğenmediysen yorum yapmadan geç ota b.ka mana buluyorsunuz.
(92 puan) tarafından
Yemin ederim bu tipler yüzünden 40 kere düşnyorum post açarken, ona ragmen bir tanesi illa cıkıyor ters ters konuşmak niye
(13,825 puan) tarafından
Bu arkadaş her yorumunda böyle iki gündür dikkat ediyorum hayırdır derdi neyse
(1,210 puan) tarafından
Evde dişi gecmeyenler sinirini burda boşaltıyor galiba. Yada egolarını böyle tatmin ediyorlar
(331 puan) tarafından
Yo valla çokta güzel geçiyor inanki tatlım :*
0 oy
(915 puan) tarafından
Bende oğlumun adını rüyamda gördüm  20 aylık oğlum var asla düşünmedik derken rüyayı gördükten 2 hafta sonra hamileydim ve oğlum olcak 
0 oy
(215 puan) tarafından
Sağlıkla büyüsün miraç. Kısmet bu işler birazda. Hakkınızda hayırlısı neyse o olsun. 

Benimde bir kızım var kız çocuk çok başka. Bu duyguyuda tadarsın umarım. Oluncada gönlüne göre koy ismini.
0 oy
(3,416 puan) tarafından
Asla o hapları kullanma cnm  Allah etmesin  kist  filan  olur 
0 oy
(796 puan) tarafından
ALLAH ol derse olur cnm hakkinda hayirlisi olsun 

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 75 göst.
11 Mart 2022 Diğer kategorisinde Cikolataaa (571 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 270 göst.