0 oy
142 göst.
Aile kategorisinde (131 puan) tarafından
Anneler kızım doğduğundan itibaren çok huysuz bir bebekti hâlâ da öyle geceleri düzgün uyumaz ben mutfağa gitsem ağlar bem yanında iken oyalanır ama ben olmayınca ağlar durmaz bu durum beni çok etkiliyor yani evimi kendimi bir düzene koyuyorum bir ay güzel gidiyor sonra tekrar alt üst oluyor çok bunaldım ne yapacağımı bilmiyorum yeni eşyalar aldım mutfağıma güzel şekilde kullanmadım yerlerine bile kıyamadım kendime vakit ayıramıyorun sizde böyle misiniz etrafta görüyorum milletin 3 çocuğu var çok nizami temiz toplu ama ben kurduğum düzeni bile yürütemiyorum çok üzülüyorum yetersiz hissediyorum lütfen içime bir ferahlık verin uzun oldu kusura bakmayın 

3 Cevaplar

0 oy
(11,153 puan) tarafından
Canim çocuklu ev illaki dağınık oluyor her işe yetisebilmen mümkün değil kızım 9 aylık sen evimi bir gör doadan önce asla böyle değildim ama napalim canları sağ olsun
(131 puan) tarafından
Öyle tabi ama insan istiyor bir yerden sonra da bunalım gibi bir şey oluyor bende
(11,153 puan) tarafından
Eşyan az olursa islemen daha kolay olur canım mesela çamaşırların kuruduğunda katlayarak topla yemek hazırlarken bi yandan çıkan bulaşıkları makineye yerleştir veya elinde yikiyorsan yika kalkar kalkmaz yatağını topla bu şekilde düzenin olursa temizlemen kolay olur
(131 puan) tarafından
Bir süre böyle devam ediyor yapıyorum ama kızım bi huysuzluk çıkarıyor herşey yarım kalıyor eşim de çok yardımcı olmuyor işten yorgun geliyor eve iş getiriyor falan
(11,153 puan) tarafından
Yapabildigin kadar canım valla ben 4 ay hiç bi işin ucundan tutamadım yemeği eşim gelince yapardım yani bazen ne yaparsan yap olmuyor
(131 puan) tarafından
Aynen Allah sabır versin çok zor bir durum
-Reklam-
0 oy
(331 puan) tarafından
Benim 2 cocuğum var ev çok derli toplu yemin ederim mesela koyduğum kavanoz milim yerinde durmasa gece uyku uyuyamıyorum herşeyi anında yapıyorum işler birikmiyor  takıntılıyım bu konuda benimkide bebek olan huysuz ama bir şekilde yapılıyor
(131 puan) tarafından
Maşallah ne mutlu size çocuklar da akıllıysa saha rahat olur
0 oy
(84 puan) tarafından
Durum bendede aynı öyle.. kaç aylık çocuğunuz
(131 puan) tarafından
16 aylık
(84 puan) tarafından
Yürüse daha rahat ederim diye düşünüyodum değilmiş demekki bizimki 8
(131 puan) tarafından
Değil yürüyünce daha zor peşinden koşması maalesef

İlgili sorular