0 oy
564 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (124 puan) tarafından
kızlar salı günü sezeryanla doğum yaptım ve salı gününden beri geçmek bilmeyen baş boyun sırt agrısı var doğrulamıyorum devamlı uatıyorum sezeryan olanlar bu ağrıyı nasıl ve kac gunde attınız ben günde 3 bardak sekersiz sütsüz kahve içiyorum ağrı kesici alıyorum ama bi türlü geçmiyor bebeğim küvezde süt sagmam gerekıyo ağrılarımdan ne bebeğimi görmeye gidebiliyorum nede doğru düzgün süt sağabiliyorum kendimi cok eksik hissediyorum ltfen yardımcı olun nasıl atabilirim bu ağrıyı bu  arada uzanınca ağrı hafifliyo doğrulunca şiddetleniyo bu yüzden devamlı yatıyorum

13 Cevaplar

0 oy
tarafından
Canım onu bilmiyorum ama eltim sezeryan oldu rahim yerine yerleşirken acısından agladı iki gün olabilir mi bilmiyorum 
-Reklam-
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Bu bünye ile alakalı bişey benim bazı arkadaşlarım sezeryan oldu böyle ağrı çekmedi hiç 
(124 puan) tarafından
anesteziden dolayı ağrıyomus doktor öyle dedi
0 oy
(12,777 puan) tarafından
Bünye ile alakalı ama sen Bi has gidince doktora gir bu ağrı kesici vs yapar
0 oy
(36 puan) tarafından
Elinden geldiği kadar kalk dolaş daha çabuk toparlarsın bende ilk 2 gün doğrulamıyordum ağlaya ağlaya yürümeye çalıştım çok şükür çok çabuk toparladım 
(124 puan) tarafından
ben salı günnden beri yürüyorum devamlı hatta bebeğim baska binada orayada yürüyerek gidip geliyorum ama nafile
(36 puan) tarafından
Ağrı kesici vermiyorlar mi sana
0 oy
(1,063 puan) tarafından
Canm evdeysen eğer ılık duşa gir ve beline birşey sar rahatlarsın bir aya bişey kalmaz inşallah ama o bel ağrısı üşütünce ve sinirlenince ne yazıkki tekrarlıyor
(124 puan) tarafından
belim değil boynum basım fena ayaga kalkınca allah canımı alıyo
(1,063 puan) tarafından
Nescafe iç canm ve doktoeuna sor bence bunu
0 oy
(1,353 puan) tarafından
Ben sezaryen oldum bahsettigin acilari yaşamadım aynı gün ayaktaydım doktorum bana yatma demişti  eve gidip yatak kurdurup kendini oraya atma evde gez dolas rutin hayatina devam et demisti birde bol sade nescafe içmiştim o şekilde cok rahat gecmisti ama siddetli dayanilmaz bi agrin varsa mutlaka bir doktora başvurmalısın 
(124 puan) tarafından
doktorum sadece kafeinli seyler tüketmemi söyledi
(1,353 puan) tarafından
Bi kontrole gitmekte faya var sanki canım
(124 puan) tarafından
iğne yapıyolar askm ya baska bişi yapmıyolar
(1,353 puan) tarafından
Ama artik kendini toplamis olman gerekiyor canim yanlis anlama ama psikolojik olabilir mi
(124 puan) tarafından
doktora sordumda 1 hafta 10 gün sürebilir dedi
0 oy
(371 puan) tarafından
Benim de öyle olmuştu tutulmustım işte çıplak olduğumuz için doğumdan sonra bi süre orda öyle malesef rahatsızlanıyoruz ben dolgit diye krem var onla geçtim allaha şükür  bırebırdır o ağrıya ya 
(124 puan) tarafından
kas gevsetici gibi bişey mi bide sütü etkiler mi
(371 puan) tarafından
Yok be etkilemez süte falan evet kas gevsetıcı
0 oy
(43 puan) tarafından
Gozun aydin bu arada da gecmis olsun bebegin neden yogum bakimda bende 13 ay once sezeryanla dogum yaptim ve bebegimi kuveze aldilar solunum sıkıntisindan dolayi bir hafta küvezde yattı ve çıktı inanılmaz bir şekilde kolum tutulmuştu ve psikolojim tamamen alt üst olmuştu çok şükür o günleri sorunsuz bir şekilde atlattik İnşallah sen de bu günleri atlatırsın ağrılarım Ağrı kesici içtikçe azaldı Günden güne
(124 puan) tarafından
30 haftalık yaptım
(43 puan) tarafından
Insallah hayirlisiyla k7cagina alirsin kac kilo dogdu
(124 puan) tarafından
1500 kg dogdu
(43 puan) tarafından
Insallah hayirlisiyla kucagina alirsin canim
(124 puan) tarafından
amin çıkarcam inşallah az kaldı
0 oy
(3,532 puan) tarafından
Bol su bol nescafe ve bol bol yürüyüş  yap 
(124 puan) tarafından
yapıyorum ama gecmıyo
0 oy
tarafından
Canım bı ilaç var istersen sana söylüyeyim onu aldır narkoza çok iyi geliyor kuzenim doğum yaptı ona vermişler 
(124 puan) tarafından
ay nolur söyle allah canımı alıyor başımın boynumun ağrısından dikişlerimin acısını unuttum inanırmısın ağlıyorum resmen
0 oy
tarafından
Dikloron ağrı kesici canım bu çok iyi annemde kullandı baş ağrısı felan hemen gecti
(124 puan) tarafından
doktorum sadece parola izin veriyor ağrı kesici olarak süt sağdığım için
tarafından
Bu süte gecmiyomuş canım ben doktoruma yazdircam
(124 puan) tarafından
o zaman ben de yazdırayım ya perişanım valla
tarafından
Çok zor canım yaa benim kuzenimde sezeryanla oldu ona yazmış doktoru bende ilkim sezeryan buda öyle olucak yazdircam ismini aldim
(124 puan) tarafından
sezeryan cok zor bide suni sancı cektm ama olmadı yapamadım bebeğin dayanamaz dediler
0 oy
tarafından
Baş agrim geçta ama 5 aydir belim sirtım ayaklarim hep agrıyor 
(124 puan) tarafından
başımın ağrısından diğer yerleri unuttum
tarafından
Gececek o inşallah bende okdrr vardi ki kafami duvarlara vuruyordum inan bol bol neskafe içtim iyi oldu ama emziriyosan okdr agri kesici atma
(124 puan) tarafından
işte sadece 4 saate bir parol içebiliyorum başka yok bol kahve içiyorum zaten
0 oy
(1,065 puan) tarafından
Bende sezeryan oldum çok şükür hiç ağrı çekmedim   kafein geçiriyo die biliyorum  bide bol su  tüket  kimileride kola içmiş ve geçmiş ama tam ne geçirir bilemicem geçmiş olsun  bu arada bebek nedem kuvezde 
(124 puan) tarafından
30 haftalık 1500 kilo doğdu
(1,065 puan) tarafından
Allah şifa versin iyimi bari durumu  çok üzüödüm :(
(124 puan) tarafından
iyi gidiyo çok şükür
(1,065 puan) tarafından
İnşallah   en kısa zamanda iyileşir kavusursunuz    o kapılarda beklemek zor bilirim  allah sabır versin
(124 puan) tarafından
duygulanıp ağlıyorum hep allah önce benim gibi olanlara sonra  bana yardım etsin inşallah

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 39 göst.
15 Ekim 2023 Güzellik-Bakım kategorisinde Nuremir (864 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 144 göst.
19 Ağustos 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Karagoz2525 (85 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 180 göst.
2 Ağustos 2023 Aile kategorisinde Cekirdek ailem (3,853 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 119 göst.
5 Haziran 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

379,261 soru

11,352,341 cevap

34,824 kullanıcı

...