0 oy
352 göst.
Diğer kategorisinde (232 puan) tarafından
Bizde kiyafet felan alinir da yanina baska ne alsam acaba

17 Cevaplar

0 oy
(232 puan) tarafından

En İyi Cevap
Arkadaşlar hepinize teşekkur edrim ama imkanim çok yok daha cok bohca tarzi biyes olacak o tarz neler koyabilirim 
-Reklam-
+1 oy
(1,623 puan) tarafından
Kardeşim benim kızıma beşiğini aldı ve çeyrek altın taktı. Yakın çevrenin ağır şeyler takması beklenir bence. Sadece kıyafet tarzı olmaz diye düşünüyorum ama sizin çevreniz nasıl bilemem. 
0 oy
(1,538 puan) tarafından
Kıyafet lazım olan bi ağır eşyasını ayrıca bide altın alabilirsin 
(232 puan) tarafından
Altini kim kaybetmis te biz bulalim cnm
Sunneti olursa inşAllah ona takariz:)
(1,538 puan) tarafından
Olsun olsa onu yaparsın zaten kardeşin bakmaz öyle şeye mama sandalyesi yoksa onu alabilirsin kıyafetin yanına ileride lazım olur benim arkadaşım almıştı oğlum 4 yaşında hala kullanıyorum allah razı olsun
(232 puan) tarafından
Cnm onlari set halinde aldilar
Ben daha boyle kiyafet tarzi diyorum mesela bi arigomi cingirak ayıcik bideemzik zinciri aldim o tarz
0 oy
tarafından
tatlı al yiyin çok misafiri olur zaten
(232 puan) tarafından
Off bol serbetli olsada yesek yaaa
Ben gitmeyecem kardesimden gonderecem
O gidene kadar bitirir tatliyi:))
0 oy
(215 puan) tarafından
Benim erkek kardeşim kızıma bebek arabası almıştı, amcası da beşik almıştı.
0 oy
(1,070 puan) tarafından
Biz görümcemin bebeğine künye almıştık eger düşünürsen güzel olabilir ya da küpe alabilirsin
0 oy
(3,205 puan) tarafından
 altın takılmalıdır kız çocuğu ise küpe de olabilir
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Bizde altın takılır.
0 oy
(2,223 puan) tarafından
Benim abim kızıma ismi yazili altın bileklik yaptırdı onun çocuğu olsa ben de altın yaparım çünkü kardeş sonuçta yani. Ama durumun yoksa ihtiyacı olan bir şeyi al bence bez ıslak mendil vs falan zaten kıyafet alsan uzun süre giyemez ya da banyo takımı falan
0 oy
(671 puan) tarafından
Eğer maddi durumunuz el veriyorsa altın alın künye, çeyrek gibi sonuçta kardeşiniz doğum yapmış ama maddi gücünüz yoksa eksiği varsa onu alın bebek eşyası olarak 
0 oy
(7,053 puan) tarafından
Benim kız kardeşim doğum yapsa önümüz bayram güzel bi bayrama takım alırım yada salopet falan da olur sonra kullanıyorsa biberon mama ya da bez alırım içine bi altın koyarım bebek görmeye öyle giderim sonra zaten yeğenin boş durmazsin her gittiğinde bişey alır goturursun 
0 oy
(712 puan) tarafından
Oyun halısı gibi bisey alabilirsin. Diş kaşiyici biseyler simdiden. Ana kucağı çok işime yaradı benim mesela o da olabilir yani altın fln düşünmüyorsan şimdi 
0 oy
(474 puan) tarafından

Kapı komşusu da kıyafet getiriyor. s

Sizin yeğeniniz olmuş altın takılır bizde. İmkanlar el vermiyorsa ayrı tabi 
0 oy
(2,358 puan) tarafından
Altın takılir bizde. Şahsen benim yeğenim doğsa altın ve bohça hazırım bebeğe.
(232 puan) tarafından
Cnm bende bohca tarzi sordum ne koya bilirim
0 oy
(1,389 puan) tarafından
Bana sorma canim brn ablamin bebegine ne almadim diye sor.herrr seyini ben aldim bi tek besigini annem aldi suslerine sampuanina kiyafetine herrrseyini ben aldim kac ay bisey almadilar bebege)) nisanli zamanlarmdi calisiyordum 1yil once maasimi hep oma yatrdim.4aydan sonra kizim olacsk ablamda 2ci bebege hamile bebegimi sevelemiyor bile  kaldiki biseyıer alsin sjsjs ama olsun ben yinede omun bebegini seviyorumm dunyalar kadar hemde simdi olsa yine yapardim . Yarami destin ))).neyse bide kaynimin bebegine esim altin almak istiyordu ben ihtiyaclari olan bisey alalim yuklerini hafifletelim dedim ve bebek arabasi almaya karar verdik onada daha almadik 1ay sonra dogum o zanan alicaz .seninde imkanin varsa ihtiyaclari olan biseyi almani tavsiye ederim
0 oy
(4,061 puan) tarafından
Benim abilerim biri yatağını aldi biri bebek arabasını almıştı canim ama şuan malum bu devirde bütçen neye el verirse yani ozman ucuzdu simdi ne alacak bakam ikinci olunca
0 oy
(2,301 puan) tarafından
Bence altın al adı belli ne olduğu belli olur temiz iş olur öyle ufak tefek şeylerle uğraşma 

İlgili sorular

0 oy
43 cevap 903 göst.
31 Mart 2021 Diğer kategorisinde Can__can58 (5,406 puan) tarafından soruldu
0 oy
28 cevap 465 göst.
17 Temmuz 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Eda... (634 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 362 göst.
14 Aralık 2021 Kültür-Sanat kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 332 göst.
7 Eylül 2021 Diğer kategorisinde Seher M&M (6,053 puan) tarafından soruldu

380,274 soru

11,385,842 cevap

34,886 kullanıcı

...