0 oy
169 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
düzenlendi

Kizlar boyle bisey basina gelrn varmi naptiysam gecmedi konak sambuani olsun  cildiyeye goturdum verdigi damla bi ise yaramadi yarin cocuk doktoruna goturecem surekli su geliyor yara oluyor yuzune atiyor basina gelen varmi 5 aylik bisey surmedim  kizlar boyle sari akintisi var hic bisey kulanmiyorum ona ragmen  gecmedi 

image

image

6 Cevaplar

0 oy
(1,439 puan) tarafından
Kuzum zeytinyagi sur tara beklettikten sonra bursey kalmaz 
tarafından
Cnm bu oyle bisey degil djger oglumdada oldu onda gecti ama bu gecmiyor
-Reklam-
0 oy
(215 puan) tarafından
Bence bu kadar takılma konağa zamanla geçiyor. Niye bu kadar çok şey kullandın ki. Bir zararı yok diye biliyorum.yazık günah nasıl kabarmış kafası.birde yumuşak derisinin üstü. Kendiliğinden geçer sonra.
(215 puan) tarafından
Konak zaten olur çok az önemli değil. Çok kurcaladıkça enfeksiyon kapar. Ben zeytinyağı sürdüm beklettim tarakla taradım bir kere kafası kızardı sonra bıraktım şuan 13 aylık kalmadı bile.
(215 puan) tarafından
Ama kaşınıyorsa, su toplamışsa şampuanı değiştirin bir ondanda olabilir.
tarafından
Dalin kulaniyorduk gozlerini acamiyordu konaktan yuzune kadar atiyordu doktor hemen cildiyeye git dedi  gittim damla verdi gecmedi
(215 puan) tarafından
Senin ki çok ilerlemiş. Şampuanı değiştir belki yaramamıştır
tarafından
Mustelenin konak sapunaini kulaniyorum o biraz nemlediriyor  dalin cok daha kurutup daha kotu yapiyordi
0 oy
(3,466 puan) tarafından
Daha fazla bi sey surme bence enfeksiyon kapabilir acik yara olmus zeytinyagi asidik o da yakabilir sakın sürme
tarafından
Yok hic bisey surmedim zaten gecmiyor zaten hoc bi sekilde yapis yapis oluyor su geliyor boyle oldu acile gityik onlar bisey yapmadi cildiyeye git dediler gitim damla verdi oda gecirmedi
0 oy
(5,240 puan) tarafından
Kac aylik bebek 
(5,240 puan) tarafından
Sanki yag sürüp temizlemissin ve tarafların fazla derine girmişsin ondan böyle olmuş gibi elleme bir müddet hic birsey yapma
tarafından
Cnm ben hic bisey surmedim kendiliginden noule islanip yapis yapis oluyor
(5,240 puan) tarafından
Cnm tekrar bir cildiyeye götür ihmal etme sarı akıntı geliyor demişsin bir yorumda dikkat et
tarafından
Goturdum cnm bugun enfeksyon kapmis dedi doktor  damla verdi krem verdi insallah gecer
(5,240 puan) tarafından
Bende öyle diycektim korkma diye demedim sarı akıntı ondan olur kremleri sür gecer allahin izniyle
0 oy
(1,210 puan) tarafından
Duştan önce zeytinyagi sür masaj yapar gibi sonra tarakla tersine yıka sonra her duşta yap tekrarla bir kaç kere yapmayla geçer biz öyle yaptık gecti
tarafından
Cnm benim diger oglumunda oyle gecti ama bu oyle bisey degil
(1,210 puan) tarafından
Çok mudale Edip birşeyler denedinizden olmasın bir süre ellemeyin bence sonra gene zeytinyagi yapın
tarafından
Yok  cnm 1 aydir hic bisey surmedim ayni sari akinto geliyor gecmiyor
0 oy
tarafından
Sakın hicbirsey sürme yara yapmissin iyice enfeksiyon kapar bırak kendi kendine gecer
tarafından
Ben yapmadim cnm bebegim surekli eliyle kaciyor yara yapiyoe surekli su geliyor
tarafından
Enfeksiyon olmuş bence tabiki bir doktora en azından aile hekimine götürsen iyi olur.surersende en fazla kantoron yağı sür temizliğinden emin olarak gün içindede yıka ki kesintisi gitsin yağlı bırakma çok kasindirmasjn
tarafından
Gittim kucuk diye almadi aile hemkimi vakalim yarin goturecwm

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 193 göst.
8 Eylül 2021 Diğer kategorisinde Berra.umay (35 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 71 göst.
1 Haziran 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Gamze1609 (77 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 116 göst.
0 oy
11 cevap 109 göst.
12 Nisan 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde ikiiprensesinannesi (148 puan) tarafından soruldu

378,959 soru

11,343,464 cevap

34,809 kullanıcı

...