0 oy
124 göst.
Diğer kategorisinde (11 puan) tarafından
Bugün 52 gün oldu sezeryan olalima ve ben hala adet olmadım iki üç defa malesef istemeyerek korunmasız ilişki oldu sizce adet olmamam normal mi 

5 Cevaplar

0 oy
(714 puan) tarafından
Benimde bebeğim 80 günlük hala olmadım ama bence hamile olabilirsin korunmamşsn sonucta
(11 puan) tarafından
İnsanın laftan anlamaz bir eşi olursa beni çok iyi anlar. İlk çocuğum ve ben buna zor yetisiyorum ikinciye nasıl bakcam eğer olursa Allah olmayanlara verir inşallah:(
(714 puan) tarafından
Amin canım da doğumdan sonra hamile kalmak çok kolay neden korunmak istemiyor esin
(11 puan) tarafından
Yine çocuk istiyor
-Reklam-
0 oy
(632 puan) tarafından
Hamile kalmanin kolay oldugu bir donemde tek de degil iki uc kez nasil korunmaz esin anlamadim. Sonra evde arka arkaya cocuklar olunca en basta onlar istemiyor bunaliyor. Ben 4.ayda olmustum adet herkesin farklidir sezaryen normal ile alakasi yok bazi insan 1 sene gormuyor bazi insan 2.ayda hemen eski duzene donuyor hamilelik testi alsin esin de yap canim
(11 puan) tarafından
Ben korunuyor zannediyordum her seferinde kondomu çıkarmış bana yeni söyledi yine çocuk istiyor Allah var bebeğime çok iyi bakıyor gece uyandiginda falan kalkıp ilgileniyor tekrar baba olmak istiyorum çocuklarıma çok iyi bakarım diyor ama ben istemiyorum hazır değilim hamileliğim çok zorlu geçiyor cunku
(632 puan) tarafından
Insan esinim korunmadigini nasil anlamaz oraisni anlayamadim neyse sezaryen yaralarin cok taze hamile kalirsan ic yirtik ve kanama yasayabilirsin
(11 puan) tarafından
Haklısın canım ama malesef anlayamadım
0 oy
(244 puan) tarafından
Ben 6 ay oldu hala olmadım 1 yıla kadar süresi var ama daha ikinci çocuk için çok erken esin seni makine mi sanıyor durmadan doğur bi kendine gel iyileş sonra istersiniz sezeryan doğumda 2 yıl olmadı lazım aranın eğer için rahat değilse bi test yap 
(11 puan) tarafından
Haklısın canım ya ne bileyim hazır değilim diyorum anlamıyor istediğin doktora git istediğin hastanede doğum yaparsın diyor anlamıyor benim bebeğim zaten çok eziyetli bir bebek onunla zor baş ediyorum inan toplasan 2 saat uyuyorum oda ara ara 5 dkkada bir uyaniyor düzenli bir uykusu yok ne yapacağımı şaşırdım gerçekten sağlık ocağına gidecem bizim burası deprem bölgesi olduğu için gidemiyorum da
(244 puan) tarafından
Hmm istediğin doktora da gitsen birsey değişmez bebegin 2 yaşında değil daha iki aylık bile değil sert bir şekilde tavrını koy senin canın yanacak zorlancan acelesine birini büyütsün ikinciye Allah kerim daha birsey gormemissiniz ki hem ilkine haksızlık olur hem canın tehlikeye girer eğer çok ısrar ederse doktara gidin o sana zaten erken olmaz der hayla ısrar ediyorsa ilişkiye ara verin şimdi hamile kalsan emzirmeyi de bırakacan bebeğine yetemiycen doğumun riskli olacak bir çok şey daha
0 oy
(1,018 puan) tarafından
Bebeğim beş buçuk aylık hala adet olmadım bnde sezeryanla doğum yaptım..ilk kızım şuan Dört yaşına doğru yol aldı ikinci kızım beş buçuk aylık yardım eden kimse yok inan okdar zorlanıyorum ki ekmek almaya bile zor gidiyorum pazar desen yok zaten anca biri bakacakta gidip gelicem gezme tozma zaten unut bi yemek ypsam seviniyorum sen düşün artık...hele senin ki daha iki aylık bile degl eşin en fazla gece iki pis pis yapar bebeğini gündüz sen manevî şekilde mafolursun ikisiyle ki öyle bsey varsa yda eşim düşünüyor diosun ya kacmiosun sonuçta Allah ömür verirse ikide olur üçte olur ama sağlık açısından en az zaten sezeryan araları iki buçuk yıl olması lazım...bnm ikinci kızım kazayla oldu öbürü büyük olmasina rağmen üç dört ay nasıl bakicam derdine düşmüştüm... kesinlikle tavirini koy sakın şuan ikinciyi düşünme çok çok zorlanırsın.... gerisi sana kalmış artik
0 oy
(1,918 puan) tarafından
Kız sen yurekmi yedin korunmasiz iliski ne demek sezeryan dogum yapmissin bide ben 3.4 ay kendime gelemdim bu arada kızım 6 aylikti ilk adetimi oldum ama seninki tereddüttr süt korumaz çünkü 

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 112 göst.
19 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Melezprenses (441 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 74 göst.
0 oy
1 cevap 67 göst.
4 Ocak 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 105 göst.

379,457 soru