0 oy
134 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Evimize asla giremiyoruz 2 gündür deniyoruz giriyoruz eve kalamıyoruz en fazla 1 saat oda korkuyla geçiyor dün duş almak için gitik eşim oğluma bakıyor bişey olursa bekleme beni çocuğu al çok dedim o da aynı şekilde namaz kaldık duramadık çok kötüyüz evimizde çatlaklar çok fazla binada herkes var bizim dışımızda bir tek biz giremiyoruz Eve girince o ses çıkmıyor kulaklarımızdan binanın salandığını dışardan izledik gitmiyor gözümün önünden ne yapıcaz basıl düzelicez hiç bilmiyorum çocuk perişan oldu evi yerini istiyor çok kötüyüm 

5 Cevaplar

0 oy
(119,745 puan) tarafından
kolay degil yasananlar ama sunuda dusun senin tavrin hareketlerin cocugunuda cok etkiliyo terapist yardimi alin cok zor gunlerden geciyoruz
tarafından
Oğluma elimden geldiğince hisetirmeneye çalışıyorum
-Reklam-
0 oy
(13,851 puan) tarafından
Bizler bile kotuyuz yaşayan olarak böyle dusunmeniz çok normal Canim zor zamanlardan geciyoruz ama duadan başka Rabbime siginmaktan başka çaremiz yok Tekrar yaşatmasın inşallah 
tarafından
Allah razı olsun inşallah
0 oy
(61 puan) tarafından
o kadar zor ki bu yaşananlar ne denir bilemiyorum
tarafından
Bende
0 oy
tarafından
Düşündükce beynimi uyusturan soru ne ev var ne birşey n'olacak diye düşünmekten deli olcam
tarafından
Annemlerin hasarsız dendi ama bizim hala gelmemisler kuzum tek bildiğim yaşanacak halde değil eşyalar sağlam dedi eşim ama çıkarmı bilmiyorum
(8,934 puan) tarafından
Taşınma imkanınızda yok zaten sağlam ev kaldı mı ki nereye tasinacaksiniz oofff nerden tutarsan elinde kalıyor insanin
tarafından
Eşyaları cikartirlarsa annemin boş evi var oraya koyarız dedim yaşanmaz ama baya sapa bir yerde çiftlik evi orayada hasarsiz demişler malesef Antakya'da yaşanacak ev kalmadı eşimin işi orda o konteyner de kalacak bizde biraz orda biraz burda artık ne zamana kadar sürerse
(8,934 puan) tarafından
Eşyaları çıkartın bari az hasarlı yada hasarsizsa sen ve mehlika yaza kadar annende idare edin yazın esinin yanına geçersin yazın biraz daha kolay idare edilir sonrası Allah kerim önce şu kışı ve eşya işi hallolsun canlisiniz sagsiniz ya gerisi Bi şekilde hallolur
tarafından
Çok üzgün ve kötüyüz rabim yardımcımız olsun inşallah
0 oy
(8,934 puan) tarafından
Uzmanlar gelip baktı mi binada ne var ne yok diye şimdilik Bi yakınınizin yanına gecme imkanınız hiç mi yok ortalik durulana kadar 
tarafından
Karşımıza bakamadılar o yüzden bişey diyemeyiz bakana kadar dediler orda burda kalıyoruz

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 408 göst.
5 Şubat 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
1 cevap 192 göst.
9 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Mirayin annesi (2,638 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 31 göst.
2 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde Nurtopum (621 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 81 göst.