0 oy
259 göst.
Diğer kategorisinde (220 puan) tarafından
Kızlar ben Şanlıurfa'da yaşıyorum 30 haftalık gebeyim.depremden dolayı korku telaş derken malesef kanamam oldu stresten.sonra acile gittim alttan baktilar sancimda baktılar dediler bişeyin yok sadece stresten uzak dur.stres yaptıkça bebeğin kafası baskı yaptığından kanamaya neden olmuş.kanamam bitti o gün çok şükür.ama sorun şu ki alttan bakıldığı için lekelenme oldu.bir kaç gün olur korkma dediler.he öyle akmıyor(ama kusura bakmayın peceteyle bastırınca kahverengi leke çok az günde bir kere peceteyle geliyor) hergun gusül alıyorum namaz kilamiyorum.ya bu ozuremi giriyor yoksa tamamen gelmemesimi gerek.peceteye silmedigim sürece iç camasirima gelmiyor) kusura bakmayın lütfen. 

2 Cevaplar

0 oy
(1,206 puan) tarafından
Canım sen her vakit için abdest al namazlarını o şekilde kıl ozure giriyor bu durumun
(220 puan) tarafından
Peki hergun gusül almam gerekirmi
(1,206 puan) tarafından
Hayır canım gerek yok. Ama vakit girince abdestini al namaz için ezan okunsun ogleyi al kıl. İkindi okunsun abdest al kıl
(220 puan) tarafından
Tamam canim teşekkür ederim.namaz kilamiyorum diye iyice bunalmistim
-Reklam-
0 oy
(7,273 puan) tarafından
Canim sonuçta adet degilsin her vakitte normal abdestini al kil namazini ben böyle biliyorum 
(220 puan) tarafından
Çok rahatsız oluyorum :( temiz hissetmiyorum yani öyle namaz kılmak olmayacak gibi. ama kilabilirim öylemi her vakit abdest alarak
(7,273 puan) tarafından
Burda şeymanur var o görür inş ama ben özüre girer diye biliyorum canim sonucta mantiken adet ve lohusa disi bir kanama gusul gerektirmez diye biliyorum vakit abdesti alman yeterli
(7,273 puan) tarafından
Mesela şoyle dusun temiz hissetmiyorum diyorsun ama 10 gunu gecmis adet te özüre girer ve vakit abdesti alinip ibadetine devam edilir
(220 puan) tarafından
Namazın olur yani canim demi.hergun alıyorum dört gündür ama lekelenmem.oluyor malesef iç camasirima değil ama peçeteyr geliyor.icinde demekki lekelenme var.insallah Rabbim kabul eyler.tesekkur ederim

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 895 göst.
25 Şubat 2020 Diğer kategorisinde Magic mom (659 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 489 göst.
1 Şubat 2020 Diğer kategorisinde ♥️ Ayşe gül ♥️ (29 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 570 göst.
10 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Kralice177 (482 puan) tarafından soruldu
+1 oy
6 cevap 381 göst.