0 oy
185 göst.
Diğer kategorisinde (12 puan) tarafından
tarafından kapalı
Arkadaşlar namaz zikir İslami bilgiler ve ilmihali üzerinde sohbet grubu vardır katılmak isteyen özelden yazsin
notu ile kapatıldı: Yasak post

4 Cevaplar

+1 oy
(914 puan) tarafından
Grubu direk wpden değil de başka bir uygulamadan açmış olsaydınız iştirâk eden olurdu instagram veyahut telegram gibi. Lâkin bilmiyorum hesabınız yeni kim güvenecek ki sürekli de bir iki kişi burda paylaşım yapıp davet ediyor hiç olmazsa grubun davet kodunu paylaşın isteyen gelsin ve ilmen tahsiliniz nedir , nerde okudunuz neye binâen grup kuruyorsunuz ? Bilmiyorum bir öğreticinin evvelâ çok fasih bir Türkçe yazımı ve anlatımı olmalı kanaatindeyim. Doğru kaynaktan alınmalı bazı bilgiler maalesef herkes kendini hoca sanıyor hâlbuki ben bir çok yanlışını çıkarırım ee taptaze ilme yeni başlayanın da vebaline girmeyin yanlışlarınızı doğru lanse ederek. En basitinden râ harfini re diye öğretiyorsanız bu işi bırakın.
(4,949 puan) tarafından
Aynen arapca cok zahmetli ve ogretebilme yetenegi olmasi lazim. Banada hic iyi bir dusunce gibi gelmedi o bayan.
(675 puan) tarafından
Ben bu  arkadaşlarin sayesin de bu gün bir sürü şey öğrendim sure ezberledim rabim öyle insanları başımızda eksik etmesin insalah  sizde çok fesat insanlarsinjz
(12 puan) tarafından
Cansın kardeşim ❤️
(12 puan) tarafından
Selamün aleyküm kardeşim ben grubun birinin yoneticisiyim bugün bir arkadaşımız bir süresini ezberledi kaç gündür zikirlerini ezberlerini elhamdülillah yapıyorlar namazla ilgili bilmedikleri ne varsa öğreniyorlar ayrıca arkadaş ve dost oluyorlar kalbiniz kötü olmasın yeter.
(3,234 puan) tarafından
Ve aleyküm selam diyanetin her cami de yüksek ihtimalle kuran kursları var oraları tercih etmek daha güvenilir
-Reklam-
+1 oy
(352 puan) tarafından
Ne gerek var böyle şeyleri duyunca aklıma bir terör örgütü geliyor insanların bilmedikleri whatsap gruplarına girmelerini önermiyorum zira farketmeden bir oluşumun içinde gozukebilirler herkes evinde namazını kilip kuranini okuyabilir ya da en yakınlarındaki insanlarla aile bireyleri ya da arkadaşlarıyla oluştursun 
(12 puan) tarafından
Arkadaşlar yeni hesap diyerek beğenmediğini insanlar şuan da grupta ders yapıyorlar o beğenmediğini arapca için sorguladığıiz insan yarın derse başlıyor cidden çok farklı karakterlere sahip insanlar var ama kararlara saygı duymayı öğrenin
0 oy
tarafından
İnşallah gelen olur canım aklınızda soru işareti kalmasın 
0 oy
(240 puan) tarafından
Burada mı paylaşım yapilicak
(12 puan) tarafından
Whatsap grubunda canim

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 53 göst.
15 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Fdmeysltas06 (12 puan) tarafından soruldu