0 oy
148 göst.
Diğer kategorisinde (3,100 puan) tarafından
Öncelikle bu depremde ailesini kaybeden herkese başınız sağ olsun demek istiyorum. Rabbim cennetinin en yüksek mertebesinde hz peygambere komşu eylesin.. 

Kızım asla önlük taktırmıyor salça lekeler de çıkmıyor. Leke çikarici da denedim çıkmadı. Renkleri olduğu için çamaşır suyu da kullanamiyorum. Önerisi olan varmı 

11 Cevaplar

0 oy
(4,248 puan) tarafından
Ameay kullanirim brn hep leke cikarici olarak  
-Reklam-
0 oy
(197 puan) tarafından
Fenomenlerin övdüğü tüm leke çıkarıcıları denedim ama hiçbirini beğenmedim en güzeli leke yerini hemen bulaşık deterjanı ile çitileyip makineye atmak ve güneşli havada güneş göre göre kurutmak gerçi kışın zor ama yine de bulaşık deterjanı ile gayet iyi oluyor 
(3,100 puan) tarafından
Deneyeyim
0 oy
(244 puan) tarafından
Porcözun leke çıkarıcısi var kıyafet eşya için ben onu kulaniyorum faydası var 
0 oy
(2,354 puan) tarafından
Daha sabah yıkanan çamaşırlar leke kalmış kizimin5. Beyaz sabun granül var ya ondan döktüm sıcak suyla citiledim hemen çıktı 
0 oy
(191 puan) tarafından
Förbix her alanda çok iyi
0 oy
(7,690 puan) tarafından
Leke olunca az aspirin sıkıyorum biraz da bulasik deterjaniyla citiliyorum leke olmuyor
0 oy
(1,024 puan) tarafından
Vanish cosla var renkliler için canm onu kullaniyorum sıcak suyla elimde citiliyorim makineye atıyorum çıkıyor zaten hemen vişne suyu lekelsi felanda çıktı beyaz kiyafetlrden aama çok kötü bı lekeyse ben90 derecede yıkıyorum valla canm kuculma olmadı 
0 oy
(13,887 puan) tarafından
Beyaz sabunla citileyerek yikadımmı ben çıkıyor 
(3,100 puan) tarafından
Öyle yaptım çıktı ama sanırım bekletmemek gerek lekelenince
(13,887 puan) tarafından
Bekleyince kuruyor canm o yüzden bende öyle oldumu zor çıkıyor
0 oy
(230 puan) tarafından
Leke kurumadan müdahale etmen gerekiyor beyaz sabun da güzel leke çıkarıyor önden elinde çitile sonra makinaya at
(3,100 puan) tarafından
Aynen öyle yaptım çıktı
0 oy
(1,726 puan) tarafından
Omo birebir kızımın elbisesi çöp olmuştu resmen annemlerde Omo yla yıkadım tertemiz oldu
0 oy
(1,490 puan) tarafından
Kuruturken güneş görsün geçer 

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 656 göst.
9 Temmuz 2019 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 183 göst.
0 oy
3 cevap 188 göst.
17 Mayıs 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Alpimin annesiyim (85 puan) tarafından soruldu

381,081 soru

11,408,733 cevap

34,945 kullanıcı

...