0 oy
398 göst.
Diğer kategorisinde (92 puan) tarafından
Valla sinirden çatlıcam artik. 1 sene oldu buraya taşınalı giriş kattayım cocuklar hergun balkonun camlarina cocuğun odasinin camlari salon camlarim şangir şangır top vuruyorlar bahçeden 5. Kata bagiriyorlar anne baba diye oğlum yeni 2 yaşına gircek uyku uyumuyor camları kiracaksiniz yan dönun oynayin cocuklar diyorum yok annelerine soyluyorum hiç umursamiyorlar.  Kendileride giris katta arka tarafta oynatmiyorlar orda yan oynuyorlar ciceklerime geliyor diyor e cocuk senin cocuğun ben diyorum cocugum uyumuyor o çicek diyor. Oğlu  9 yasinda 4 5keredir oğlumi itekliyor bahçede git istemiyorum diye en son annesine soyledim almis cocugu kapima gelmiş yokmus oyle bisey sen yanlis anlamissin diyo bende yanlis yapiyorsun cocuğu aglatip niye kapima getirdi sana yapiyor sadece konus dedim niye cocuğun yaninda cocugu savunuyorsun dedim ya idare edeceksin ya tasinacaksin bi tek benim oglum mu itekliyor bi benim oğlum mu top oynuyor bahçeye cikmasin oğlun o zaman diyo. birbirimize girdik ustume falan yurudu kocasi yaka paça goturdu resmen napcam ben boyle bilmiyorum ya

7 Cevaplar

0 oy
tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Çocuk içinde kavga edilmezki canım.annenin bilmesi uyarması lazım.benim oturma odamın altı yatakodasi  aksaam saat 1 9 20 dan sonra ses yapmamaya calisyoruz TV bin sedini kisiyoruz ise gidiyorkar sonuçta 
(92 puan) tarafından
Ya gidip kizsam bagirsam neyse abla bi konussan itip kakmasa dedim hepsi bu alip cocugu simdi butun cocuklar nefret ediyo benden ben aglatmisim cocugunu. Hepsine tek tek soyledim cocuklariniz kapimi penceremi kiracak diye hala umursamiyorlar
tarafından
Medeniyetten uzak olundumu öyle şeyler oluyor malesef..
-Reklam-
+1 oy
(2,301 puan) tarafından
Arsız insan en sevmediğim çocuğunu uyar demi yani 
(92 puan) tarafından
Kendileri cocuklarinin sesine dayanamiyorlar yinede oynama demiyorum yan donun camima atmayin diyorum işin sonunda ben idare etmiyor oldum bide cocuğa ben kizmişim aglatmisim butun cocuklar nefret ediyo şuan ne deyim valla bilmiyorum ya
0 oy
(877 puan) tarafından
Arsız yüzsüz olunca haklı suçlu olurmus canim
(92 puan) tarafından
Valla esim 1 senedir soyle annelerine diyo dedim ki gidersem kapilarina laftan sozden anlayacak insan degiller kavga cikar dediğim gibide oldu.
0 oy
tarafından
Yani evden taşın diyecek kadar da düşmüş böyle saçmalık mi olur eğitimsiz insanlar kusuru karşıda arar eğitimli kendinde arar hâlbuki çocuk hata yaptığında kulağını sen çekeceksin ki bir başkası çekerse çocuğun kulağını koparır anne baba olarak önce kendin bildireceksin haddini çocuk için kavga edilmez 
(92 puan) tarafından
Bende onu soyledim bak sen kizarsin darilmaz ben normal uyarinca gonulleri kiriliyor sen soyle diyorum kiz gonder diyorlar saka gibiler.  Millette benim cocuguma vuruyor ben kimsenin kapisina gitmiyorum diyor bide ya onlar akran o onu iter o onu benimki 2 yasinda seninde 9 10 yasinda ayni sey mi diyorum evet ayni sey cocuk bu yapar diyor
tarafından
Anası ne ki danası ne olsun diye bir laf var doğruymuş
(92 puan) tarafından
Oyle gercekten ya kucuk kizi var oğlumla oynarken incitir bebekler daha diye yanlarindan 1 dk ayrilmiyorum o dönüp bakmiyo bile. Biktim hepsinden bunuda istemedim hiç zaten diyor valla cocuklarina kizcam ama onlarada kiyamiyorum bu kadar sevgisizlik duyarsizlik içinde cocuklarindan bişey beklemekte mumkun degil
tarafından
Çocukların suçu günahı yok ne görürse onu yapar
0 oy
(671 puan) tarafından
Hatalıyken birde dillerini dışarı çıkarmıyorlar mı sinirimden ölüyorum ! 

Ben daha 2 ay oldu taşındım ama geldiğimden beri üst komşum evde savaş çıkarıyor resmen 

Gece 11-12 de hatta dahada gece yarısında çocuk sesleri güm güm sesler televizyonun sesi sonuna kadar açık demiyorlar ki altımızda üstümüzde komşu var çocuk var insanlar işe gidiyor dün akşam sinirimden öldüm
(92 puan) tarafından
Ya varya cocuklarinda 1 gr suç yok anne baba boyle saygisiz duyarsiz olursa olacagi bu işte. Cocuklarda  anne babayi takip ediyor maalesef. 1 tanesi bile bana yapilan yapilsa kabul etmez ama yapan kendi cocuklari ceken ben olunca idare et diyorlar
(671 puan) tarafından
Evet bu üst komşumuzda çocuklarını uyarmıyor
(92 puan) tarafından
Hiç uyardin mi dicem ama dusunen insan zaten yapmaz uyarinca da kotu sen olursun kesin allah sabır versin ne deyim hele kucuk cocugun varsa daha cok sabir versin. Bizde uyku falan hak getire
(671 puan) tarafından
Uyarmadım ama sabrım taşarsa uyarıcam
0 oy
(1,541 puan) tarafından
Bos ver canım ya 
(92 puan) tarafından
Tek olsam gerçekten bosvercem ama valla cocuguma uzuluyorum uykusuzluktan mama sandalyesinde uyuyakalmış biz tartisirken. Ben onlarin cocuklarini o kadar kolluyorum aman montunuzu giyin hasta olmayin corap giy ayagina usumeyin diye biri düşunce annelerinden once ben inip koşuyorum bunlar boyle yapinca zoruma gidiyo
(1,541 puan) tarafından
Yaparlar canim
0 oy
(2,223 puan) tarafından
Polise git şikayetçi ol canım bir şey çıkmaz ama en azından artık daha mesafeli olur araya polis girerse
(92 puan) tarafından
Site yonetimini sikayet ettim bakalim neler olacak bekliyorum polise gitsem boşa rezillik cocuklarada travma olacak guzellikle cozmeye caliscam valla evden buz gibi sogudum eşim hadi tasinalim dese bugun toplanmaya başlarim valla

İlgili bir soru bulunamadı

379,750 soru

11,368,262 cevap

34,850 kullanıcı

...