0 oy
255 göst.
Diğer kategorisinde (863 puan) tarafından
Hayırlı akşamlar kac gündür o kadar üzülüyorum ki depremde ölen veya o depremi yaşayan herkese resmen ruh gibi oldum. İstanbul depreminde ilgili haber izleyince videolar dinleyince nefes alamıyorum resmen ailem mersinde yaşıyor annem eğer öyle büyük bi deprem olacaksa orda niye buraya gelmiyorsunuz dedi geçen gün içime oturdu. Eşime söyledim o bizim siteyi toki yapmış güvenli falan dedi mersin şuan riskli adanadan falan dedi ama ben çok korkuyorum sürekli ya ağlıyorum ya sadece.oturuyorum hicbirsey yapamiyorum 

4 Cevaplar

0 oy
tarafından
Biz yaşadık rabbim yaşatmasın kimseye 
(863 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun iyisiniz inşallah
tarafından
Şükür bedenimiz iyi ruhumuz sızlıyor
-Reklam-
0 oy
(269 puan) tarafından
Mersin Türkiye'de fay hattı üzerinde olmayan nadir illerden biri. Etrafında sarsıntı olur hissedersiniz ama doğrudan fay üzerinde değil
tarafından
Evet canım bende Mersin deyim hissettik aşırı ama şükür can ve mal kaybı yok kaç gündür artçı depremi bile hissetmiyoruz
tarafından
Artçılar büyük deprem olan illerde sürekli oluyor ama biz hissetmiyoruz
(863 puan) tarafından
Evet bende öyle diyorum eski hasarlı binalar bile yikilmamis oraya yerleşmek istiyorum ama ben oraya yerleşmem diyor
tarafından
Tabiki rabbim bilir Burda da olmayacak diye birşey yok ama gerçekten şimdiye kadar hiç bir depremden etkilenmediği hasarlı eski çok ev var ama inan Allah'a bin şükür yıkılma olmadı bu arada Mersin 5.3 gördü o kadar ki bir şey olmadı Allah'ın izniyle
(863 puan) tarafından
Bende doğma büyüme mersinliyim hiç mersinde deprem yaşamadım eşime diyorum anlamıyor ben oraya yerleşm diyor
0 oy
(269 puan) tarafından
Aynı korku bendede var canım benim evimde yeni .ama insan korkuyor eşim gece çalışıyor 27 aylık kızım var karanlıktan bile korkuyorum artik
(863 puan) tarafından
Bende öyleyim kendimi hiç iyi hissetmiyorum burda ne arkadaş ne komşu kimsem yok
(269 puan) tarafından
Bende aynı kayinvalidem var geçen hafta orda kaldım ama nereye kadar
0 oy
(2,429 puan) tarafından
Sizi bağlayan işiniz yoksa hiç düşünmeden gidin keşke bende gidebilssem ben Adıyamanlıyım bizim şehrimiz yok oldu
(863 puan) tarafından
Esim işim burda diyor ama kendi işi değil ben gitmek istiyorum ama eşim ben oraya yerleşmek diyor

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 300 göst.
2 Eylül 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 521 göst.
23 Haziran 2021 Diğer kategorisinde Nisan KC (4,068 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 178 göst.
17 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde Senemyasin (248 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 741 göst.
14 Ocak 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Babysmom (774 puan) tarafından soruldu

381,421 soru

11,419,015 cevap

34,975 kullanıcı

...