+1 oy
661 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Kızlar Allah rahmet eylesin birşey demiyorum depremdekilere. Ama neden Türkiye de o kadar ölen SMA lı bebekler var ki.:ermm: neden onlara yardım toplamıyorlar. Neden görmüyorlar SMA lı bebekleri çocukları :'( anlayamıyorum 

18 Cevaplar

+2 oy
(15,725 puan) tarafından
seçilmiş

En İyi Cevap
Bende bunu düşündüm hatta eşime dönüp söyledim 
(2,358 puan) tarafından
Bende aynısını eşime dedim.
-Reklam-
+1 oy
(3,538 puan) tarafından
Devlet alabilir istese o ilaci neden istemediklerini bilmiyorum 
0 oy
(515 puan) tarafından
Bende kendi kendime direk sma li bebekleri düşündüm keşke onlarada böyle yardimlar yapılsa 
tarafından
Birlik olup cimer e yazsak olur mu ki
(838 puan) tarafından
Her halti da cimere yazma kiz. Cumhurbaşkanı az kaldı seni de postalayacak ülkeden
0 oy
(215 puan) tarafından
Ahhh ahhh aynısını düşündüm. İnş onlar içinde yapılır.
0 oy
(7,257 puan) tarafından
Sağolsun sağlık bakanı bir dönem çıkıp biz smali çocukların tedavisini karşılıyoruz demişti. Yurtdışında olan içinde çocukları kobay olarak kullanamazlarmis. Bu aciklamadan sonra yardımlar baya bı düşmüştü. Benim tanıdığım var iki tane çocuk elimizden geleni yaptık en son alman bı aile ikisinin kampanyasininda geri kalan kısmını verdi ve ve çok şükür tedavilerini oldular 
0 oy
(1,140 puan) tarafından
Ülkede o kadar zengin var ki..valla anlamıyorum ben de.Allah zekatı farz kılmış.zenginler sadece zekatlarini verseler.az biraz ellerini acsalar o kadar lüks israf içinde yaşayacaklarına..ülkede aç insan hasta mağdur insan kalmaz
tarafından
Cok dogru demissin o zenginler sadece zekatlarini verse fakir kalmaz
0 oy
(8,936 puan) tarafından
Neden biliyor musun çünkü o ilaç alınsa bilr %100 garantili değil ve garantili olmayan biseye yatırım yapmak istemiyorlar 2.si sma genetik Bi hastaliktir genlerle çocuklarımıza aktarılıyor bu tip insanlar ilaca vs güvenip daha fazla çocuk sahibi olmasin bize külfet olmasin diye daha fazlası var ama silivride doğum yapmak istemiyorum 
(1,752 puan) tarafından
Ah beeee öyle bir hal ki konuşmaya çalışırken bu halimle silivriye gitmek istemiyorum'a bağlıyoruz.....
(8,936 puan) tarafından
Maalesef ülkece bastırıldık
(737 puan) tarafından
Genetik olduğuna ben inanmıyorum yani kaç yıl öncesine kadar yoktu bildiğim kadarıyla
(8,936 puan) tarafından
Kanıtlandı cnm genetik olduğu tıpkı gluten alerjisi gibi fakat genlere nasil geçti yada ne sebep oldular geçti o tam netlik kazanmadi
(737 puan) tarafından
İnsan eliyle bozulduğunu düşünüyorum gıdalar gibi genetiğimizle de oynuyolar
0 oy
(13,887 puan) tarafından
Onun için önce Devletten izin almaları lazım Devlette izin vermeyeceği için sma hastaları ölüme terk ediliyor malesef 
0 oy
(1,541 puan) tarafından
Aynen öyle niye olmuyor 
0 oy
(17,817 puan) tarafından
Ne kadar güzel olurdu öyle bişi olsa.
0 oy
tarafından
Biraz önce aynısını eşime dedim 
0 oy
tarafından
Valla bende öyle dedim 
0 oy
(6,441 puan) tarafından
Canım kötü evet bende diğer postta yazdım müge anlı falan Kızılay'a topluyor bir günde smalı çocuklara toplasın bide böyle bişey varmış sma testi yapılıyormuş evlilikte artık kan uyuşmazlığı gibi kabul ederek evlenen varmış onlarada artık bişey diyemiyorum 
0 oy
(3,359 puan) tarafından
Canım onlar için yardım toplasalar ceplerine atamazlar.. 

Keşke yapsalar keşke yavrular ölmez o zaman

Bence bu kadar bağış adına cepleri için para toplayana kadar direkt olarak deprem zedeler için bu bağışçılar ev yaptırsa yada alsa aslında daha iyi olur en azından başımızda kişilerin cebine girmeden ulaşması yere giderdi..
0 oy
(48,703 puan) tarafından
onlarada oluyo ibanlari mesajlari var
tarafından
Bu kadar bütün kanallarda olacak şekilde mi
(48,703 puan) tarafından
yok oyle degil canim
0 oy
(863 puan) tarafından
Bende aynısını söyledim eşime keşke onlar içinde haftada bir kez böyle şeyler yapılsa 
0 oy
(2,701 puan) tarafından
Kimse kusura bakmasın ama bu millette ne para varmış arkadaş dedim bi an 
tarafından
Hep de holding sahibii canım
(2,701 puan) tarafından
Akrabamız holding sahibi tvye çıktı 25 milyon bağış yaptı ama buradaki millete de çebinin yırtıklığını gösteriyor Du elinden bişey gelmiyor Du sözde valla buda bi yarış oldu gitti milletin altı dolu kimseye inanmıyorum artık yediler bu ülkeyi şimdi hepsini versinler bakalım yarısını bile belki vermiyorlar yedikleri çırprıklarının...
0 oy
(6,232 puan) tarafından
Evet ya bende esime söyledim millet para yok diyorsa bunlara nerden geliyor 

Neden daha önce o kadar hasta bebeğe insana yardım edilmedi....

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 128 göst.
20 Nisan 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 63 göst.
19 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 381 göst.
12 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Ajangadget (1,311 puan) tarafından soruldu
+2 oy
14 cevap 334 göst.