0 oy
118 göst.
Diğer kategorisinde (455 puan) tarafından
D vitamini şuan 9 benim normalde 20/50 arasında olması gerek bu duusukluktr ne verirler daha gösteremedim sonucu doktora 

3 Cevaplar

0 oy
(790 puan) tarafından
Bwnim 3 çıkmıştı doktora bana kemiklerin her an kırılabilir demişti ve iğne yazmıştı hemen acilde iğne yapmışlardı bana 
-Reklam-
0 oy
(1,140 puan) tarafından
Vitamin takviyesi verir.onun yanında süt ürünlerinde oluyordu sanırım.benim de düşük genelde.annem benim çok peynir sever tuketirdi.bir sefer genel test yaptırdı D vitamini normalden fazla çıkmıştı :) yoğurt peynir gibi şeylerde oluyor diye biliyorum 
0 oy
(981 puan) tarafından
D vitamini icin damla kullaniyorum bende 8cikti korkma bebek eksik kalmiyo o 8i kendine kullaniyo biz eksilmeyelim diye vitamin kullaniyoruz en kaliteli ve en dogal d vitamini gunes isigidir ancak surekli gunes altinda dursak bile o depolar zor dolar ben hergun damla kullaniyorum ay sonunda yeniden tahlil vericem insallah ise yaramistir yaramazsa daha kaliteli markanin duymustum unuttum simdi onlardan alirim ucretlibebek yapcaz diye kendimizi iyiden hasta etmeyelim

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 34 göst.
1 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Asabii (213 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 77 göst.
4 Şubat 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Cnsuuu (323 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 131 göst.
4 Aralık 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 79 göst.
3 Haziran 2023 Diğer kategorisinde duygumiray (336 puan) tarafından soruldu

380,389 soru

11,389,444 cevap

34,894 kullanıcı

...