0 oy
522 göst.
Diğer kategorisinde (799 puan) tarafından

Kizlar keske butun zorluk cekenlere boyle yardimlar toplansa herkes zorlanmadan gecinse ne guzl olur tam icimden bunu geciriyordum bu yaziya.denk geldim ne guzl ifade etmis 

image

11 Cevaplar

+1 oy
(5,880 puan) tarafından
Sağlam yapılar.. Kentsel dönüşüm.. Asla olmaması gereken imar affı.. Okadar haklı ki. Felaket olmadan önce bunlar yapılsa bukadar can feda olmasa.. 
-Reklam-
+1 oy
(1,804 puan) tarafından
Çok doğru.. gövde gösterisi yapıyorlar böyle zamanda keşke önceden gösterselrr herkes güzel sağlam evlerde otursa kendileri gibi.. aç açıkta kirada kimse kalmasa.. sadecee Ramazan ayında yardım koliisi dağıtmayı bilirler.. 
(799 puan) tarafından
Ah canim ahh keske olan olduktan snra yapiyolar keske onca can gitmeseydi ins yardimlar yerine ulasir
+1 oy
(215 puan) tarafından
Bizde işte yağ indirimden aldık diye sevinelim. Zenginin malı züğürdün çenesini yorar hesabı. 

Millette ne para varmış ama, ne olacak yoksulun sırtına vurup kazanıyorlar.
(799 puan) tarafından
Evet canim evimizde ikinci bi yagimiz yok valla 5litre.bile alamiyom yettiremiyoruz esimden msj attim sadece ikide mont yollamistim keske elimizden gelse Allah hepsinden razi olsun
(5,351 puan) tarafından
Cidden o milyon rakamları gözlerimi pörtletti:D
0 oy
(1,140 puan) tarafından
Öyle tabii.ama işte arada insanlara dank ediyor musibet gördükçe..yoksa ne dertlere deva olunur da işte 
0 oy
(5,703 puan) tarafından
gerçekten izlerken bende bunu düşündüm 
(799 puan) tarafından
Gecekten diger sehirdelerdede yasayan o kadr kotu durumda olan insanlar varki maden bu kadr zengin bir ulkeyiz saatler icimde rekor para toplandi bu kadr zengin varken ekmege muhtac olan insanlarin olmasi cok uzucu
0 oy
tarafından
Normal de maddi anlamda şükür kötü değiliz ama şu paraları görünce yazık bu insanın insanına dedim
(799 puan) tarafından
Evet bnde oyle dedim   ve cok icim yandi
0 oy
(593 puan) tarafından
Evet ya herkes ev sahibi olsa kimse çöpten biseyler toplamasa ne bileyim ya birsuru zor durumda olan insanlar var böyle yardımlar toplanıp insanlara biseyler yapılsa çok iyi olur 
(799 puan) tarafından
Evet ya herkesin evi olsa insafsiz ev sahipleride olmaz
0 oy
(13,887 puan) tarafından
Gün geçtikçe Zengin daha zengin fakir daha fakir oluyor malesef bu yardımlar keşke hep olsa evi hiç olmayanlar için 
(799 puan) tarafından
Keske canim krdesim keske bu kadr zenginlik bos okadr ac yatan kardeslerimiz varken
0 oy
(6,441 puan) tarafından
Eşime bende dedim ülkede amma zengin varmış diye
(799 puan) tarafından
Aynen aynen cok sasirdim masallah birmilyondan asagi yardim yok
(6,441 puan) tarafından
Evet hele biri 300 milyon yaptı 80 milyonda deprem yerine çadır ve 3 öğün yemek vermek için harcamış nasıl zenginlik ki bi anda 300 trilyon çıkartıp verdi anlamadım
(799 puan) tarafından
Evet bzim kosede binliramiz yok basimiza bi is gelse napcaz Allah yardim etsin
0 oy
(457 puan) tarafından
Şu yirmibeş milyon veren abi evi olmayanlarıda gör be :) bir milyon TL evden 25 tane alır 25 aileyi ev sahibi yaprsın :) 
(799 puan) tarafından
He valla ya hepsi boyle birlesse evi olmayan insan kalmaz valla herses rahat yasar kira vermek yerine mutfak masrafini gorur inanki kirayi denk ediyoz ilk mutfaga bisey kalmiyo o yuzdn insanlar guzl beslenemiyo hastaliklar artiyo
0 oy
(264 puan) tarafından
Dünyada bu kadar zenginlikte iyi değil asla istemem
(799 puan) tarafından
Evet insanin bi evi olsa yeter benimde gozum yok arabada bile yok valla

İlgili sorular

0 oy
19 cevap 262 göst.
25 Kasım 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde est16 (463 puan) tarafından soruldu
0 oy
32 cevap 441 göst.
15 Şubat 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Enesinannesi_ (1,077 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 431 göst.
27 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde Anne.adayii (827 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 564 göst.

380,462 soru

11,391,344 cevap

34,899 kullanıcı

...