0 oy
130 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (74 puan) tarafından
Kizlar hipotroidi hastasiyim burnundan ve kulagimda ameliyat olucam kulagimda kist var olmam gerekiyor troid degerlerim gayet normal suan ama kbb doktorum amleiyat en az 3 4 saat suricek troid hastalarinda genel anestezi daha riskli olabiliyor dedi aranizda hiptroidi olup ameliyat olan falan varmi cok korkuyorum ama yemin ederim kendim icin degil kizim 11 aylik bensiz nasil yapar cokta bagli bana kimsede durmuyor zarzor bakiyorlar ama ameliyati olmam lazim troid daha riskli herseyi kabul ediyormusun falan dedi imzaladim herseyi cunku hayat kalitemi dusuruyor ve kulagim duymicak seviyeye geldi zaten burnumdan nefes alamiyorum gibi gibi cok korkuyorum degerlerim gayet normal suanda ilac tedavim devam ediyor ameliyata girmeden once yine degerlerime bakacaklar zaten aranizda varmi hipotroidi olan ameliyat geciren ve doktorunuz boyle seyler soyledimi

6 Cevaplar

0 oy
(74 puan) tarafından
ARKADASLAR HİPOTROİDİ OLUP HERHANGİ BİR AMELİYAT OLUP GENEL ANESTEZİLİ AMELİYAT OLAN YOKMU :( NOLUR CEVAP VERİN
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ben 18 senedir hipotiroidi hastasiyim.

2 sezeryan, 1 apandisit ve 1 diz ameliyat oldum cok sukur hicbir sorun yasamadim.
(74 puan) tarafından
Ay çok sükür Rabbim bizleri evlatlarimizdan ayırlamasin insallah doktor ameliyata girmeden once anlattimi daha risklisin falan diye
tarafından
Tabi soyledim zaten soruyolar duzenli kullandigin bi ilac varmi vs diye. Yani extra bir risk oldugu bana soylenmedi her hasta gibi muamele gordum bir sorun yasamadim. Korkma hicbisey olmaz icini ferah tut
(74 puan) tarafından
İnsallah Allahin izniyle sagsaglim cikariz ameliyattan bol bol dua edemisiniz benim icin
tarafından
Ederim tabi Allah yardimcin olsun
(74 puan) tarafından
Aminnn
0 oy
(2,991 puan) tarafından
Nasol farkettin ki canım ben de de troid var ben de bir nkdül var çok şükür iyi huylu çıktı ama kulağım da duyma sıkıntım var 
(74 puan) tarafından
Bende yillardir ben cok kilo vermistim durduk yere oyuzden kan testi yapinca hipertroidi durduramiyorduk oyuzden atom tedavisi yaptilar hipotroidi oldu
0 oy
(6,859 puan) tarafından
Annem tiroid bezlerini aldırdı cnm eğer bunun ile ilgili ise yaz bana detay veririm
(74 puan) tarafından
Yok troid bezi ameliyati değil doktorum troid hastalari anesteziye daha hassas olabiliyor riskleri bilerek gir dedi normal ameliyatlara gore bir tik daha tehlikeli dedi korkuyorum
0 oy
(360 puan) tarafından
Canım bende böbrek ameliyatı oldum sağ böbreğim iflas etmişti ama troid değerlerim 60a çıkmıştı normale dönerse ameliyat olabilirsin hemn ilaç kullanmaya başlamıştır dediler kullandım ilaçlarımı 7 ile ameliyata girdim 4 saat ameliyatta kaldım çok şükür bi sorun yaşamadım içini ferah tut Bol bol dua et Allahın izniyle birşey olmaz inşallah geçmiş olsun 
(74 puan) tarafından
Ay cok tesekkur ederim Allah razi olsun icimi rahatlattiniz benim troid degerin tam olmasi gerektigi gibi suan bir sıkıntı yok doktorum diger hastalara gore biraz daha riskli dedi kabul ediyorsan imzala falan diyince cok kortum zaten ameliyata girmeden once sabah tekrat tsh degerine bakcaklar Rabbim sagsaglim cikmayi nasip etsin Rabbim hicbir bebegi annesinden ayirmasin dua edin benim icin Allah razi olsun
(360 puan) tarafından
Kendini hiç korkutma canım ben şuan tek bobrekliyim tiroidin var ve hamileyim üstelik sezeryan olucak ama doktorum herhangi kötü bisey demedi Yani neden bu kadar korkutmuşlar seni anlamadım ama Allh yar ve yardımcın olsun canım
(74 puan) tarafından
Diger hastalara gore daha riskli troid hastalari dedi
(360 puan) tarafından
Ilaç kullanıyorsun ve değerlerim şuan normal yani troid hamilelikte bile olabilen bisey benim doktorum hiç sorun olmaz diyo
0 oy
(3,794 puan) tarafından
O nasıl oluyo bilmiyorum ama bende troit ilaci kullaniyorum nodul var bendede 

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 120 göst.
13 Nisan 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde AlpereninAnnesi (750 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 61 göst.
22 Aralık 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Miss.namaless (1,464 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 110 göst.
0 oy
19 cevap 351 göst.
28 Ekim 2020 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu

378,801 soru

11,338,211 cevap

34,801 kullanıcı

...