0 oy
329 göst.
Diğer kategorisinde (304 puan) tarafından
tarafından kapalı
Kizlar bebegim olacak hic haxirlik yapamadim   buyuksehire mihtara basvurdum ses cikmadi daha. Bebeginize kuculen kiyafet yenidogan bizimle paylssirmisiniz temiz kullanip geri yolliyabiliriz.
notu ile kapatıldı: Yasak post

6 Cevaplar

+1 oy
(9,626 puan) tarafından
Canim yanlış anlamada zaten durumunuz önceden de yokmuş neden üçüncü cocugu yaptınız ki 
(9,247 puan) tarafından
Bak şimdi ya:)
(9,626 puan) tarafından
Noldu  :D
-Reklam-
0 oy
(1,103 puan) tarafından
Kuzum hepsini depremzedelere gönderdim. İnşallah bırisi el uzatır. Bebek besigine varana kadar verdim. Olsa hemen yollarım. 
(304 puan) tarafından
Bende evde olan seylerimi depremzedelere yolladim cok pahali bebek esyalari  alamadim bende  burda varsa temiz kullanip geri yolliyabilrm cekindim yazmaaya yanlis anladilabilirim.diye
(304 puan) tarafından
Allah kabul etsin hayrinizi canim
0 oy
(8,969 puan) tarafından
Biz de evden üstümüzle başımızla çıktık. Çocuklara üç beş bişi aldık mağazadan. Hiç eşyamız yok. İnşallah yardım eden birileri olur. Allah yardımcın olsun. 
0 oy
(3,437 puan) tarafından
Benim de kızım olacak  Hicbirsey hala almadım yenin doğan bebek eşyaları  çok pahalı     cnm seneye olsaydı ben gercekden verirdim  ne yapcakdim  ki elbiselerini
0 oy
tarafından
Valla abla yanlış anlamada kendin depremzelere verip bundan istemeni anlayamadım genede Allah yardımcınız olsun 
(1,022 puan) tarafından
Depremzedelere belki kendinden fazla olanlari vermistir. Bebek kiyafeti gonderdim dememis ki kadin. Dogacak kizina kendi kiyafetlerini giydircek degil ya

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 251 göst.
12 Ocak 2021 Aile kategorisinde Sarikizzz (159 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 641 göst.
30 Nisan 2019 Diğer kategorisinde Cennet meleği (115 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 73 göst.
22 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Mehmetcanınannesi (31 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 167 göst.
2 Nisan 2021 Diğer kategorisinde sumeyyee (679 puan) tarafından soruldu

381,013 soru

11,406,740 cevap

34,944 kullanıcı

...