0 oy
131 göst.
Diğer kategorisinde (983 puan) tarafından
Bebeklerinizi kac aylikken sunnet ettirdiniz memnun kaldiniz mi devlet mi daha iyi eve doktor getirmek mi

9 Cevaplar

0 oy
(5,108 puan) tarafından
Ben 25 günlükken devlet Hastanesi'nde sünnet ettirdim iyi ki küçükken yaptırdık rahat atlattı oğlum

İmkanımız olsaydı 7 günlükken yaptırırdık sünnete uygun olması için

Yani ne kadar erken o kadar iyi. Ama her hastane yenidoğan sünneti yapmıyor bunun için araştırmak lazım 
(983 puan) tarafından
1 haftalikken cok kucuk olmaz mi
(5,108 puan) tarafından
Dinen sünnete uygun olan bebek 1 haftalık olduğu zaman akikasi kesilir, sünnet edilir ve saçı tıraş edilir yani hayır Küçük değil
-Reklam-
0 oy
(9,626 puan) tarafından
5 aylıkken yaptırdık hemen hemen 2 buçuk sene önceydi 750 lira vermiştik özelde yaptırmıştık ama şuan fiyatlar uçmuştur,ne kadar küçük o kadar iyi
(983 puan) tarafından
Yuh o kadar var mi ya sasirdim dedigin gibi 2 sene once o paraysa simdi 2 kusur vardir en az
(9,626 puan) tarafından
Aynen 2 buçuk sene önce ki paraya göre pahalıymış,ve dediğin gibi şuanda da 2 3 milyar olmuştur hersey öyle artıyo ki takip bile edemiyoruz
0 oy
(210 puan) tarafından
Oğlumu bir ay önce evde yaptık 10 yaşında 750 TL 
(983 puan) tarafından
Cok buyuk degil mi gecmis olsun iyilesmistir insallah
(210 puan) tarafından
Evet biraz büyüktü:) çok şükür iglesti
0 oy
(192 puan) tarafından
İki hafta önce 3 buçuk aylıkken yaptırdık özelde 2 bine. İyi ki yaptırdık diyorum erkenden çıktı aradan
(983 puan) tarafından
Yaz bebegi olcak nasipse benimki havalar sogumadan bende yaptiririm artik siz buyuksehirde misiniz ozele genelde devlette sira bulamayanlar gidiyo
(192 puan) tarafından
Kayserideyim evet devlet 3 4 aya belki ararız o zaman yaparız dedi ama ben daha fazla büyümeden olsun dedim hareketlendikçe daha zor bir de 6 7 ayı geçerse genel yapacaklardı anesteziyi onu istemedim
0 oy
(5,008 puan) tarafından
4 ay önce falan yaptırdım 500 tl di fiyati. 1.5 yasindaydi oglum ama daha kucuk sunnet olmasi daha iyi.
(983 puan) tarafından
Demekki hastaneye gore degisiyo fiyat 2000 yazmis biri 4 kat fiyat farki var arada ben çanakkaledeyim bakalim uygun fiyata bulabilecek miyim
(5,008 puan) tarafından
Ama hic memnun kalmadim hastanedej doktor iyiydi Allahtan yoksa asla yaptirmazdim orda. Suan bin liradan aşağı bulamazsin zor artik
0 oy
tarafından
5 aylık devlette yaptırdık çok hızlı iyileşti, sadece 1 gün çok zor geçti ertesi gün normale döndük . Şuan 11 aylık 
0 oy
(11,086 puan) tarafından
Ne kadar erken o kadar iyi diyorum. Biz evde yaptırdık 5 çocuk vardı diye baya indirim yaptı adam da uyguna geldi. İlk başta hep hastanede olsun diyordum ama iyi bi doktor olursa evde yapılması daha iyi gibi sanki. 
(983 puan) tarafından
Bakalim canakkalede kaca bulucak doktor ona gore hastaneye bakarim bende 2 aylikken falan dusunuyorum kismetse
(11,086 puan) tarafından
2 aylık yaptıracaksan bence hastanede olması daha iyi ama işte şimdi piyasa çok pahalı. Bizimki geçen yaz evde 400 liraya gelmişti.
0 oy
(1,014 puan) tarafından
Ben devlet hastanesinin doktorunu eve cagırdıım. Yazdı yaltırdıgımızda 750 TL verdik. Sagolsun agzı dualı cocuga anlatarak  sohbet ederek yaptı 
0 oy
(1,369 puan) tarafından
Bizim ailede her erkek 3 aylıkken sünnet edilir. Bende bunun taraftariyim. Hatta Yenidoğan sünneti konusunda uzman doktorları dinledim bu aralar oğlum olacağı için. Bunu da bir dusunmuyor değilimm iyice araştırıp karar vericem inşallah 
(983 puan) tarafından
Daha hastaneden cikmadan bile yaptiran varmis bilmiyorum o kadar kucukkende kiyamam heralde 2 3 aylik arasi planliyorum bende

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 68 göst.
9 Nisan 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Arzey (723 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 410 göst.
0 oy
5 cevap 100 göst.
29 Nisan 2022 Aile kategorisinde Docentpapagan (488 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 682 göst.
26 Ağustos 2020 Aile kategorisinde Zeynepalper1 (264 puan) tarafından soruldu

381,401 soru

11,418,333 cevap

34,975 kullanıcı

...