+1 oy
286 göst.
Diğer kategorisinde (7,268 puan) tarafından

İki aylık daha güzel yüzlü paşam benim hastanede yatıyor ☹️

Kalbi delik mış, şah damarı ve akciğer e giden damar daralmış büzüşmüş☹️ şuanda nabzı düşüyor oksijene bağlı :'(

Lütfen dualarınıza kardeşimide katın kimin duası kabul olur belli olmaz minicik daha elimden birşeyde gelmiyor :dizzy::pinch:

11 Cevaplar

0 oy
tarafından
Çok geçmiş olsun canım Rabbım acil şifalar versin inşallah 
(7,268 puan) tarafından
Aminnn cnm
-Reklam-
0 oy
(2,786 puan) tarafından
Geçmiş olsun canım rabbim size bağışlasın 
(7,268 puan) tarafından
Aminnnn
0 oy
(7,444 puan) tarafından
Allah şifa versin canım :(
(7,268 puan) tarafından
Aminn cnmm
0 oy
(909 puan) tarafından
Geçmiş olsun canım Allah ailesine bağışlasın inşallah 
(7,268 puan) tarafından
Aminnnn aminnn cnm
0 oy
(15,823 puan) tarafından
Rabbim sıfalar versinn insallahh 
(7,268 puan) tarafından
Aminnn kuzum
0 oy
(6,721 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun canim Allah'ım acil şifalar versin ☹️
(7,268 puan) tarafından
Aminn cnm allha razı olsun
0 oy
(6,165 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun cnm ya Rabb'im şifasını versn inşallah 
(7,268 puan) tarafından
Aminn cnm allha razı olsun
0 oy
tarafından
Fatmacim Allah'ım acil şifalar versin inşallah. Dua edeceğim..  Çok küçük ama çok güçlüdür o merak etme sen, çabucak toparlanır inşallah, kalbi delik olabiliyormuş bebeklerin 1 yaşına kadar kapanır diyorlar. İnşallah bir an önce kavusursunuz kuzum 
tarafından
Ay sen Maraştamiydin çok büyük geçmiş olsun, nasilsiniz kuzum, ailen nasıl, evinizde hasar var mı, çok üzgünüz hepimiz ama sizin yaşadıklarınızın bir parçasını bile anlayamayız
(7,121 puan) tarafından
Yok abla orda değildim İstanbul'dayım.  Ailem arkadaşlarım akrabam . Eşimin ailesi herkes orda . Benim ailem iyi esiminde yeğeni enkaz altında kalmıştı beli kırılmıştı Adana'ya sevk etmialer di ordan eşim İstanbul'a getirdi 1. Derece akrabalarımız ailelerimiz iyi ama kuzenler . Kuzen çocukları falan çok kayıp var . Sadece eşimin akrabasından 400 kişi vefat etti benim lise arkadaşlarım üniversite arkadaşım ve aileleri vefat etti çok büyük birşey Rabbim bizleri affetsin kullarina acısın ciğerim yanıyor illa akraba olmasın o bebekler o gidenler paramparça olduk
tarafından
Ay yazını zor okudum kuzum ya, gerçekten çok üzüldüm ne kadar çok kayıp vermişsiniz Allah hepsine rahmet eylesin, kalanlara sizlere sabırlar uzun ömürler versin inşallah. İnşallah o kayıplar da sağ olarak çıkar hala mucizeler devam ediyor
(7,121 puan) tarafından
Allah razı olsun ablam . Maraş'ın bir kısmı içine almış bazı aparmanlari eşimin kuzeni ve çocukları enkazdan çıkmadı toprak altına çekilmiş orda arıyorlar . Rabbim kalanlara sabır versin Rabbim kullarına merhamet etsin zor unutulmaz yarası kalacak Allah razı olsun Seçil abla birşey demeden gittin hep merak ettim seni
tarafından
Gerçekten çok korkunç, inanılmaz korkunç bir olay, bizim dinlemeye bile tahammul edemediğimiz şeyleri insanlar yaşadı, yaşamaya devam ediyor. Gerçekten Allah sabır versin, başınız sağ olsun. Yoruldum burdan cidden, o yüzden gittim, simdi anlıyorum ki yorgunluğum geçmemiş
0 oy
(1,351 puan) tarafından
Rabbim safi ismi hürmetine şifa versin canım 
(7,268 puan) tarafından
Aminnn cnm allha razı olsun
0 oy
(2,241 puan) tarafından
Allah şifa versin inşaAllah 
(7,268 puan) tarafından
Aminnnn amin cnm
0 oy
tarafından
Rabbim acil şifalar versin inşallah minicik daha 
(7,268 puan) tarafından
Çok küçük ☹️ aminnn cnm allha razı olsun ❤️

İlgili sorular

0 oy
17 cevap 443 göst.
16 Mart 2021 Diğer kategorisinde Mavi kelebek (622 puan) tarafından soruldu
+3 oy
33 cevap 973 göst.
29 Mart 2023 Diğer kategorisinde M. Nur (812 puan) tarafından soruldu
0 oy
28 cevap 558 göst.
12 Aralık 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde ZelihaAytac (636 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 248 göst.
17 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Gamze 35 55 (1,973 puan) tarafından soruldu

378,713 soru

11,335,851 cevap

34,798 kullanıcı

...